II. severočeský sraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od n3oklan »

Foto konecne online :lol:
http://picasaweb.google.cz/n3oklan/IISe ... roletSraz#
jsou tam fotky ode mě i od Bada
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký den :o) tak , tak , přátelé tady jsou důkazy o debužírování některých účastníků na II.Drsnoseveročeském srazu a důsledek či následek..... :?: " STŘEVNÍ POTÍŽE " :!: :!: :lol: :lol: že, Bohdanko :?: :!: :lol:
IMG_5118.JPG
IMG_5118.JPG (44.74 KiB) Zobrazeno 3315 x
IMG_5065.JPG
IMG_5065.JPG (65.6 KiB) Zobrazeno 3315 x
Ahojky a už se na mne nevymlouvejte - zde je důkaz :lol: :lol: čau " Vazoun " :lol:
-----------------------
Člen Matiz clubu reg.šís.20 :P
Matiz SE/II.08 r.v.07/2002 - sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2010
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od xsoftx »

Vazoun píše: tak , tak , přátelé tady jsou důkazy o debužírování některých účastníků na II.Drsnoseveročeském srazu a důsledek či následek.....
Jídlo bylo kvalitní....určitě z blízké biofarmy. Hlavně ta zmzlina :) Já osobně bych chtěl vidět toho jelena na ragů.
n3oklan píše:Foto konecne online...
No už jsem si říkal, že pořád někde slavíte a ani se nepřipojíte do metrixu :)
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
marieleh
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 13, 2010 18:44

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od marieleh »

Zdravím všechny na tomto foru.Podařilo se mi úspěšně zaregistrovat a ted se tady v tom pitvám.Snad se mi podaří se brzy zorientovat abych navázala se členy klubu kontakt.Jsem babka důchodka,která si letos v březnu pořídila první řidičský průkaz.Manžel mi koupil Matýska, kterému říkáme brouk Vilík a nechá se ode mne vozit.Těším se že nás vezmete mezi sebe a rádi se zůčastníme společného setkání pokud nějaké plánujete.Váš 2 srazík byl v našem městě.To nás potěšilo, že jste si vybrali náš kraj a hlavně že se Vám u nás líbilo.Zdraví Marieleh .
Stanley
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 23, 2009 12:56
Bydliště: Děčín

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Stanley »

:) Srdečně zdravíma mám radost,že přibyl další matýzek.Kolegáček Vazoun a Bad bodou mít raadost určitě taky.Jsem z Děčína,takže na sever to není daleko.Když se bude něco pořádat,tak vše bude tady řešeno.Jinak není problém. ;)
marieleh
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 13, 2010 18:44

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od marieleh »

Díky za zprávu.Myslela jsem si že je to tady už mrtvé.Moc lidiček sem nechodí.Hledala jsem na netu hodně dlouho než jsem našla tento odkaz.Zatím se tady rozkoukávám.Mám hodně dotazů a dost věcí mně zajímá.Zatím se snažím orientovat na těchto stránkách.Vidím že každý problém má svojí určenou stránku.Budu tedy vděčná za každou radu jak to tady chodí.Chtěla bych se stát členkou CLUB MATIZ ,občas poradit jak na to , když můj Vilík má problém a hlavně najít dobré přátelé .
Stanley
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 23, 2009 12:56
Bydliště: Děčín

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Stanley »

:P Rád pomůžu,tento odkaz sice není aktuální,patří k Únorovému srazu.Nový by měl být asi tak v Únoru.Ale ještě se nic neplánuje.Když bude nějaký problém tak stačí napsat na sekci Matiz.A nebo poradim,na koho se obrátit.Můj email je stanvan3@seznam.cz
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Hynek »

občas poradit jak na to , když můj Vilík má problém a hlavně najít dobré přátelé ........
=================================================================
No hlavně že jste nás našli!!! :lol: A dovolte Vás přivítat do naší party přátel zn Daewoo . :PP:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Vazoun »

Milá " Marieleh " :o) dovol mi jako občasnému " prduchovi " Tě také přivítat mezi Matizáky ... :o) pokud zájem o členství v Matiz clubu ... trvá, není nic snažšího nežli se přes forum zkontaktovat s naším partafírou Matiz clubu " Vojtou " a jednoduše budeš naše členka. Severočeské srazy příznivců Daewoo-chevrolet ... máme úspěšně za sebou 2 a očekává se určitě i ten další až se koncem roku procitne :lol: tradiční organizátor z Rumburka ... kolegáček Michal alias " n3oklan " :o) sleduj dění v této sekci a dozvíš se vše potřebné ... zdravím :o) zatím věkem nejstarší člen na foru ... Pepa alias " Vazounek " :lol: :lol: z Dolní Poustevny ... Šluknovský region :lol:
.................
Člen Matiz clubu - reg.čís. 20 :P
Matiz SE/II.0.8 - r.v.07.2002 sv.zel.metlina U38 - STK+Emise do 07/2012
marieleh
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 13, 2010 18:44

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od marieleh »

Vazoun píše:Milá " Marieleh " :o) dovol mi jako občasnému " prduchovi " Tě také přivítat mezi Matizáky ... :o) pokud zájem o členství v Matiz clubu ... trvá, není nic snažšího nežli se přes forum zkontaktovat s naším partafírou Matiz clubu " Vojtou " a jednoduše budeš naše členka. Severočeské srazy příznivců Daewoo-chevrolet ... máme úspěšně za sebou 2 a očekává se určitě i ten další až se koncem roku procitne :lol: tradiční organizátor z Rumburka ... kolegáček Michal alias " n3oklan " :o) sleduj dění v této sekci a dozvíš se vše potřebné ... zdravím :o) zatím věkem nejstarší člen na foru ... Pepa alias " Vazounek " :lol: :lol: z Dolní Poustevny ... Šluknovský region :lol:
.................
Člen Matiz clubu - reg.čís. 20 :P
Matiz SE/II.0.8 - r.v.07.2002 sv.zel.metlina U38 - STK+Emise do 07/2012
Díky za přivítání.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Vazoun »

Přeji všem na foru hezký den ... :o) ano přátelé poslední příspěvek byl : v Listopadu 2010 ... :o) a od té doby ticho po pěšině, zima už je nenávratně pryč ... jaro na obzoru a " III. Drsnoseverský " v nedohlednu :?: Zřejmě jsme letos zaváhali, že?
Zdraví všechny " Vazounek " :o)
........................
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
Matiz SE/II. o.8 - r.v. 07/2002 - sv.zel.metlina U 38 -- STK+Emise do 07/2012
Odpovědět

Zpět na „Srazy“