Espero - reprobedne

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Peo
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 09, 2004 16:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Espero - reprobedne

Příspěvek od Peo »

Nazdárek,

aké reprobedne sú dobré do Espera? Mám nové Sony MP3 rádio a potreboval by som k tomu lepšie repráky... aké sú ceny a čo to všetko obnáša? Subwoofer zatiaľ nechcem. Dík...

Otázka #2, tiež súvisí s audiom: pravé zadné dvere mi straašne moc vŕzgajú, a to tak, že stále :( dá sa s tým niečo robiť - máte niekto podobný problém? Podľa zvuku to vyzerá na miesto medzi sklom a dverami... Dík za help.
Espero 1.5 DOHC 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Snad ti aspon trochu pomuze tento clanek 8)

https://www.nexiaclub.com/autohifi-v-nexii/
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Peo
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 09, 2004 16:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peo »

No, ano, to je presne ten článok, kvôli ktorému som to sem písal :-) Majú Nexia a Espero rovnaké audio? Myslím hlavne repráky. Môžem sa držať toho tvojho postupu?
Espero 1.5 DOHC 16V
Uživatelský avatar
Peo
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 09, 2004 16:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peo »

Takto sa opýtam: aké parametre majú mať repráky, keď rádio má:
Speaker impedance: 4 - 8 ohms (sure seal connectors)
Maximum power output: 50 W x 4 (at 4 ohms)

Lebo v týchto veciach sa teda moc nevyznám. Ale samozrejme chcem, aby to dobre hralo ;)
Espero 1.5 DOHC 16V
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Vetsina repro ma 4ohmy, takze by to nemel byt problem. Jak uz jsem napsal v canku na nexiaclubu, doporucuju lepsi repro dopredu, tam hlavne sedis-vetsinou :lol: a dozadu treba ty ovaly, ty zase dobre duni, a ani netreba woofer. I kdyz s nim pak uz je to o necem jinym. Pak uz to je skoro jako mazda - neslysis motor :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Peo
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 09, 2004 16:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peo »

Subwoofer nepotrebujem. Ok, nechám si poradiť - dozadu ovály, dopredu nejaké dobré komponentné. No a aký RMS mám vyberať? Čo najvyšší?
Espero 1.5 DOHC 16V
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Jde o to jestli planujes zesik nebo ne?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Peo
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 09, 2004 16:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peo »

Hm... asi ne. Je to nutné? Nestačí ten v rádiu?
Espero 1.5 DOHC 16V
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

...staci ale pri vyssom naroku na kvalitu uz nie :( Viac sa dozvies na www.autohifi.cz je tam forum nieco si precitaj aby si bol v obraze co vlastne potrebujes ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Na autohifi jsou ale spis na hi-tech vybaveni, na tuning foru ti poradi rozumny lidi naky reseni idealni vzhledem k obsahu tve penezenky :D

http://www.tuning-forum.org/viewforum.php?f=32
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Re: Espero - reprobedne

Příspěvek od Brainman »

Peo píše:Nazdárek,

aké reprobedne sú dobré do Espera? Mám nové Sony MP3 rádio a potreboval by som k tomu lepšie repráky... aké sú ceny a čo to všetko obnáša? Subwoofer zatiaľ nechcem. Dík...

Otázka #2, tiež súvisí s audiom: pravé zadné dvere mi straašne moc vŕzgajú, a to tak, že stále :( dá sa s tým niečo robiť - máte niekto podobný problém? Podľa zvuku to vyzerá na miesto medzi sklom a dverami... Dík za help.
Prodam ti moje repra z Espera v predu 10 cm- 110w v zadu 16 cm- 160w Sony Xplod, koupil jsem si Nubiru a ta ma jine prumery :? , byly pripojene k radiu Sony CDX7500
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Za kolik mas ty repra?
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“