aky mobil maju Daewaci ?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
feejay
Příspěvky: 227
Registrován: stř úno 04, 2009 13:40
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od feejay »

To Hanzy

HTC HD2 mam uz asi treti mesiac. Tlacitka na prijatie aj vypnutie hovoru tam su celkom zretelne vystupene.. v podstate su to realne pekne tlacitka, plne funkcne, presne take, ake asi potrebujes :) Okrem toho je tam zopar dalsich tlacitok, myslim ze krok spat a tlacitko do menu, tie vsak vyuzivam minimalne, vsetko ostatne riesim cez dotyk. Ovladanie je ok, v podstate tomu telefonu nemam co vytknut po funkcnej stranke.. je tam par vychytavok, trebars ked ho pocas hovoru polozis na stol dolu displejom, automaticky zapne hlasity odposluch..alebo ked zvoni a zdvihnes ho zo stola, tak zvonit prestane :) (asi pochopi ze ho uz drzis v ruke :) - pohybovy senzor). Take blbosti, ale aj trochu uzitocne :) Inak nemam tam nainstalovanych vela aplikacii, takmer nic, a aj tak mam pocit, ze po tych 3 mesiacoch sa ZNACNE spomalil. Mozno nieco robim zle, ktovie.. ale inak -i

ps: na fotenie pohyblivej sceny v interieri nepouzitelny, v exterieri velmi pekne foto :)
ex Leganza ´98

predtym Škoda 105L, Škoda 120 GLS, Škoda 120L, Škoda reči...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od Ivo R. »

HTC HD 2 mám již skoro rok a 1/2. Měl jsem problém s dotykovkou asi tak po třech měsících (nereagovala).Do 14ti dní byla vyměněna a od té doby bez problémů.
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od Hanzy »

Jinak spokojenost?Kolik mate padu na zem?Svetlo funkce tam je?
Dnes jsem byl v O2 ve FM a nemaji ho tam ani v aktualni nabidce letakove lulini je jen na jejich webovkach tak mi ho objednanaji at ho muzu omacat toz uvidim jinak me od nich nic nezaujalo :?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
feejay
Příspěvky: 227
Registrován: stř úno 04, 2009 13:40
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od feejay »

Spokojnost urcite ano, planujem si tam uz konecne doinstalovat GPS navigaciu a bude to ok. Co ma potesilo, je neposkriabatelny displej, takze zopar padov na kamene som uz zazil, kryt sa trocha znicil, ale displeju sa nestane asi nic. Poriadne som ho drvil aj klucom od bytu a nic, fakt to neposkriabes asi nicim :) Co sa tyka funkcie svetla, standardne tam nie je, jedine nieco doinstalovat :(( Ja vyuzivam iba emailoveho klienta, volanie a sem tam sms. A dost fotim. Treba sa vzdy pohrat s nastavenim prostredia, potom fotka vyzera ok, to len tak okrajovo :)
ex Leganza ´98

predtym Škoda 105L, Škoda 120 GLS, Škoda 120L, Škoda reči...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od Hanzy »

Tak to je dobre a sms se jak pise dobre na tom?V recenzi psali ze se drzi dobre a ovlada se palcem je to ok?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
feejay
Příspěvky: 227
Registrován: stř úno 04, 2009 13:40
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od feejay »

Co sa tyka pisania sms, oproti telefonu s klasickou klavesnicou je to pre mna uplne utrpenie. Kym napisem jednu vetu, aj 10 krat musim zmazat preklepy. (dodavam, ze som z generacie, ktora zazila sms boom a tych sms som napisal nie stovky, ale tisice a tisice na klasickej klavesnici). Mne osobne sa na tom pise fakt zle, ale mozno je to tym, ze sms uz teraz takmer vobec nepisem a jednoducho nie som na tu dotykovu klavesnicu zvyknuty. Ale aj ked pisem nejaku www stranku do vyhladavaca, vzdy sa aspon dvakrat pomylim :mrgreen: Asi to xce cvik. Ale predtym som mal HTC Touch HD, ktore malo dotykovy displej zalozeny na tej starsej technologii a pisalo sa mi na nom ovela lepsie. Tento novy je uplne citlivy, tam staci slaby nepresny tuk a bum, si vedla :) Ale priznavam, ze keby som napisal aspon 100 sms na tomto novom, mozno by sa to zlepsilo. Drzanie je uplne v pohode, palcom ovladnes cely displej. Akurat na nejake mensie ikony treba zasa presnejsiu ruku, lebo inak sa netrafis :) Dost mi vadi jedna vec, a sice ked bezi nejaky program (www prehliadac, pisanie sms, fotoalbum), pri ostatnych telefonoch som bol zvyknuty, ze ked som stlacil tlacitko pre navrat do menu, vsetky aplikacie sa zavreli. Lenze pri HD2 nie, ak ju nevypnes klasicky krizikom alebo cez ponuku vypnut, tak jednoducho ostane bezat. Dal som si na pracovnu plochu manazera procesov a raz za cas tam mrknem a ked nieco bezi, vypnem to naraz. Ked som to predtym nerobil, vecer som chytil telefon a mal som tam este od rana otvorene maily, sms spravy a internetove stranky.
ex Leganza ´98

predtym Škoda 105L, Škoda 120 GLS, Škoda 120L, Škoda reči...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od Hanzy »

