Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

No takze bol som v servise, ako som vcera pisal. Som s Fancarom dost spokojny, aj ked im clovek musi vsetko presne nadiktovat co chce, lebo inak by nieco zabudli. Vymenili mi kufrovy spinac (JUPIIII!), dali dole chrom lemy zo svetiel a chrom klucky. Peniaze mi poslu spat, kedze sa im takto podarilo dohodnut s ich dovozcom.
Jednu klucku jemne skrkli, ale neriesim, lebo tam pojdu nove nerezy.

Zavadu s kontrolkou motora odstranili, podla mna to museli tvrdo riesit, lebo z hodiny cakania boli 4... Ale vsetko je tak jak ma byt, takze som spokojny. -i -i -i
Co sa tyka tej kontrolky motora (v navode je uvedena ako "chybna funkcia"), tak neboli moc sebaisty vo vysvetlovani, ale podla nich to bolo pravdepodobne sposobene tym, ze ked som isiel na rezervu (v nadrzi) uplne na doraz, cerpadlo, ci nieco tam vnutri nenasalo tolko benzinu ako malo, iny tlak a tak, a tym padom to rozsvietilo tu kontrolku, ktora uz potom stale ukazovala chybu aj po natankovani... Napisal som to jak retard sice, ale tak nejak to bolo.... :lol:

A rarita bola, ze mi museli vymenit ziarovky nad SPZ (mal som biele ledky) za klasicke, lebo im to v kompe vyhadzovalo ako chybu! :mrgreen: Som nechapal...
No a vsetko bolo v ramci zaruky-takze som platil 0.-

Chrudosi, nase dokonale diesle commonraily, ako napisal Emil, nas ochrania SAME pred poruchou! :D :D :D Odkaz aj Hanzymu, ze najsuperbombovyklepocmoud rulez! :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od odrifuk »

To je super -i -i :PP:
Katastrofický scenár podľa Hanzyho sa nekoná :lol:
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Závady

Příspěvek od Hanzy »

Co zas ja?Ja jsem na ten klepocmodorachot posraty jeste nic nenapsal :o)
Kjub mimo to je z toho uplne pomateny nebo pise ze tam mel malo benzinu a toho tam nemel urcite ani kapku :mrgreen:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od odrifuk »

Tak sorry :PP: bol to chrudoš -i
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

To je asi zvyk...vsetky paliva volam benzin. U nas sa pouziva aj vyraz benzinka namiesto cerp.stanica... ;)

Chrudos odporucam tie nerezove klucky aj tebe! :D
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Jezis uz se desim, ze miste benzinka zacnem jedou rikat nafťačka, moje nocni mura :) Tak to je pohoda, pokud to byla jen nejaka kravinka, nikomu bych nepral nic s motorem. A klicky, to je jasne, ja, stary tuner, musim mit vsechno, hlavne kdyz se to musi pak zas sundat :D
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Závady

Příspěvek od Iacobus »

A keď si dám LPG ta pôjdem DO PLYNU !!! :lol: :lol: :lol:
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Závady

Příspěvek od 666 »

To ne, ale všechny sousedky k tobě budou chodit péct buchty. :D
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Rogrigo
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 22, 2010 23:26

Re: Závady

Příspěvek od Rogrigo »

Cau lidi muzete mi nekdo poradit,
mam cruze 1.6 ls plus, najeto 5500km hlavne po meste v rozmezi otacek nad 1500 - 3000, jak ma byt,
spotreba za celych mesicu co ho mam neklesla pod 11,5litru a motor pri rozjizdeni na jednicku ztracel obcas otacky, nechapu cim to muze byt, tak jsem si myslel, ze je to ok, tak jsem to jen trochu vice vytacel...
Vcera jsem usedl do auta a co nevidim, sviti kontrolka uplne ta vlevo dole na otackomeru, porucha vystraha, asi neco s motorem, k tomu mi svitila neustale kontrolka smyku, vypleho airbagu spolujezdce a tc cko.
Kdyz auto stalo na neutral tak motor mirne vibroval-neprijemne a nejsem si jisty, ale neco smrdelo"mechanicky" nevim, nejsem si jisty...
Muzete mi poradit, vcera jsem to hodil uz do servisu chevroletu, takze by to melo byt opraveno dle garancky ne, kdyz s tim jenom jezdim a to auto mi zacne delat toto!!!
PS: Asi budu prvni spatny pripad s cruzem =/, ale kazdopadne to budu chtit vyresit a nejezdit s "vadnym" vyrobkem-autem, kt. se zase poroucha...
Takze co mam delat, mam zadat nove auto???
PS: Nerikejte mi prosim jak funguje esp a tc, vypina se stiskem 7s...
Zajima me hlasena zavada motoru a jak pristupovat k tomu servisu"
Jestli chtit reklamovat primo meho cruzika"""
červenoučký chevrolet cruzíček 1.6 ls plusinko
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Závady

