nazor na AAA Auto

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
žofre
Příspěvky: 73
Registrován: ned bře 21, 2010 21:21
Bydliště: Dolné Srnie S.R. okr.NMn/V

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od žofre »

Keď som chcel kúpiť auto pred 2 rokmi pre dceru, tak som chodil po bazároch a zastavil som sa v AAA-čku obzeral som si autáky asi po 20 minútach mi zvoní telefon ,volal mi syn že čo robím v AAA-čku že mu volal
kamarát čo tam robí technika, že tam prezerám auta ,že ak si odtial zoberem auto ,tak nie som normálny,že oni každe auto upravujú tak, aby oproti výkupnej ceny zarobili aspoň o 10 000 viac vtedy ešte slovenských korún
Čo k tomu dodať snád iba toľko ,že tam nie je niečo v poriadku , keď vlastní zamestnanci varujú svojích známych pred nejakými podvodmi.
Lanos 1,5 ,8v 63 kw r.v. 2000 modrozelená metalíza, predné okná v elektrike, fólie,deflektory , nové pneu. barum brilantis 2.
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od alvin »

Auta dovezeného z vonku by som sa nebál cez AAA,ale domáceho,prečo to tam ten majiteľ dal ?? Veďa tam dostane menej,tam sa dávajú zväčša autá so skrytými chybami a pod,ja som mal šťastie ale na druhý raz už nebudem pokúšať osud, a už tam nekúpim. Akurát že som zaplatil toľko za Matízka za koľko išly porovnateľné u nás,ale v kajine odkial bol privezený boli podstatne lacnejšie :shock:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od FoXo »

Nahradne kluce a doklady v spatnych zrkadlach, pokial mas s niecom problem navstivia ta holohlavi ujovia ci mas vazne daky problem ci si si to nerozmyslel :), diely z cudziich aut, co nieje na aute o ktore ma zakaznik zaujem zoberu z ineho atd atd

aaa -P :| -P
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od alvin »

ja som zas počul,že v AAA,ak máš problém,že ťa vypoklonkujú s milým úsmevom,že ich sa to netýka,že oni ti auto predali v poriadku a tá zmluva je koncipovaná tak,že sa zo všetkého vyvlečú :(( ,viem o tom,že tu v NR,pád ľu´dom stoja autá pred domom,lebo majú skryté chyby motora a v AAA si na nič neprišli ani neprídu,holt aspoň v tomto som mal šťastie,ale nabudúce už nebudem pokúšať osud a s tým premontovaním dielov to je pravda,mne v šunkovcovi chývali žiarovky na pravej strane,tak vybrali z iného voza,ale to robia asi všetky bazáre :P :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od PeterF »

Ahojte tak nahodou jedno paradne auto v AAA mali.Mal som rodinne problemy a potreboval som rychlo peniaze tak som tam zaviezol mojho milacika fiat bravo JTD a to auto bol absolutny cukrik to mi povedali aj vo fiate ked som ho bol dat po kupe pozriet.Kupil som ho za vtedy 140000 a po roku ho odo mna aaa vykupilo za 136000 takze z tejto strany spokojnost.
Ale ake bolo moje prekvapenie ked mi asi po dvoch mesiacoch od predaja zazvonil o tretej rano v sobotu telefon a tam policajt ze vraj preco parkujem na namesti v kosiciach.Som skoro odpadol od smiechu a oznamil som mu ze auto uz slusnu dobu nieje moje a mam k nemu kupno predajnu zmluvu.Nehovoriac o tom ako stichol ked som mu povedal ze sa dovolal do Ziliny.

