Nosič na bicykle

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Nosič na bicykle

Příspěvek od Iacobus »

Potrebujem vyriešiť nejakým spôsobom prepravu bicyklov na Cruzovi. Do úvahy pripadajú tieto možnosti:
1.) strešný nosič
Páči sa mi Thüle ProRide 591, potrebujem ale dva, neskôr aj tri a práve tento nie je najlacnejší. Priečniky už mám. Poznáte nejakú vyskúšanú alternatívu k tomuto výrobku čo do kvality a jednoduchosti montáže nosiča na priečniky a upínania bicykla? Nechcem žiadne TESCO stojany, ale zasa ani neplánujem dať 100 € za stojan na jeden bicykel. :?:

2.) nosič na kufor/piate dvere
tento typ nosiča (ClipOn) vychádza lacno a aj montáž vyzerá jednoducho. Ale pripadá mi že je určený asi len na hatchback a kombi. Mal niekto z vás tento typ nosiča na sedane? Nemôže nejako poškodiť kufor,je stabilný? :?:

3.) nosič na ťažné
Podľa mňa jednoznačne najlepšia alternatíva,bez slabín, hlavne pri nosiči ktorý sa dá vyklopiť a umožní tak prístup do kufra aj keď sú už bicykle naložené. Ale nemám ešte ťažné, takže tento zatiaľ neriešim :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Nosič na bicykle

Příspěvek od tomask »

Já jezdím s kolama na streše a vyhovuje mi to. Nedávno jsem koukal i na to těžný a celkom se mi to pozdávalo nemusíš kola zvedat tak vysoko.
Carthell Prg
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Nosič na bicykle

Příspěvek od Iacobus »

No práve. Nie som žiadny Zdeno Chára. A nemá niekto z Vás tento nosič? http://www.centrumnosicu.cz/stresni-nos ... -p-98.html vyzerá celkom schopne a je za prijateľnú cenu.
dido64
Příspěvky: 29
Registrován: úte kvě 10, 2011 17:39

Re: Nosič na bicykle

Příspěvek od dido64 »

Mam Thule Pro Ride 591 a vobec nie za 100 EUR. V cechach sa da cez internet zohnat za 63 EUR + postovne. To uz sa blizi k tej cene za nosic na ktory sa tu pytas. Takze volba je na Tebe.
stepan
Příspěvky: 13
Registrován: úte čer 23, 2009 19:27

Re: Nosič na bicykle

Příspěvek od stepan »

Mám Thule ProRide 591, jeden jsem dostal při koupi auta přímo od prodejce jako dárek a druhý jsem nedávno pořídil za 1650 + poštovné. http://www.sportobchod.cz/nosice/montaz-na-strechu
Chevrolet Cruze 1.6 LSPlus Misty Lake
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“