Montáž Bluetooth

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

saint21
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 08, 2011 13:09
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od saint21 »

666 ty máš manuální převodovku?
Alfa Romeo 156 2.5 V6
Chevrolet Cruze LT 1.8
Reklama
 

666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od 666 »

pro saint21: Dělal to servis. asi jsem to už psal - nechtěl jsem v mrazech urvat nějaký plast, musely být nějaké jiné konektory nebo přechodky či co a vzhledem k tomu, že to je nový auto tak proto servis. Převodovka je manuální. Tachometr je z dnešního dne. Spotřeba od začátku /více jezdím couračky po městě, dlouhé trasy málokdy/. Jo servis Dědek v Rychnově nad Kněžnou
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
saint21
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 08, 2011 13:09
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od saint21 »

Tak to byl kvalitni servis. Libi se mne jak to provedli. Přechodku na kabelaz jsem nasel na internetu stoji neco kolem 500,- Budu se muset zajet zeptat do jineho servisu.
Alfa Romeo 156 2.5 V6
Chevrolet Cruze LT 1.8
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od 666 »

Ale ano, funguje to perfektně. Na tel. zapnu bluetooth, automaticky se přístroje spárují, při volání rádio přepne bez jakýchkoliv potíží a poté se opět vrátí na své funkce. Když příjde SMS tak to v rádiu jen tak trochu zatutá. Ještě musím dát nejvíce používaná čísla na hlasové ovládání a bude to skoro vše bez nějakého ručního nastavování. Jinak spárovat se dá tuším 5 telefonů.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od tomask »

666 píše:Tak zkusím poslat pár fotek
Tak tu spotřebu ti závidím, mně svíti pořád 9,0 l a v zimě 9,1-9,2 l.
Carthell Prg
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od 666 »

Pro tomask:No přes vánoce, když jsem vždy zajel 2 km pro chleba rohlíky a zpět to ukazovalo i 8.6. Nyní opět trasy do 40 km a potom 20-30 km po městě a občas i trasu kolem 100 km skoro v kuse, tak to kleslo.Ale většinou ty trasy znám, tak vím, kde ubrat a dojet do obce bez plynu. A taky co nejvíc používám tempomat-dle mého je to dost znát na spotřebě.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
saint21
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 08, 2011 13:09
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od saint21 »

Ja mam automat najeto 22500 a spotreba je zatim 9.7,ale moc to nesetrim.
Parrot jsou dobre handsfree mam ji v druhem aute uz pres dva roky a funguje bezvadne hlasove vytaceni taky super a mam tam sparovane dva telefony a bez problemu.
Alfa Romeo 156 2.5 V6
Chevrolet Cruze LT 1.8
saint21
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 08, 2011 13:09
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od saint21 »

Tak jsem dneska odvezl auto do BS auto v Brně na montáž toho bluetooth. Psal jsem mail do BS a tam mně nějaký chlap napsal, že není problém. Takže jsem se objednal telefonicky a slečna byla velmi vstřícná. Auto jsem tam dopravil dnes odpoledne, že zítra to udělají,ale co chci říct. Těch keců co jsem si vyslechl od příjmacího technika mně celkem dost podraždilo. Pán mi zdělil, že nevím jestli to tam vůbec půjde to moje bluetooth a, že jsou s tím problémy a když mám svoje tak kdo ví jestli pojede atd.!!!!!! Byl jsem celkem nasranej jinak se to nedá říct!!!! Tak jsem pánovy zdělil, že parroty se normalně do Cruze dávají a taky, že jejich konkurence Renocar s tím nemá problém jen, že chtěji vrtat do palubovky. Taky mi zdělil, že parrot nepracuje se všemi telefony na to jsem mu argumentoval tím, že s telefonem co mám já tak funguje normalně, protože byla moje sada už v jiném autě a bez problému to jelo. Prostě měl problém na problém a arogatní byl jako prase! Jsem vědavej jak to zítra dopadne a jestli tam něco zkur... tak si je pekně podám. Když se jim do to nechtělo měli to říct hned a ne až tam člověk dojede dvouma autama přes celý Brno.
Alfa Romeo 156 2.5 V6
Chevrolet Cruze LT 1.8
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od vetr.roman »

pak dej vědět jak jsi dopadl a jaka byla cena+foto. :PP:
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
saint21
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 08, 2011 13:09
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od saint21 »

jo dám to sem předbežná cena 2200 bez DPH
Alfa Romeo 156 2.5 V6
Chevrolet Cruze LT 1.8
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od tomask »

saint21 píše:Tak jsem dneska odvezl auto do BS auto v Brně na montáž toho bluetooth. Psal jsem mail do BS a tam mně nějaký chlap napsal, že není problém. Takže jsem se objednal telefonicky a slečna byla velmi vstřícná. Auto jsem tam dopravil dnes odpoledne, že zítra to udělají,ale co chci říct. Těch keců co jsem si vyslechl od příjmacího technika mně celkem dost podraždilo. Pán mi zdělil, že nevím jestli to tam vůbec půjde to moje bluetooth a, že jsou s tím problémy a když mám svoje tak kdo ví jestli pojede atd.!!!!!! Byl jsem celkem nasranej jinak se to nedá říct!!!! Tak jsem pánovy zdělil, že parroty se normalně do Cruze dávají a taky, že jejich konkurence Renocar s tím nemá problém jen, že chtěji vrtat do palubovky. Taky mi zdělil, že parrot nepracuje se všemi telefony na to jsem mu argumentoval tím, že s telefonem co mám já tak funguje normalně, protože byla moje sada už v jiném autě a bez problému to jelo. Prostě měl problém na problém a arogatní byl jako prase! Jsem vědavej jak to zítra dopadne a jestli tam něco zkur... tak si je pekně podám. Když se jim do to nechtělo měli to říct hned a ne až tam člověk dojede dvouma autama přes celý Brno.
Já nechápu tyhle techniky, být to můj podřízený tak má přinajmenším po odměnách.
Carthell Prg
saint21
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 08, 2011 13:09
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od saint21 »

Pracuji taky v servisu a vím jak lidi dokažou být pekně protivní a pravě z toho důvodu se snažím být přijemný když potřebuji něco já,ale někdy mně ten přístup zaráží-
Alfa Romeo 156 2.5 V6
Chevrolet Cruze LT 1.8
saint21
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 08, 2011 13:09
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od saint21 »

Takže jsem dneska dovezl auto ze servisu. Vše nakonec v pořádku. Čekal jsem akorát, že displej umístí jinam tak jako to ma 666, ale pak jsem si uvědomil, že mam vetší displej a ze zadu jsou výstupky a nešlo by to nalepit. Takže všechno v pohodě Bluetooth fukční cena 2450 a fotky zde http://saint21.rajce.idnes.cz/Cruze/
Alfa Romeo 156 2.5 V6
Chevrolet Cruze LT 1.8
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od tomask »

Celkem to udělali pěkně -i
Carthell Prg
saint21
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 08, 2011 13:09
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od saint21 »

Jo udělalí. Akorát když jsem přijel domů musel jsem zastrčít drátek od mikrofonu pořádně protože trčel ven, ale jinak dobrý. Kdyby se včera uvedli trochu líp není co řešit.
Alfa Romeo 156 2.5 V6
Chevrolet Cruze LT 1.8
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“