AAA su zmrdi co maju bordel v papieroch a snazia sa kazdeho len odrbat a co najviac zarobit a je to len na nas ci sa nechame ci nie :lol: :lol: :lol: Ale dari sa im takze sa najde dost ludi co veria vo velku firmu a ,,seriozny,, pristup.
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od palikx »

no je to presne tak
pokud chces prodat a je ti jedno co za to dostanes tak tam ti ho vykoupi urcite.dostanes tak pulku toho co ma auto cenu ale prodas.
a kdyz chces koupit musis si auto dobre prohlednout a nejlepe prolustrovat cislo karoserie nezavisle.pak dobre prohlednout doklady a smlouvu.
v zadnem pripade neplatit nic navic z toho co ti tam nabizeji.
problem je to provereni od cebie to ti smejdi uctuji asi kazdemu.
ja kdyz jsem kdysi prodaval auto tak po me ty svine toto potvrzeni chteli-tedy jsem ho mel ja zaridit a zaplatit a oni to pak znova chteli nauctovat novemu majiteli.auto jsem tam nenechal rekli ze je ve spatnem stavu-samo to nebyla pravda-
ale bratranec tam koupil octavii -az na to ze byla bourana a mela urcite najeto vic nez bylo na tachu s ni byl spokojeny.a jelikoz moc neresil leasing tak to proste platil.
s autem nebyl zadny problem a pak ho v pohode prodal asi po roce.
takze pokud mas stesti koupis dobre auto-asi jako v kazdem bazaru.
jde jen o to co cekate a jak verite nesmyslum v reklame.JE TO JEN BAZAR
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od ppp »

ja mam jednu pirhodu s AA z druhej ruky. Kolega isiel so svojou sestrou predat do AAA jej matiza, po niekolkych hodinach odchadzali bez matiza za takmer dvojnasobok povodne ponukanej sumy, inac vlastne sumy, za ktoru by to po par tyzdnoch predal na inzerat, akurat tu mu stacilo par hodin :). A sranda je v tom, ze po par mesiacoch toho matiza AAA predali za tusim o 10tSk menej. :lol: . ALe to (on) je vynimka, proste ked budem chciet predat auto v AAA, tak tam pojdem s kolegom :lol: .
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Petr S. »

peco píše:neprecital som vsetky prispevky(iba prvu stranu) ale budem reagovat+ svoj osobny kontakt s nimi:

V septebri 2005 som sa rozhodol vymenit skoda 120 za nieco zahranicne,
tak som pobehal BA bazare a vysledok prveho dojmu

DAREX- taky priemer, sem tam ochota:?
AAA- ochota, vzdy ked som nakukal do nejakej kary sa ma aspon prisiel spytat ci xcem vediet detaily o aute:shock:
AUTOALLES a OSTATNE- ani o mna nikto nezakopol tak som isiel prec :cry:

a teraz nakup(den nato):
v darexe som si vyhliadol LANOSa rv 2002 HB,na tacho 68t km super cena sice 199 000, ale ved je 3 rocne. a v tom to zacalo:
-zaruka povodu este bola ok
-servisna knizka mala 16-tu kontrolu zasebou a najazdenych cez 160t km !:evil:
-zaruka ze je neburane, odpoved predajcu: " to vam ziadny autobazar na SR na papiery neda":?:
- odpoved nato: " keby som to vedel tak vam tu servisnu knizku nedam"
:!:
reakcia bola jasna, zobral som sa a nasraty na takyto pristup som odisiel.

isiel som sa pozret po ceste este do AAA v BA
kde sa ma o5 hned ujal predavac a povedal som mu svoju predstavu.
ukazal mi LANOS rv 98, sedan, najazdenych 85t km a po predchadzajucej skusenosti som si vypytal servisnu knizku, ktoru som obratom aj sklucami od auta dostal a isiel na skusobnu jazdu(ktora na rozdiel od darexu trvala kolko som xcel a soferoval som kolko som xcel. v darexe ma nexcel ani za volant pustit :?: )

po skusobnej som povedal, ze ok ale xcem to vidiet auto aj zo spodu. tak to bolo na zdvyhaku a venoval sa mi aj nejaky mechanik, ktory ma upozornil na vyfuk, a na prave predne kolo(bola to taka sprostost co stala potom 500 sk neviem si spomenut ako sa volala :oops: )
cela kupa aj s poisteniami (platil som celu sumu) trvala asi 4,5 hodiny(2 hodiny papierovacky)
ALE:
-dostal som papier o povode
-o tom ze auto neburalo (i ked podla darexu to nikto na papiery nedava)
-mam metalizu, klimu,elektriku,central,alarm(oproti tomu v darexe)

z toho vyplyva, ze som maximalne spokojny s AAA v porovnami s ostanymi BA bazarmi. a i ked stal moj LANOS 149 000, co je sice dost ale som spokojny

