Predám Daewoo Evanda. r.v. 2004 - Slovensko

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
esqueleto
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 13, 2011 20:20

Predám Daewoo Evanda. r.v. 2004 - Slovensko

Příspěvek od esqueleto »

Predám Daewoo Evanda. r.v. 2004
2.0 - 131 koníkov.
Počet kilometrov je 98000.

Auto je v perfektnom stave! Nikdy nebolo havarované ani nemalo inú závadu. Počet kilometrov je reálny, možnosť kdekoľvek overiť. Auto bolo pravidelne servisované len v autorizovanom servise, kde bolo aj kúpené - na Slovensku. Nemalo žiadneho iného majiteľa. Airbagy aj všetko ostatné funguje tak ako má. Možnosť vidieť a previezť sa v Rožňave na Slovensku. Nemá kožu ani automat.

Cenu si predstavujem 4490 €. Návrhom sa nebránim. Píšte SS alebo volajte 0904764705
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Predám Daewoo Evanda. r.v. 2004 - Slovensko

Příspěvek od FoXo »

Fotky a Vybava by urcite pri predaji pomohli
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
esqueleto
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 13, 2011 20:20

Re: Predám Daewoo Evanda. r.v. 2004 - Slovensko

Příspěvek od esqueleto »

Som si toho vedomy, ale fotky viem urobit len cez Velkonocne sviatky. Teraz nemam bohuzial cas.

Zda sa mi, ze tam boli len dva druhy vybav. Jedna bez koze a druha s kozou. + moznost automatickej prevodovky. Ta co mam ja je bez koze a bez automatu.

Inak to ma vsetky bezne veci ako automaticku klimatizaciu, elektricky ovladane okna, zrkadla a sedadlo vodica. Radio na 6 CD. Nema stresne okno. 4 x airbag, TCS a ABS. Auto je velke a pohodlne aj na dlhe cesty.

Chyby ktoré som si na nom vsimol: Odlupuje sa lak okolo kluciek dveri na lavej strane (predpokladam, ze sa to deje u vsetkych Evand, pretoze je to asi zle lakovane - je to umelohmotna klucka). V predu na narazniku asi 1 cm tukanec, ktory odlupil lak, avsak skoro to nie je vidno. Vnútorne madla /drzadla/ dveri su tiez nekvalitne pogumovane a ta guma schadza dole. Inak po technickej stranke autu nic nie je. Mam servisnu knizku v ktorej je cela historia.
Odpovědět

Zpět na „EVANDA“