CRUZE 2011

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Corpus2009 »

Mne osobne sa najviac páči ten modrý interiér. Škoda, že je spojený len s 1.6, lebo ja by som bral jedine 2.0.
Reklama
 

Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od xsoftx »

Corpus2009 píše:Takže priatelia, je to tu. Prinášam Vám cenník Cruze 2011 a som zvedavý na vaše názory:
http://www.chevrolet.sk/images/pdf/cennik-cruze.pdf
Motor a převodovka se papírově zdá u 2.0 (10kW)lepší, ale přesto zrychlení je jen o 0,2 s a max dokonce o 5 km nižší než u 110kw. Kolega co má nějakou starší BMW 3, diesel 110kw má max někde kolem 225 kmph a zrychlení 8,5 s.....Chevy musí popracovat na těch převodovkách....jinak 6 stupňů bude určitě fajn...
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

xsoftx píše:
Corpus2009 píše:Takže priatelia, je to tu. Prinášam Vám cenník Cruze 2011 a som zvedavý na vaše názory:
http://www.chevrolet.sk/images/pdf/cennik-cruze.pdf
Motor a převodovka se papírově zdá u 2.0 (10kW)lepší, ale přesto zrychlení je jen o 0,2 s a max dokonce o 5 km nižší než u 110kw. Kolega co má nějakou starší BMW 3, diesel 110kw má max někde kolem 225 kmph a zrychlení 8,5 s.....Chevy musí popracovat na těch převodovkách....jinak 6 stupňů bude určitě fajn...
Tak ono je jasné že automobilka ktorá tu pôsobí nejakých 10 rokov a z toho len 5 vyrába niečo vlastné pre EU trh má čo doháňať oproti BMW, VW a pod ale za tie peniaze je to velice slušná vecička....
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od mikikoti »

Ale čo ma najviac sere je že tieto novy Cruzovia majú budíky ktoré po naštartovaní sa pretocia ako v Astre alebo Insignii. A dozvedel som sa o tom 3týždne po kúpe môjho Cruza.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Corpus2009 »

mikikoti píše:Ale čo ma najviac sere je že tieto novy Cruzovia majú budíky ktoré po naštartovaní sa pretocia ako v Astre alebo Insignii. A dozvedel som sa o tom 3týždne po kúpe môjho Cruza.
No tak toto sa zasa mne najviac páčilo, keď som jazdil v Štátoch. Myslím si, že je to zásluha GM, že priniesli nie len do Opla ale aj do kórejského Chevroletu trocha "ameriky". Aspoň človek zistí, kam až môže zájsť ručička tachometra :lol:
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od honzik »

Zdravím všechny majitele krásného auta Cruze, dnes jsem celý den seděl a přečetl všechny vaše poznatky o tomto automobilu. Je to úplně stejné jako u jiných značek. Momentálně mám Fiata Grande Punto 1.4 16V 70 kW, za čtyři roky jediná závada - prasklá žárovka v hlavním světlometu, jedna svolávačka gratis, jinak nic. Skvělé auto, končí mi leasing tak ho chci vyměnit. Na fiat fóru je spousta nespokojených vlastníků, další řada včetně mě spokojených.
Tady čtu o Cruze a je to to samé - někdo má štěstí, jinému se podaří koupit špatný kus.
Jsem ze Slezska a tak jsem zatím obvolal několik prodejců a nejlépe mi vychází Renocar. Většinou mi všichni odpověděli a byli vstřícní, jen v Ostravě se na mě vykašlali.
Vybral jsem si Cruze s motorem 1.8 ve velvet červené a ve výbavě LT.
Ještě jsem s ním akorát nejel a na to se těším, to pro mě bude rozhodující jestli do něj jít či nikoliv.
Osobně si myslím, že v dané kategorii a za dané peníze nemá Cruze konkurenci.
Ale má jedno nej - je "nehezčí".
Takže vám všem přeji hodně kilometrů bez nehod a bez poruch, a jestli to dobře dopadne, objednám ho a těším se na nějaký srázek.
(jedinou hádankou pro mě je, zda má Cruze systém proti prokluzu - ASR, protože bez toho u nás v zimě mám trochu problém).
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Ak sa nemýlim tak ASR EBD a ostatné kraviny má :D a poviem ti že keď sa v nom prevezeš každú noc o ňom budeš snívať.... to je môj prípad...riešim kúpu asi už teraz v decembri ho objednám a popravde prevezol som sa na ňom i keď iba na 125 k dieseli ale bol som unesený... a tak sa teším na svoj čierny 2.0 163 k Cruziik :)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Takže už mám aj info že prevodovky do nových dieselov sú od GM a sú dvojhmotné to je úplne parádna správa :)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od PETO »

