CHEVROLET ORLANDO LTZ, LT+

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Hlouša
Příspěvky: 11
Registrován: čtv čer 30, 2011 13:03
Bydliště: Jaroměř

CHEVROLET ORLANDO LTZ, LT+

Příspěvek od Hlouša »

:D Zdravím všechny nové majitele Orlanda. Koupil jsem diesel LT plus, mám ho tři měsíce a urazil jsem již 9000 km. Jsem nadmíru spokojen. Mám bílého, vypadá elegantně, jen je náchylnější na ušpinění. Teď sháním příčníky za rozumnou cenu, pokud by jste věděli o neoriginálních, budu rád za info.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mozek_x
Příspěvky: 26
Registrován: ned čer 19, 2011 22:30
Bydliště: Jílové u Prahy

Re: CHEVROLET ORLANDO LTZ, LT+

Příspěvek od mozek_x »

Hlouša píše::D Zdravím všechny nové majitele Orlanda. Koupil jsem diesel LT plus, mám ho tři měsíce a urazil jsem již 9000 km. Jsem nadmíru spokojen. Mám bílého, vypadá elegantně, jen je náchylnější na ušpinění. Teď sháním příčníky za rozumnou cenu, pokud by jste věděli o neoriginálních, budu rád za info.

Ahoj,
tak to ti blahopřeji :o) . Já mám objednaného taky diesla a taky bílého, ale LTZ. A jak jsem psal v části " doba dodání" tak si ještě dlouho počkám. Jak se ti ho podařilo sehnat tak rychle ? Já ho objednával na začátku března a dostanu ho možná až v září . Jakou máš spotřebu?
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ s navi, bílá olympic
Peugeot 307 1.6 16V (109k) Break
Volkswagen Vento 1.9D
Škoda Felicia 1.3 50kW
Škoda Forman 1.3L
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: CHEVROLET ORLANDO LTZ, LT+

Příspěvek od johnlord »

Hlouša píše::D Zdravím všechny nové majitele Orlanda. Koupil jsem diesel LT plus, mám ho tři měsíce a urazil jsem již 9000 km. Jsem nadmíru spokojen. Mám bílého, vypadá elegantně, jen je náchylnější na ušpinění. Teď sháním příčníky za rozumnou cenu, pokud by jste věděli o neoriginálních, budu rád za info.

Co myslíš příčníkama ? Jestli na střechu, to by mě taky zajímalo. Uvažuji o rakvi na střechu, popřípadě na zimu na lyže :-)
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
vasa.prokop
Příspěvky: 107
Registrován: úte čer 14, 2011 20:45
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: CHEVROLET ORLANDO LTZ, LT+

Příspěvek od vasa.prokop »

Hlouša
Příspěvky: 11
Registrován: čtv čer 30, 2011 13:03
Bydliště: Jaroměř

Re: CHEVROLET ORLANDO LTZ, LT+

Příspěvek od Hlouša »

mozek_x píše:
Hlouša píše::D Zdravím všechny nové majitele Orlanda. Koupil jsem diesel LT plus, mám ho tři měsíce a urazil jsem již 9000 km. Jsem nadmíru spokojen. Mám bílého, vypadá elegantně, jen je náchylnější na ušpinění. Teď sháním příčníky za rozumnou cenu, pokud by jste věděli o neoriginálních, budu rád za info.

Ahoj,
tak to ti blahopřeji :o) . Já mám objednaného taky diesla a taky bílého, ale LTZ. A jak jsem psal v části " doba dodání" tak si ještě dlouho počkám. Jak se ti ho podařilo sehnat tak rychle ? Já ho objednával na začátku března a dostanu ho možná až v září . Jakou máš spotřebu?
Ahoj, objednával jsem ho v březnu a v březnu jsem ho měl. Bral jsem ho u Bayera ve Slavkově. Teď mám spotřebu cca 6,6l na sto, mám najeto 9500 km.
Hlouša
Příspěvky: 11
Registrován: čtv čer 30, 2011 13:03
Bydliště: Jaroměř

Re: CHEVROLET ORLANDO LTZ, LT+

Příspěvek od Hlouša »

johnlord píše:
Hlouša píše::D Zdravím všechny nové majitele Orlanda. Koupil jsem diesel LT plus, mám ho tři měsíce a urazil jsem již 9000 km. Jsem nadmíru spokojen. Mám bílého, vypadá elegantně, jen je náchylnější na ušpinění. Teď sháním příčníky za rozumnou cenu, pokud by jste věděli o neoriginálních, budu rád za info.

Co myslíš příčníkama ? Jestli na střechu, to by mě taky zajímalo. Uvažuji o rakvi na střechu, popřípadě na zimu na lyže :-)
Ahoj, myslím příčníky na střechu, chci nakládat kola, tak je sháním, zatím nejlevněji za 4 700
Uživatelský avatar
peterv
Příspěvky: 220
Registrován: sob črc 02, 2011 13:33
Bydliště: Michalovce

Re: CHEVROLET ORLANDO LTZ, LT+

Příspěvek od peterv »

Ahoj,

ja som bol nútený kúpiť originálne priečniky (cesta na dovolenku). Stáli 160,-€ v akcii, ináč 207,-€. Thule ich na Slovensku ešte nemá a Prorack tiež nie.
Thule v konfigurátore uvádza ich nosnosť iba 60 kg!

Peter
Škoda 130 Rapid
Škoda Fabia Combi 1.4 16V
Škoda Fabia Combi II 1.6 16V
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ biela
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“