Tak dnes shodou nahod jsme neco delali neco manazazerovi z O2 ktery ma prave na starosti mobily a HD2 mi rozmluvil ze jede na starem Windows Mobile a ze vubec nebrat ze uz je to mrtva zalezitost a doporucil mi neco noveho od Samsungu ze sam o nem uvazuje jinak ma to nakousle jabko ze co jineho :D Ale ze Samsung je dobry hlavne displeje pry delali i pro HTC jednu dobu displeje ale ze uz na ne prdi :D rikal mi presny typ ze je to novinka ale samo uz nevim budu s nim mluvit pristi tyden toz se poptam.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od Vlasta »

Já mám asi měsíc HTC Wilfire a taky jsem přecházel z klasiky. Musím potvrdit to co píše feejay, je to nezvyk. A bude to nejspíš chvíli trvat než si zvyknu. Foťák to má na mobilní poměry víc než dobrej má automatické ostření i přisvěcovací LED. Navigace v něm taky maká, takže jinak celkem spokojenost. Někde haní displej, že má malé rozlišení, ale není to zdaleka tak hrozný. Oprati některým jiným má skutečné sklo a tak riziko poškrábání je mizivé. Jinak je to chytrý jak opice, chvílemi se mi zdá, že víc než já. :lol:
U toho Samsungu bych se bál toho jejich operačního systému. Bada je uzavřený systém, aplikací je zatím málo a jak to bude do budoucna nikdo neví. Zatím nejvíc rozšířený je Android a pak Symbian.
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
Uživatelský avatar
silencercze
Příspěvky: 34
Registrován: pát kvě 08, 2009 12:52
Bydliště: Východní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od silencercze »

Mám od kamaráda asi 2 měsíce HTC TouchDiamond 2, vzal jsem ho jako nástupce předchozího telefonu HTC TyTN 2. TD2 je lehčí, rychlejší a štíhlejší, a byl za pár kaček, což jsou hlavní důvody. Chybí mi ale hardwarová klávesnice, kde nebyl problém naflákat dlouhou SMS nebo Email za pár sekund. Kamarád si koupil LG Optimus 2X (první telefon s dvoujádrovým procesorem) a nakonec s ním má menší problémy, sám se restartuje, nejde aktualizovat atd. Kdybych si dnes kupoval telefon, zůstal bych u HTC a určitě Android jako platforma s nejrychlejším vývojem. Možná HTC Incredible S?
Daewoo Nubira II 2002 1,6 76kW
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od Hanzy »

HTC Incredible S jsem se dival vypada strasne zadni strana to urcite ne -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od Hanzy »

Vlasta píše:Já mám asi měsíc HTC Wilfire a taky jsem přecházel z klasiky. Musím potvrdit to co píše feejay, je to nezvyk. A bude to nejspíš chvíli trvat než si zvyknu. Foťák to má na mobilní poměry víc než dobrej má automatické ostření i přisvěcovací LED. Navigace v něm taky maká, takže jinak celkem spokojenost. Někde haní displej, že má malé rozlišení, ale není to zdaleka tak hrozný. Oprati některým jiným má skutečné sklo a tak riziko poškrábání je mizivé. Jinak je to chytrý jak opice, chvílemi se mi zdá, že víc než já. :lol:
U toho Samsungu bych se bál toho jejich operačního systému. Bada je uzavřený systém, aplikací je zatím málo a jak to bude do budoucna nikdo neví. Zatím nejvíc rozšířený je Android a pak Symbian.
Samsung ma Anroid naopak jede i na nejnovejsich verzich
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od HusarJan »

Hanzy mobil si musíš vybrat taký na čo ho budeš potrebovat :D niekedy je tam plno funkcí ktoré ani nevyužiješ :D ja sa špecializujem zas na fotomobili :D niečo takéto -P
Přílohy
samsung_sch-w880_1.jpg
samsung_sch-w880_1.jpg (83.58 KiB) Zobrazeno 7034 x
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od Hanzy »

Tak jsem trosku pocmuchal a s dostupnych asi zatim vyhrava HTC Desire S ale jeste to proberu s manikem pre mobily primo od O2 nebo doporucil mi nejaky novy Samsung ale nevim jaky a i podle toho co jsem ted nastudoval tak se na Samsung asi nic nechyta a je to momentalne spicka a sel bych do toho nejlepsiho ale zatim se neprodava :?
http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx
Druhy favorit je tenhle Samsung i9000 Galaxy S ale nema svetlo tak asi volba bude na treti v poradi a to zmineny HTC Desire S co na to rikate na tuto analyzu moznosti vyberu?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od File12 »

Myslim ze se vyplati pockat na Samsung Galaxy SII.
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: aky mobil maju Daewaci ?

Příspěvek od Vlasta »

Hanzy píše: Samsung ma Anroid naopak jede i na nejnovejsich verzich
Asi jsem to nenapsal úplně srozumitelně. Samsung má i Android a další, ale Badu má dost jejich telefonů, proto to upozornění.
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
Odpovědět

Zpět na „POKEC“