PS: trochu dlhe :P ale zase je to v sekcii pokec tak aspon mate co citat :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak na servisku bych se nespoléhal,viz v AAA auto. Příklad: Opel Astra G 1.8 16V r.v.1999 najeto 147000. Koupeno v Auto Staiger servisováno tamtéž. Co mě zarazilo byl novej techničák. Telefonát známemu,nadiktování win čísla a skutečnost? Firemní autu,koupeno v HK Partner,servisováno tamtéž a poslední servis při 268000!!!! Realita: stočený tachometr o 120000!!!!!!!!!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od sandruš »

Petr S. píše:
peco píše:neprecital som vsetky prispevky(iba prvu stranu) ale budem reagovat+ svoj osobny kontakt s nimi:

V septebri 2005 som sa rozhodol vymenit skoda 120 za nieco zahranicne,
tak som pobehal BA bazare a vysledok prveho dojmu

DAREX- taky priemer, sem tam ochota:?
AAA- ochota, vzdy ked som nakukal do nejakej kary sa ma aspon prisiel spytat ci xcem vediet detaily o aute:shock:
AUTOALLES a OSTATNE- ani o mna nikto nezakopol tak som isiel prec :cry:

a teraz nakup(den nato):
v darexe som si vyhliadol LANOSa rv 2002 HB,na tacho 68t km super cena sice 199 000, ale ved je 3 rocne. a v tom to zacalo:
-zaruka povodu este bola ok
-servisna knizka mala 16-tu kontrolu zasebou a najazdenych cez 160t km !:evil:
-zaruka ze je neburane, odpoved predajcu: " to vam ziadny autobazar na SR na papiery neda":?:
- odpoved nato: " keby som to vedel tak vam tu servisnu knizku nedam"
:!:
reakcia bola jasna, zobral som sa a nasraty na takyto pristup som odisiel.

isiel som sa pozret po ceste este do AAA v BA
kde sa ma o5 hned ujal predavac a povedal som mu svoju predstavu.
ukazal mi LANOS rv 98, sedan, najazdenych 85t km a po predchadzajucej skusenosti som si vypytal servisnu knizku, ktoru som obratom aj sklucami od auta dostal a isiel na skusobnu jazdu(ktora na rozdiel od darexu trvala kolko som xcel a soferoval som kolko som xcel. v darexe ma nexcel ani za volant pustit :?: )

po skusobnej som povedal, ze ok ale xcem to vidiet auto aj zo spodu. tak to bolo na zdvyhaku a venoval sa mi aj nejaky mechanik, ktory ma upozornil na vyfuk, a na prave predne kolo(bola to taka sprostost co stala potom 500 sk neviem si spomenut ako sa volala :oops: )
cela kupa aj s poisteniami (platil som celu sumu) trvala asi 4,5 hodiny(2 hodiny papierovacky)
ALE:
-dostal som papier o povode
-o tom ze auto neburalo (i ked podla darexu to nikto na papiery nedava)
-mam metalizu, klimu,elektriku,central,alarm(oproti tomu v darexe)

z toho vyplyva, ze som maximalne spokojny s AAA v porovnami s ostanymi BA bazarmi. a i ked stal moj LANOS 149 000, co je sice dost ale som spokojny

PS: trochu dlhe :P ale zase je to v sekcii pokec tak aspon mate co citat :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak na servisku bych se nespoléhal,viz v AAA auto. Příklad: Opel Astra G 1.8 16V r.v.1999 najeto 147000. Koupeno v Auto Staiger servisováno tamtéž. Co mě zarazilo byl novej techničák. Telefonát známemu,nadiktování win čísla a skutečnost? Firemní autu,koupeno v HK Partner,servisováno tamtéž a poslední servis při 268000!!!! Realita: stočený tachometr o 120000!!!!!!!!!
taky dobré..táta v AAA koupil Tranzita..byl krásný..ale doté doby než přišla první sůll..a sračky...
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
Hawlinka
Příspěvky: 105
Registrován: pon led 26, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od Hawlinka »

