Prosím o radu

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 37
Registrován: úte úno 24, 2009 14:19
Bydliště: Sušice okr. Přerov

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Luky »

mzprx Přečti si pořádně co jsem napsal. Nebo mi vysvětli jak může být nepřesné měření když máš naftu až po hrdlo a už ti skoro vytéká ven, myslím že takovéto měření je přesné +- 1dl na celou nádrž. Někdo má spotřebu takovou a někdo makovou a jen kvůli tomu že vám to žere víc tak to musí žrát jak vám každému jinak je kecálista že. Výte jak to řekl polívka: vašu p... jsem taky neviděl a věřím že ji máte, skuste si z toho vzít příklad. Ale už to nechme být, dnes opět svítilo vypalování filtru a tak jsem tomu musel dát pokouřit 15km na dvojku protože nebylo kde jet dlouho aspoň těch 70km/hod potom kontrolka zhasla a vše je ok. ale diť to stejně svítí každému cca po 2000km že jo, teda aspoň nám co máme Captivu že chlapi.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Prosím o radu

Příspěvek od mzprx »

Myslim, ze nadrz ma prelisy na hornej strane, kde sa mozu drzat vzduchove kapsy.
Ja ti verim, ze ti to obcas zerie tak malo a ked som kupoval benzinovu verziu, vedel som,
co mozem ocakavat ohladom spotreby. Neriesim to, keby som chcel nizku spotrebu, kupim si male auto.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 37
Registrován: úte úno 24, 2009 14:19
Bydliště: Sušice okr. Přerov

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Luky »

Do boha já tady nebrečím nad spotřebou. Jen jsem napsal jakou ji mám já, a plně s tebou souhlasím že kdybych chtěl ještě menší tak jak jsi napsal malé auto. Mě moje Captiva sedí do puntíku, ostatně jsem s ní na cestách víc času jak se ženou :D
Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Bullmastiff »

Na jednu stranu je pravda, že to vypne plus mínus pár litrů. Na druhou stranu když někdo měří sspotřebu v režimu po okraj (tj. když to cvakne naleje se tam cca 6 litrů a v hrdle je vidět nafta/benzín) taj je to přesné tak na deci :-)
Tonik
Příspěvky: 73
Registrován: sob čer 20, 2009 21:02
Bydliště: Kezmarok

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Tonik »

Hm..jasne ale nikdy sa netankuje po hrdlo iba na prve vypnutie pistole ,inac si zalejete odvetrani palivovej nadrze a poskodite spustu inych veci,vela stastia pani.....vsak common rail je lacny spaz vsak .
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Krtek »

A co prosim tě poškodíš tim že nacpeš nádrž na maximum ? Předpokládam že dál to hrne naftový čerpadlo v nádrži a to neni zas taková raketa jako comonrail vstřikování a odejít by stejně nemělo. takový vákuum asi v nádrži nikdy nebude aby ho poškodilo. To bys příště nemusel tu nádrž vůbec otevřít :D
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Tonik
Příspěvky: 73
Registrován: sob čer 20, 2009 21:02
Bydliště: Kezmarok

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Tonik »

Jasne no vsak prelejes odvetranie palivovej nadrze tym znemozniz unik a moze sa deformovat palivova nadrz uz som zo par aut videl s deformovanou nadrzou a boli na vymenu mne je to jedno mna to nebude stat peniaze hihi...
a common rail je citlivy na vsetky mozne faktory aj na podtlak.a captiva je este riesena tak ze ma jedno podavacie cerpadlo a z druhej polovice nadrze je odsavana strhovanim cez prepad a moze to oplivnit jej spravnu funkcnost.
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Lucaso1 »

aj u nás na slovensku lepšie v nitre nieje bohvieaká ochota u servisákov čo majú robiť v záruke a zadarmo neako odkladajú na vtedy pokiaľ sa to nerozsipe totálne :-) záver ? všetko čo povedia že je dobré a nieje pýtaj na to potvrdenie že ti povedali že je to good
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 37
Registrován: úte úno 24, 2009 14:19
Bydliště: Sušice okr. Přerov