Dimco Nubira 97 píše:Takže už mám aj info že prevodovky do nových dieselov sú od GM a sú dvojhmotné to je úplne parádna správa :)


Toto sa tu tiež riešilo . :(
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Hanzy »

Zdarech chlape vitam te tady mezi nama.Odkud teda si presneji?Cruze jasne ze ma system proti prokluzu ted jen nevim jak se to u nej jmenuje myslim TCS jak u Evandy to mam kazdy automobilovy ustav si to taky pojmenuje po svem :D
honzik píše:Zdravím všechny majitele krásného auta Cruze, dnes jsem celý den seděl a přečetl všechny vaše poznatky o tomto automobilu. Je to úplně stejné jako u jiných značek. Momentálně mám Fiata Grande Punto 1.4 16V 70 kW, za čtyři roky jediná závada - prasklá žárovka v hlavním světlometu, jedna svolávačka gratis, jinak nic. Skvělé auto, končí mi leasing tak ho chci vyměnit. Na fiat fóru je spousta nespokojených vlastníků, další řada včetně mě spokojených.
Tady čtu o Cruze a je to to samé - někdo má štěstí, jinému se podaří koupit špatný kus.
Jsem ze Slezska a tak jsem zatím obvolal několik prodejců a nejlépe mi vychází Renocar. Většinou mi všichni odpověděli a byli vstřícní, jen v Ostravě se na mě vykašlali.
Vybral jsem si Cruze s motorem 1.8 ve velvet červené a ve výbavě LT.
Ještě jsem s ním akorát nejel a na to se těším, to pro mě bude rozhodující jestli do něj jít či nikoliv.
Osobně si myslím, že v dané kategorii a za dané peníze nemá Cruze konkurenci.
Ale má jedno nej - je "nehezčí".
Takže vám všem přeji hodně kilometrů bez nehod a bez poruch, a jestli to dobře dopadne, objednám ho a těším se na nějaký srázek.
(jedinou hádankou pro mě je, zda má Cruze systém proti prokluzu - ASR, protože bez toho u nás v zimě mám trochu problém).
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

PETO píše:
Dimco Nubira 97 píše:Takže už mám aj info že prevodovky do nových dieselov sú od GM a sú dvojhmotné to je úplne parádna správa :)


Toto sa tu tiež riešilo . :(
Nechápem... už sa rišila prevodovka pre modelový rok 2011 ? :(
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od PETO »

:lol: Riešil sa tu dvojhmotnostný zotrvačník . ;)
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Kjub »

Corpus2009 píše:Takže priatelia, je to tu. Prinášam Vám cenník Cruze 2011 a som zvedavý na vaše názory:

http://www.chevrolet.sk/images/pdf/cennik-cruze.pdf

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Toto je akoze novy cennik? Je presne taky isty ako ked som si kupoval Cruza ja (asi pol roka). Jedine co tam je navyse a 6-stupnovka za priplatok a koza zdrazela o 200.-eury. A kozu neviem v akej farbe davaju teraz, ale ked som kupoval ja, tak bola komplet seda, podla mna uplne zla. -P
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Corpus2009 »

Kjub píše:
Corpus2009 píše:Takže priatelia, je to tu. Prinášam Vám cenník Cruze 2011 a som zvedavý na vaše názory:

http://www.chevrolet.sk/images/pdf/cennik-cruze.pdf

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Toto je akoze novy cennik? Je presne taky isty ako ked som si kupoval Cruza ja (asi pol roka). Jedine co tam je navyse a 6-stupnovka za priplatok a koza zdrazela o 200.-eury. A kozu neviem v akej farbe davaju teraz, ale ked som kupoval ja, tak bola komplet seda, podla mna uplne zla. -P
Keď som tam ten odkaz dával, tak si pod ním mohol naozaj nájsť cenník pre modelový rok 2011, ale z nejakého dôvodu ho v Chevrolete znova stiahli a nahradili starým. Neviem síce, čo tým sledujú,ale možno chcú dopredať staré kusy a nechcú aby ľudia porovnávali s novými. Inak nedá mi nenapísať, že ten nový, silnejší diesel je len o 200€ drahší oproti starému.....Za vzniknuté nepríjemnosti sa hlboko ospravedlňujem :D :D :D
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: CRUZE 2011

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Nooo ale keby mal niekto záujem ja ho mám v PC stihol som ho stiahnuť hneď ako ho tam chevrolet upol....a teda to že ho následne stiahli zo stránky im bolo prd platné neofajčili ma :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“