Taky mám nemilou zkušenost s Áčkama. Když jsem vybírala Matize, na jejich webu inzerovali snad 20 slušných kousků za super cenu. Ještě jsem volala na tu jejich infolinku, abych se ujistila, že web je pravidelně aktualizován a vozy jsou ještě skutečně k dispozici. Vydala jsem se tedy na pobočku, kde mi ňouma s americkým úsměvem řekl, že jediný Matiz, který je k dispozici, je právě v Ostravě a jaké mám štěstí, že jsem přišla, protože Matizy jdou na dračku a tento je za skvělou cenu... Dovlekl mě ke zrezlé, pomuchlané plechovce, která byla solidním Matizem tak před x lety. Že prej má naježděno jen 120 tkm a že je za pouhých 79 tis. (byl to Matiz I., r.v. 98) a že byl pouze lehce ťuklý na předek. Zeptala jsem se toho prodavače, jestli vypadám jako retardovaná, že si myslí, že nevidím plech, který vypadá jak po smetení kamionem. Týpek teda asi uznal, že s tímhle u mě nepochodí a začal nabízet další orezlé rachotiny - Kačka, Filety, atd.. Ujistila jsem ho, že chci Matize v dobrém stavu a nic jiného, takže mě vypoklonkoval... Jen co jsem přišla domů, volala jsem (tentokrát z jiného čísla - pro jistotu) na infolinku s dotazem, kolik Matizů mají na všech pobočkách k prodeji. Madam operátorka mě informovala, že v současnosti 9 a ať se vydám osobně na pobočku v Ostravě, kde mají 3. Paní jsem odpověděla, že jsem odtama dojela před pár minutama a mají tam jednu jedinou vykopávku. Ona na to, že asi byla auta převezena na jinou pobočku. Na to, abych jí řekla, že mi prodavač osobně prohledával všechny Matize ve všech Áčkách už jsem fakt neměla sílu..... Udělala jsem si teda obrázek, že pracovníci AAA musí mít buď IQ kdesi v mezích podprůměru nebo dělají debily z potenciálních zákazníků. To, co předvedli v mém případě je tak na nahlášení na ČOI za poskytování lživých informací a klamání zákazníka.
Dr. Taby
Příspěvky: 27
Registrován: sob dub 04, 2009 14:26

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od Dr. Taby »

Tak já tam koupil před 2,5 roku nubira III, 1.8. Měla mít najeto po 3 letech cca 48000. Po zaplacení jsem odjel rovnou do servisu chevrolet a tam mi řekli, že stav motoru a spol odpovídá. Auto bylo perfektní, dokud jsem ho nedal do značkového servisu na 60000 kontrolu. Zesrali mi tam rozvody a ruční brzdu, takže jsem celou dovolenou odjel se zabržděným kolem. V jiným servisu, kde mi to po nich měli opravit, tak mi to předali s ozub posunutými rozvody.
Bez těhle problémů, za co AAA nemůžou je auto v pohodě, až teď se rozvítil check, takže se uvidí. Jo a cena byla dobrá. Když se mě snažili přesvědčit, o koupu, tak dali takovou cenu, že ze 130.000 přeplatím za 5 let 12000, což je pohodička. Auto mi přivezli do Ústí na ukázku do druhýho dne.
Takže jsem s nima spokojenej. Až tohle doplatím, tak si tam asi koupím další, ale nevím, jestli daewoo, chtěl bych nějakýho kombika.
dzanoka
Příspěvky: 208
Registrován: pát úno 22, 2008 18:29

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od dzanoka »

Z AAA som mal feldu kde som behom jedného roka menil od tesnenia pod hlavou po zadné ložisko doslova všetko a espero ktoré nedojazdilo ani dobu leasingu . Takže nikdy viac!!! :roll:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od Petr S. »

Podívejte se co AAA nabízí. Není vám něco divné? http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... os/8206403
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od honza72 »

že by nebourané s vystřeleným airbagem?
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
dzanoka
Příspěvky: 208
Registrován: pát úno 22, 2008 18:29

Re: nazor na AAA Auto

Příspěvek od dzanoka »

Tá punčocha na sáni je super :lol:
Odpovědět

Zpět na „POKEC“