Nový kórejsky bratranec :o))

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od Hanzy »

Goose píše:Přesně jak už tu bylo psáno...mít ty peníze tak jdu do Octy,Superba nebo Yetiho...kvalita škodovek je na vysoké úrovni,mám známé kteří pracují jako mechanici ve škodovce a pak jako testovací jezdec...a všichnia si škodovky neskutečně chválí,jsou to konstrukčně dobře řešená auta a spolehlivá,bohužel je to u nás "tuctovka" kterou má každý druhý a proto se taky hodně kradou...a opravdu nechápu kde se berou názory,že je škodovka špatné auto...co se mě týče tak bych si klidně koupil i Fabii s motorem SDI...hovno to žere a ten motor je nesmrtelný...a že to má malý výkon...99% jezdím po Praze a stejně je tu z 98% 50ka takže k čemu větší výkon...navíc Fabii mi opravý každý servis a díly jsou za hubičku...jinak musim říct,že korejce bych si už nekoupil...líbí se mi Cruze ale nedělá se kombi a to je velká škoda...
Ale Pavliku trosku rozumu je potreba vzit pri objektivnim hodnoceni,je logicke ze zamestnanci skodovky ti ji budou vychvalovat do nebes nebot maji dily a vse na auta nakredene zadarmo a pristup k servisu ale ti co delaji volny servis maji nazory scela opacne a maji ty auta radi jen proto ze maji diky nim hodne prace a penez :D
Sam jsem byl u toho kdy prijel superb po 20000km s vymlacenymi rameny a nestastny s servisu skoda a to same se spojkou.
Skodovce nebo presneji VW se povedl jen motor TDI a tedy pro fandy zemedelske techniky a tuctovych aut...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od -peha- »

Teraz čítam že by si Goosík zobral aj SDi no tak to si mal povedať asi pred rokom ,dakli sme našu skoro zadarmo lebo bola ako Olcit - 2x radosť ..raz keď sme ju kúpili a vetšia bola že sme našli blbca čo ju kúpil od nás :lol: :lol: :lol: A to ..hovno žerie no asi tak 8-9 litríkov nafty jo mimochodom Rožňava je mrňavé mesto z jedným semafórem a vonku to bralo skoro 6 L no a do kopca na 2-3 to je značka SDi :lol: :lol: :lol: Inak ale smekám pred 1,9 TDi to sú fakt vydarené motory a v Octe to je velmi dobré aj keď to žerie viac ako Moja Kráska no na robotu to stačí :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od Goose »

Hanzy píše:
Goose píše:Přesně jak už tu bylo psáno...mít ty peníze tak jdu do Octy,Superba nebo Yetiho...kvalita škodovek je na vysoké úrovni,mám známé kteří pracují jako mechanici ve škodovce a pak jako testovací jezdec...a všichnia si škodovky neskutečně chválí,jsou to konstrukčně dobře řešená auta a spolehlivá,bohužel je to u nás "tuctovka" kterou má každý druhý a proto se taky hodně kradou...a opravdu nechápu kde se berou názory,že je škodovka špatné auto...co se mě týče tak bych si klidně koupil i Fabii s motorem SDI...hovno to žere a ten motor je nesmrtelný...a že to má malý výkon...99% jezdím po Praze a stejně je tu z 98% 50ka takže k čemu větší výkon...navíc Fabii mi opravý každý servis a díly jsou za hubičku...jinak musim říct,že korejce bych si už nekoupil...líbí se mi Cruze ale nedělá se kombi a to je velká škoda...
Ale Pavliku trosku rozumu je potreba vzit pri objektivnim hodnoceni,je logicke ze zamestnanci skodovky ti ji budou vychvalovat do nebes nebot maji dily a vse na auta nakredene zadarmo a pristup k servisu ale ti co delaji volny servis maji nazory scela opacne a maji ty auta radi jen proto ze maji diky nim hodne prace a penez :D
Sam jsem byl u toho kdy prijel superb po 20000km s vymlacenymi rameny a nestastny s servisu skoda a to same se spojkou.
Skodovce nebo presneji VW se povedl jen motor TDI a tedy pro fandy zemedelske techniky a tuctovych aut...

No vidíš a já se vždy setkával s názorem opačným...když pracoval známý ve Fordu tak nadával na Ford jaký to jsou sračky atd...když dělal kámoš v Mazdě...taky nadával...samozřejmě taky na škodovku není jen chvála ale myslím si,že jsou to kvalitní auta a klidně bych do škodovky šel...a to,že přijel Superb po 20000km do servisu s ramenama neznamená,že je Superb špatné auto...bratrův kolega z Limousine Servisu oddělal na novém Mercedesu třídy S brzdy za 25000km...a taky není hned Mergl špatný auto...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od Goose »

