Nexia Nestartuje

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Nexia Nestartuje

Příspěvek od ppp »

Este pre istotu prever ci ide do neho prud, alebo ho priamo pripoj na baterku a ak ani tak nezavrci tak uz jedine vymenit. Snad ten autoelektrikar vie co robi.
Reklama
 

OV Tico
Příspěvky: 12
Registrován: úte zář 15, 2009 00:07
Bydliště: Ostrava

Re: Nexia Nestartuje

Příspěvek od OV Tico »

Tak hoši čerpadlo je venku a pan elektrikář to pěkně posral, protože místo aby to změřil tak se asi na to vysral a nejde k motorku proud.
Motorek jsem vyndal a na baterce na dvě vteřinky dvakrát vyzkoušel a celkem krásně točí, dokonce i ještě z něho stříkal benzín.
Takže asi bude špatné relátko protože pojistka je dobrá.
Jestli ale máte jakoukoli radu nebo snad i víte jaké to je relátko tak uvítám každou radu.
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Re: Nexia Nestartuje

Příspěvek od Dark69 »

Ak mas immobilizer, tak ho treba odpojit odborne v servise... A bude po probleme :o)
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Nexia Nestartuje

Příspěvek od Serpico »

...to Matko.... v motorovým prostoru pod rozdělovačem je volný drát a to tam dali docela chytře, když tam jde proud tak jde i do čerpadla benzínu, já jsem mizerný elektrikář jak už jsem zde několikrát předeslal ale jsou určité zákonitosti, které ctím. Jinak zapojil ty tři dráty na čerpadle vůbec dobře, nezkratoval tam něco pan elektrikář, jak už jsem napsal měli změřit tlak!, zkus co jde do těch třech drátů a pak to spoj tak aby to šlo, jinak si určitě kup nové těsnění palivového čerpadla to starý máš určitě vymačkaný a po několikerém utažení už asi nanic, jinak ppp tlak čerpadla hraje velkou roli mohl by jsem vyprávět

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“