Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

Václave Tebe jsem tady čekal ale vážně jsou případy v médiích publikované, kdy prokazatelně řidiči nepili a přesto jim byl odebrán ŘP a nastali jim patálie s jeho navrácením...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od V.Brousek »

Serpico píše:Václave Tebe jsem tady čekal ale vážně jsou případy v médiích publikované, kdy prokazatelně řidiči nepili a přesto jim byl odebrán ŘP a nastali jim patálie s jeho navrácením...
Ahoj Milane,
já jsem napsal pouze svou zkušenost s nealkoholickým pivem (Kaufland - Platan nealko) . Ragoval jsem na tvůj příspěvěk, že nealko pivo má 0,49% alkoholu.
Proč někteří řidiči nadýchájí je otázka jiná a jsou i možné ty případy, které ty ve svém příspěvku jmenuješ.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od kesko »

Serpico, ta tolerancia ale platí len do chvíle ked sa niečo stane. V pripade nehody už ani nemci netolerujú vôbec nič.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od tomask »

Já jsem za nulovou toleranci, alkohol vůbec nepatří za volant.
Pak jsou tyhle následky, jak je psano na předešlých str.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ladinek »

já bych hlavně udělal dneska pořádný psychotesty jestli není padlej na hlavu ten budoucí řidič,připadne mě že magorů na silnicích a řidiček dýchajících na přední sklo je čím dál tím víc,dneska mě jedna málem přejela u kauflandu místa tam ale bylo tak na kamion :evil:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Ved sa daco posuskava ze by mala byt znovu skusobna doba a prisnejsie do 25 rokov lebo je to najhorsia vekova skupina :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Akri »

ladinek píše:já bych hlavně udělal dneska pořádný psychotesty jestli není padlej na hlavu ten budoucí řidič,připadne mě že magorů na silnicích a řidiček dýchajících na přední sklo je čím dál tím víc,dneska mě jedna málem přejela u kauflandu místa tam ale bylo tak na kamion :evil:
ale na dnesni silnice musis byt tak trosku blazen, normalni clovek by snad ani radsi nevyjel :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

mne zas zas Astra zaťala ako mezek,zopakovala sa situácia z 15.12.,čo som tu písla,ale už som to neriešil,iba vybral vyšťavenú baterku a dal nabijať do rána,zajtra ju založím a skúsim naštartovať,čo to povie :P :P :P :P :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vazoun »

alvin píše:mne zas zas Astra zaťala ako mezek,zopakovala sa situácia z 15.12.,čo som tu písla,ale už som to neriešil,iba vybral vyšťavenú baterku a dal nabijať do rána,zajtra ju založím a skúsim naštartovať,čo to povie :P :P :P :P :P
.....................
Zdravim kolegu " Alvina " :o) a chci se zeptat ... -i no nebyl ten " ŠUNKOVEC " :o) spolehlivější a bezproblémový ??? :lol:
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

veru bol,Pepíku,už za ním aj banujem,kolega nedávno predával za 1000 € z 38 000 kmm, ,ešte jednu z posledných jednitiek r,v 2001,nuž ten by možno vernejši slúžil
Přílohy
Janov_nepapulovy.jpg
Janov_nepapulovy.jpg (69.02 KiB) Zobrazeno 814 x
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Tak Eibhlin po 3 dňoch trucovania zas jadí a poslúcha,tentokrát ma to nestálo ani korunu,ak nerátam fľašku ako pozornosť priateľkinym rodičom za požičanie ich rodinného "Lagana" :lol: ,ako som predpokladal banálna závada,špatný kontakt na palivovom čerpadle,môjmu bratovi,bývalemu majiteľovi auta sa to podarilo odstrániť,keď sme už ani nedúfali,že sa to obíde bez odťahu do servisu.Takže nestačí ako radili minule v tom servise iba poklapať po čerpadle,ono sa nezaseklo,proste nemalo dobrý kontakt.Tak som aspoň otestoval jedno s najlacnejších aut tej istej triedy na našom trhu-spokojnosť ale pred Frantíkom by som vždy uprednostnil kórejca predsalen.
Přílohy
opel+dacan.JPG
opel+dacan.JPG (43.19 KiB) Zobrazeno 797 x
DSC00010.JPG
DSC00010.JPG (136.13 KiB) Zobrazeno 797 x
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...hm alvine dobrá finanční bilance fatální zády - odtah, servis, ...nojo ber to tak, že servisman je v úkole a do práce si chodí vydělat a tady je právě rozdíl mezi dobrým " fachmanem " a těmi druhými co čtou jenom skenery a voni jim to nějak neřeknou..., nakonec neber to ode mě jako škodolibost nad špatnou zkušeností, sám jsem jich prožil víc než dost a proto si vážím " doctorů " viz. palikx.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Jajuska95 »

Tak dnes mě opravdu nepotěšilo, že nějaký idiot práskl do Sparka.. zadní nárazník je promáčklý.. :twisted: :twisted:
Přílohy
Fotografie0100a.jpg
Fotografie0100a.jpg (180.46 KiB) Zobrazeno 760 x
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od -peha- »

Fúha tak to fakt nepoteší :evil: A samo že viník nikde že :evil: No dúfam že máte pojistku a ta to uhradí takže držím palce nech sa rýchlo dostane do kondície -i
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Jajuska95 »

Peho,
viník samozřejmě není.. :? Pojistka je, samosebou havarijní, ale přichází se tím o bonusy.. no co se dá dělat..
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Odpovědět

Zpět na „POKEC“