-peha- píše:Teraz čítam že by si Goosík zobral aj SDi no tak to si mal povedať asi pred rokom ,dakli sme našu skoro zadarmo lebo bola ako Olcit - 2x radosť ..raz keď sme ju kúpili a vetšia bola že sme našli blbca čo ju kúpil od nás :lol: :lol: :lol: A to ..hovno žerie no asi tak 8-9 litríkov nafty jo mimochodom Rožňava je mrňavé mesto z jedným semafórem a vonku to bralo skoro 6 L no a do kopca na 2-3 to je značka SDi :lol: :lol: :lol: Inak ale smekám pred 1,9 TDi to sú fakt vydarené motory a v Octe to je velmi dobré aj keď to žerie viac ako Moja Kráska no na robotu to stačí :lol:

Taky nepíšu,že jí kupuju ale že by mi nevadila...nicméně nevím tedy jak jste s tím jezdili ale 8-9 litrů nafty je trochu přitažené za vlasy...co jsem slyšel a četl tak s tím má každý spotřebu maximálně 6 litrů...a kámoš co s ní jezdil skoro dva roky tak ani po městě neměl spotřebu vyšší než 5,5 litrů nafty...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od Hanzy »

Mam pocit ze to EU s dotacemi do zemedelske techniky prehnala nebot jinde ve svete tak naftova zemedelska technika nepronika do osobnich vozu a u nas na cestach to vypada cim dal vic jak na poli pri orbe... :lol: :lol: :lol:
Odtud znam diesel a prvne jsem v nem jel znacky Zetor TDI :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od PETO »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Chlapci už by sťe mali prestať s tími žabomyšími vojnami ktoré auto je lepšie a ktoré nie . Každý má svoj názor na tú tému . Už som to tu spomínal Koľko ľudí toľko chutí !!! . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od Serpico »

...inu na každém šprochu je pravdy trochu, setkal jsem se s mechanikem, který utekl od mercedesu pro neustálé garančky a problémy s nimi, čekající zákazníci na díly...., naproti tomu byl jsem v německu v mercedes servisu a preciózo, mechanici v čistých overalech blatníky přikryté ochrannými povlaky, přikrytý bylo snad všechno od sedaček počínaje přes volant a hlavně díl lanko od šíbru nám dali " zadarmo " prý by se nám cesta do neměcka nevyplatila, fy. známý tam koupila tři mercedesy. No a zase naproti tomu Brejla - dealer Škody neuznal vadu hlavy u třívalcové fabky ( konstrukční vada ) pravda těsně po dvouleté záruce, ta rodina taky koupila u Brejly tři auta dvě kokty, jednu fabku..., předpokládaná cena opravy výměna hlavy 40tisíc, ...no vyřešil a opravil to náš palikx a to za podstatně méně... prostě jenom jsem něco přidal a vůbec to nepokládám za žabomyší vojnu... nicméně auto je poměrně složitý tovar a tak se může lecos pokazit ale jde o vztahy právé k problémům a to je taky renomé značky...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Nechci dělat Šalamouna ale souhlasím jak Peťom tak i se Serpicem.A že se lidi dohadují?Každý má auto nejen podle vkusu ale hlavně kolik má peněz :lol: Já mám na Kalose tak mám Kolouška ale když bych na to měl tak třeba Meďáka a nebo i Lamborghini ;) Jak víte měl jsem Renaulta Espace šesti válec a tři litry v benzinu ;) Moc na něj a rád vzpomínám byl to kočár a chodil jak brus ale v důchodu bych ho neuživil :!: Takže každý podle vkusu a podle peněz :lol: Jak říká Klaus"Peníze vždy až na prvním místě!" Sám dřív jezdil v Trabantu a taky byl spokojený :lol:
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od alvin »

Tak tento sa mi už aj páči,narozdiel od i30 terajšej generácie,konečne už bez "hnusookna" za zadnými dverami,zdása,že táto ohavnosť,čo prišla z Japonska ,chvalapánu" ustupuje
http://auto.sme.sk/c/6010090/novy-hyund ... -foto.html
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od Serpico »

...jo alvine hezká, nová třicítka, nakonec mě se líbí i nová čyřicítka, ty " šikmooký " mají šmrnc, třeba to je tím, že jsou z evropského studia
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od ladinek »

v té diskusi pod článkem ,se baví lidé kteří v životě ani snad v korejským autě neseděli :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od 666 »

Ale mají to super diskuzi. :D To tady jsme strašní Dušínové :lol:
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od sandruš »

Já už o dalším korejci moc neuvažuju.Necham zatím sloužit Tacumu a pak už koupím škodárnu :-))) Kdy bych měla prachy tak bych si koupila tohle autíčko..POslední dobou semí moc líbí :D :D i když nové AVEO v sedanu není nejhorší :-))
Přílohy
800px-Skoda_Octavia_II_Combi_Facelift_RS_20090620_front.JPG
800px-Skoda_Octavia_II_Combi_Facelift_RS_20090620_front.JPG (142.37 KiB) Zobrazeno 4042 x
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od Slam »

Za cenu téhle Octávky by ty Avea byly aspoň 4, ne? ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový kórejsky bratranec :o))

Příspěvek od alvin »

konečne aj viac fotiek na svete a narozdiel od predch verzie táto sa mi aj páči http://www.automoto.sk/clanok/185927/hy ... -generacia
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „POKEC“