Formule 1 - 2011

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Formule 1 - 2011

Příspěvek od Hanzy »

Tak zitra rano nam to zacne tak vstavat bando :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od -peha- »

Jo paráda už máme nachystané chrumky a pívečko len síce nealko ale nevadí a potom grilovačka no šak sme HASIČI tak dúfam len že Nám nezahorí :lol: :lol: :lol: 8:00
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od J.Bad »

-peha- píše:Jo paráda už máme nachystané chrumky a pívečko len síce nealko ale nevadí a potom grilovačka no šak sme HASIČI tak dúfam len že Nám nezahorí :lol: :lol: :lol: 8:00
Ty jo... vstávat už v 8.00 se mi nechce ,ale start první sezony si nemohu nechat ujít!!Tak vstávat!!
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od Iacobus »

My "Husákove deti" a starší už o 8:00 nemáme v posteli čo pohľadávať a tak budem sledovať. Tento rok budem znovu veriť v reinkarnáciu Michaela Schumachera. :lol: Podľa kvalifikácie to zatiaľ na víťazstvo nevyzerá ale ktovie.... Našťastie mám aj ďalších obľúbencov, tak niekto to snáď potiahne aj za Schumiho. Hlavne aby to nevyhral ten trco "Alfonzo", čo má hrubší krk ako hlavu. -P -P -P
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od -peha- »

Jedemééé a Luisik má naj kolečko práve teraz no serká ma Massa lebo zdržuje strieborný šíp :lol:
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od Jajuska95 »

Jdu se koukat až teď,protože posun času mi dal zabrat.. doufám, že se na dobrém místě umístí Vodafone McLaren Mercedes... ;) nejlépe na prvním.. ;) ;) :D
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od -peha- »

jajuš zatial sme 2 a 6 ale pohoda len nech nám to vydrží bo Lewis má problém s podvozkom :D
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od J.Bad »

J.Bad píše:
-peha- píše:Jo paráda už máme nachystané chrumky a pívečko len síce nealko ale nevadí a potom grilovačka no šak sme HASIČI tak dúfam len že Nám nezahorí :lol: :lol: :lol: 8:00
Ty jo... vstávat už v 8.00 se mi nechce ,ale start první sezony si nemohu nechat ujít!!Tak vstávat!!
No vstal jsem v 8.00 a ono už bylo 9.00 že taky nikdo neřekne pozor změna času.. - jinak závod vcelku hezkej - bohužel jen polovina - jak startovali se musím podívat někam do novinek...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od Hanzy »

No jo vy v te praze nez si vsimnete tak uz bude zase zima :D
Me zmena casu nezajima ale sere me ze jsem o hodinu min spal uz at je zas zmena opacna :D
F1 se dala Ferrari moc nejede Schumi uz vubec ale aspon muj napoj oblibeny Red Bull jede dobre :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od 666 »

Celkem to šlo, snad to bude letos dobrý rok, ale velice mne zklamal Hamilton, když ani nedokázal poblahopřát vítěznému jezdci. A to jsem mu fandil /Hamiltonovi/.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od -peha- »

Ber to tak že bol chudák v šoku z jeho auta lebo ta sekačka dole mu mohla pri najlepšiom rozbiť monopost ale mohlo mu to aj skalpovať nohy takže asi pre to bol dosť mimo.No mne viac naštval Massa lebo jeho prístup v závode bol dosť hnusný na takého závodníka veď to nieje nováčik a to čo urobil Buttonovi bolo dosť hnusné ale už je to za nami tak hurá do sezóny a Vettel bude tvrdý oriešok :D
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od Richard »

no taky se přidám, a kupodivu mě taky vadilo chování Massy. Chápu že si brání pozici, ale zdálo se mi, že v té zatáčce byl Buton minimálně stejně a možná i o chlup před ním, no a vědět, že vedle mám soupeře kterej si to sviští 250 a nenechat mu tam ani ždibec místa a spoléhat na to že to pošle mimo trať je trochu divný..... normálně v té zatáčce takhle doširoka nevyjížděl nikdo, většinou se vozy dostávali lehce přes polovinu tratě a ihned se vracely vlevo, protože následovala pravá zatáčka !
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od -peha- »

Jo viditelne brzdil Buttona a keď sa mu ho podarilo vystrčiť mimo trať tak zrazu uplne uhol aby mohol Alonso pred neho a to si myslím je nešportové proste viditelne od štartu držal Buttona aby sa k nim Alonso priblížil ale pokud je to to jeho svedomie schopné stráviť tak už pre neho nemám slušné slovo,inak Massa mi bol vždy simpatický oproti Alonsovi ale už proste zapadol do prachu neslušností :(
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od Krtek »

Dneska sjem to celý neviděl ale napadá mně taková úvaha, už delší dobu...
Formule stojí čim dál víc za ... víme co. Předjíždí se málo i když FIA, B.E a kdo ví kdo vymýšlej kdovíjaký nesmysly. nevim ani jestli je to možný ale zrušil bych kdejaký ty kersy, pravidla o tom že v zatáčce má přednost ten kdo je tam první atd atd. Prostě to chce aby se dalo jezdit po cělý trati a né jenom v půlmetrový ideální stopě. Klidně ať se v zatáčkách řežou jak psi a né že se bude každej bát popoject cm mimo ideálnís stopu. Ať třeba celý tratě pogumujou nebo nevim ale tohle co se vymejšlí mi přijde jako pletení biče z ho...a
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Formule 1 - 2011

Příspěvek od Richard »

no já osobně myslím, že to s tím natavitelným křídlem dost podělali, např.- jedu vpředu a někdo za mnou zaklapne křídlo a šoupne forsáž kersu a já nemůžu použít to samý, možná by byl spravedlivější ten POWER BOOST co se používá v GP2 máš jich omezený počet a jak je vyplácáš jsi v háji...... ale tady se nic neděje, každý kolo máš nabitej kers a kdy jsi blíž než sekundu za jiným jezdcem můžeš i sklopit křídlo.... ale ten vepředu ne :-(
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „POKEC“