Tuning shop!

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
turboman
Příspěvky: 10
Registrován: pát srp 06, 2010 18:47

Re: Tuning shop!

Příspěvek od turboman »

Daff.Cz píše:Počkejte do zimy, bude tady ofiko v prodeji RS packet.
...mno to je sice pěkný,ale zas to bude mít každej a to není ono...a pak už dneska si můžeš nechat Crůzáka upravit přímo z výroby od Irmschera a máš to v TP a origo za cca 30 tis....
...a pak ..nějaké to oplastování není problém...ale ty pičičundy okolo...lampy,podvozek,věci na motor.. atd...to si doma neuděláš..
Reklama
 

Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Tuning shop!

Příspěvek od lomngi »

Nechcem Vám do toho kecat. Ale do európy denne prúdi tovar z Činy a z Kórei. Aj ja chcem odtiaľ dostať sem pár veci pre aveakov. Stačí nájsť firmu čo dováža tovar pravidelne z činy a z kórei. Keď sa podarí tak do zimy by mohlo byť to vybavené.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Tuning shop!

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Otázka č. 1 a nedováža z kóree a Číny aj samotný chevrolet svoje nové vyrobené vozidlá ? To by nám potom ten týpok čo tu máme na fóre čo robí dealerova mohol skúsiť pomôcť či by sa to nejako nedalo cez nich....
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
turboman
Příspěvky: 10
Registrován: pát srp 06, 2010 18:47

Re: Tuning shop!

Příspěvek od turboman »

..mno nevím jestli by se tomu ofiko dealerovi do toho chtělo..pro něho je lepší to vzít od Imschera a mít z toho prachy...jen mi nejde do palice ta cena ...kámoška kupuje v Číně kontejnery hadrů a pravila,že kontejner z číny sem je kolem 50tis....tak nechápu,proč jedna krabička z Koree by měla stát 37tis...asi to kvůli tomu,že by to šlo letadlem...písnu jim,ať zjistí,kolik by to stálo lodí...čert vem to,že to sem pojede měsíc...když už na auto musím čekat půl roku,tak se plastíky o měsíc nepo.... :)
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Tuning shop!

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Alebo sa opýtaj ta kolko ryže by to nejaký korejec donésol na bicykli :D čierny humor pardon ale nedalo mi to :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Tuning shop!

Příspěvek od lomngi »

Dimco Nubira 97 píše:Alebo sa opýtaj ta kolko ryže by to nejaký korejec donésol na bicykli :D čierny humor pardon ale nedalo mi to :D
Alebo keby z
Činy urobili povedzme do Bratislavy zástup činanov a podávali by dieli z ruky do ruky tak by to aj tak sem prišlo. A zároveň by bol nový svetový rekord reťaz z ľudí. :D :D
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Tuning shop!

Příspěvek od Life5 »

Urcite bych se přidal .Až někdo něco bude planovat a bude se vědět nějaka ta cena tak se rád zapojím.
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Tuning shop!

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

No páni ale otázka je homologizácia pre EU...ak sú tie veci neni schálené pre EU tak to je v p.... ale nevidím dôvod prečo nie... :(
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Tuning shop!

Příspěvek od Life5 »

No .)) neznam moc uprav tuningu které jsou ofic.schvalene nebo homologovane př. od velikosti kol až po folie na klech a podobně.Pokud nezasahujes do světel tak moc problem neni.S tím si hlavu tedy nelamu jestli oni maj nebo nemaj homologaci u nas taky není.Jen ta světla bych nedal pokud by nebyla homologovana.
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Tuning shop!

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Life5 píše:No .)) neznam moc uprav tuningu které jsou ofic.schvalene nebo homologovane př. od velikosti kol až po folie na klech a podobně.Pokud nezasahujes do světel tak moc problem neni.S tím si hlavu tedy nelamu jestli oni maj nebo nemaj homologaci u nas taky není.Jen ta světla bych nedal pokud by nebyla homologovana.
Problém by nebol z ničím. Ale ked natrafíš na debila zelenégo čo si chce silou mocou zarobiť vieš ako to je. Dealer čo nám predával Epicu my rozprával príbeh krásny :D Auto mýá samozrejme Chevrolet a to Captivu so xenonmi...ako dobre viete chevy nedáva ostrekovače ku xenónom... a v Tp ich zapísané nemal veď na čo... a oni mu chceli dať pokutu že to nemá orig.... tak musel ísť domov a tým dutým hlavám priniesť ten papier vlastne akoby od kúpy vozidla kde bolo napísané že xenóny sú tam od Chevroletu :D a len kukali jak puci že a prečo Chevrolet nedáva ostrekovače... :D to je len o tom že keď ťa chce policajt doje.... tak má na čom keď si zaobstaráš veci. Ono čo sa týka spoilerov tam myslím neexistuje homologizácia a pri koelsách je zase schvaľovanie rozmerov výrobcom ale v prípade svetiel je potrebná... aj keď je to chujina ppodla mna pokiaľ to je od výrobcu akurát na druhej strane sveta... má to žlté smerovky ? má, má to červené brzdné ? má... má to bielu spiatočku ? má...tak nevidím problém len naši chuji v tom vidia problém...
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Tuning shop!

Příspěvek od honza72 »

Hej, hej, opatrně kamarát..

Právě u tuning světel je ten největší problém, že ty úpravy domrví všechno co jde a pak ty slavné "posprejované" alias "zatmavené" koncáky nejsou vidět ve tmě, natož ve dne!!! A předky s HIDama jsou na sračku a naprosto mi to vadí, když mi tak svítí "tuneři" do xichtu! A ostřikovače jsou u xenonů na očištění skel, které jakožto znečištěné způsobuje jiný rozptyl světla.
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Tuning shop!

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

honza72 píše:Hej, hej, opatrně kamarát..

Právě u tuning světel je ten největší problém, že ty úpravy domrví všechno co jde a pak ty slavné "posprejované" alias "zatmavené" koncáky nejsou vidět ve tmě, natož ve dne!!! A předky s HIDama jsou na sračku a naprosto mi to vadí, když mi tak svítí "tuneři" do xichtu! A ostřikovače jsou u xenonů na očištění skel, které jakožto znečištěné způsobuje jiný rozptyl světla.
No to by som nepovedal. Lebo zašpinené xenóny mi ani zďaleka tak nesvietia ako debil na fabii ktorý si to nedá zoštelovať a každé svetlo má v inej výške....takýto vodiči ma oslepujú ďaleko viac ako špinavý xenón.... a práveže my nehovoríme o posprejovaných svetlách a pod.. my hovoríme priamo o kúpe svetiel ktoré sa chevy vyrábajú v kórei ibaže sú diódové...to nie je domáca výroba....to je normálny továrenský kus... a veľmi pekné je to na cruzovi. A osobne mi viacej prekáža keď jazdia šoféry s vypálenými svetlami prednými alebo zadnými v tme keď ani nevieš či to je motorka bicykel alebo auto.... takže ja by som to videl takto
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Tuning shop!

Příspěvek od Kjub »

Myslite ze toto sa len nastokne, alebo ako sa to instaluje?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrole ... 1e5e623ea4
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Tuning shop!

Příspěvek od Kjub »

A ma niekto skusenosti s napsimi vzadu. Daju sa odlepit, odnat bez poskodenia laku?
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Tuning shop!

Příspěvek od Hanzy »

Daji sundat v pohode je to jen nalepene jako samolepka ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Tuning & Styling“