Příspěvek od JOHNY*5 »

Ahojte,


po delsi odmlce se hlasim, bohuzel opet se spatnou zpravou. Pokud si projdete moje posledni prispevky v tehle sekci zjistite, ze mam snad zaklete auto a VESKERE zavady co se tady zminuji se objevi driv nebo pozdeji na mem cruzikovi 1.8LT 12 000 km najeto.
No hruza :-(. Jde o problem s topici stredovou konzoli jak se tady kdysi resil. Mel to jen Daff. Bohuzel minuly tyden uz take patrim do rodinny "topenaru". Poprve kdyz jsem cetl prispevky od Daffa, tak jsem myslel ze je trochu citlivka (sorry Daffe :-) ), protoze ja take citil trochu teplejsi vzduch na pravou nohu od stredove konzole. Ale minuly tyden jak byly ty horka, tak jsem to poznal na vlastni kuzi s to doslova. jakoby z niceho nic se to teplo po delsi jizde zvetsovalo a zvetsovalo az jsem normalne nemohl nechat vice jak 5 minut pravou nohu oprenou o tu stredovou konzoli. Proste se to nedalo vydrzet jak ten plast byl teply. Dalsi vec kdyz jsem to poznal na vlastni kuzi (AUUUUUU :shock: ) bylo kdyz ted nosim v tom horku sandale bez ponozky tak jak jsem si oprel nohu tak prstama jsem se dotkl uplne na spodku te konzole tam kde konci ten plast neceho kovoveho a v ten moment jsem vyletel uplne z kuze. To bylo jako kdyby Vam nekdo polil nohu varici vodou!!! :evil: . To prece neni normalni! Podotykam ze mam pocit ze mam ten novejsi plast. Nemam tam takovou diru jako Daff ale neni ten plast uplne az do konce a nejake diry tam jsou.
Chci Vas jen upozornit ze se Vam to muze stat taky casem, hlavne ted v lete a po delsi ceste. Schvalne si tam dole vedle pedalu zkuste sahnout jestli ucitite takovych cca 80 stupnu. Cim vice pojedete rukou po tom plastu stredove konzole nahoru tim to bude mensi. Ale i kdyz si oprete nohu o ten plast nekde ve stredu tak se to neda dlouho vydrzet. Schvalne by me to zajimalo jestli to mate vsichni v pohode. BTW, co stim mam delat? Zkusit na reklamaci? Ten plast tam mam novy tak nevim cim by to mohli opravit :-(
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Urcite chod s tym na reklamacku a potom davaj vediet ako si dopadol. Dik
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Hm, tak to je teda neprijemne toto. A mas pustenou klimu normalne na auto a stejne je dole tak horko? To je naprd, ja teda zatim nic to ted jezdim i bez klimy, i kdyz jen takove kratke solichy, takze se to asi neprojevi. No urcite do servisu, to neni normalni, je to zavada, ne ze ne, kor kdyz nam ostatnit to (nastesti) nedela.
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Závady

Příspěvek od radgosk »

Nema niekto podobny problem?

Pri rychlosti cca nad 30km/h je v aute jemne citit a aj slabo pocut klepot, ktoreho interval sa skracuje s rastucou rychlostou? Vyzera ze je to umerne otacaniu kolies ale neviem co by to mohlo byt. Nie som si isty(zajtra vyskusam) ale asi to robi az po tom ako cvakne to abs ci co to je.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Moze to byt:

1. defekt (ale to by si asi vedel :lol: )
2. kamienok,alebo klincek v pneu (ja som to minule mal-skodovacky srob z krytu motora zapichnuty a tukalo to)
3. alebo ti proste klepe iba ten diesel :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Závady

Příspěvek od radgosk »

Uz to prestalo. Kedze som spravil viacero "opatreni", mohlo to byt:

1. kamienok ako si pisal
2. tie pasky na hadickach a kabloch pri kolesach, kde je ciarovy kod a ine texty.

no zaujimava vada :PP:
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“