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Luky »

Nazdar kluci, tak dnes už mám za sebou po roce a půl ježdění 59000km se svojí hnědozlatou beruškou. Je po výměně kulového čepu i s ramenem ve 30000km kolem 40000km mi odešlo čidlo na abs na zadním levém kole a do týdne se posralo i na pravém takže vyměněné obě :D v 53000km mi měnili kloub od tyče řízení a teď čekám co se posere jako další, naštěstí se servis po koupi dalšího chevroletu a výhružkou že pokud nezmění přístup tak další už nebude koupeno u nich dal do kupy a pokaždé když jedu reklamovat nějakou závadu u chevroletů a že jich už bylo (na nové auta až moc). Jsou milí a vstřícní a naštěstí vše bez problémů vymění, jak jste na tom vy s poruchovostí, taky se vám Captivy serou?
tarale
Příspěvky: 103
Registrován: pát led 16, 2009 20:35
Bydliště: Levoča

Re: Prosím o radu

Příspěvek od tarale »

Cawte, ja mam najazdene 43tis rok a pol ju mam a reklamoval som baterku potom mi odysiel snimac ABS na zadnom kolese a menili mi aj RJ airbagov zatial vsetko pomenili v ramci zaruky
Mapiyal
Příspěvky: 4
Registrován: čtv črc 01, 2010 16:37
Bydliště: Brno

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Mapiyal »

Luky píše:Nazdar kluci, tak dnes už mám za sebou po roce a půl ježdění 59000km se svojí hnědozlatou beruškou. Je po výměně kulového čepu i s ramenem ve 30000km kolem 40000km mi odešlo čidlo na abs na zadním levém kole a do týdne se posralo i na pravém takže vyměněné obě :D v 53000km mi měnili kloub od tyče řízení a teď čekám co se posere jako další, naštěstí se servis po koupi dalšího chevroletu a výhružkou že pokud nezmění přístup tak další už nebude koupeno u nich dal do kupy a pokaždé když jedu reklamovat nějakou závadu u chevroletů a že jich už bylo (na nové auta až moc). Jsou milí a vstřícní a naštěstí vše bez problémů vymění, jak jste na tom vy s poruchovostí, taky se vám Captivy serou?
:lol:

Jo jo taky se mi Captiva "s..e". Mám ji druhý rok dovezenou z Německa (dobrá cena), nyní odešlo palivové čerpadlo- auto začalo ztrácet výkon, cítila jsem naftu... kapala jak z kohoutku. Řekli mi, že to prvně musí schválit vedení - jestli to vůbec uznají jako záruční opravu a že ND nikde není, že ho musí vyrobil. Tak že mám počítat tak 3 týdny min. (za 14 dní mám jet na dovču) :evil:
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 37
Registrován: úte úno 24, 2009 14:19
Bydliště: Sušice okr. Přerov

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Luky »

Včera jsme byli pro potahy do manželčina Avea, jeli jsme pro ně do Rimavské Soboty na SK, 15 km před cílem najednou auto nejede. Po odtahu do servisu se ukázalo že na autě starém půl roku a naježděných 8000km odešlo palivové čerpadlo. Výměna i odtah půjde z Chevrolet garance(naštěstí). Jinak, dle prodejců jsou prý Captiva a Cruis téměř bezporuchové, otázkou je jakou hodnotu má to téměř :D
Mapiyal s tou dovčou to nase.. ale ber to z té lepší stránky, co kdyby se ti tato závada stala tam, jistě by to bylo horší. Já byl včera rád že Aveo kleklo nám a "jen" na Slovensku. Máme ho totiž půjčovat známým na dovču též za 14dní, a vidina toho že by se čerpadlo pos.... v 1 ráno na HR dálnici mě celkem děsí i když máme Chevrolet garanci mobility, raději nám a dnes než někomu po cestě na dovču.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Krtek »

zajímavý... asi sem dělal malej humbuk s mýma 2 čerpadlama v záruce že i do novějších a lepších aut cpou takový klumpy. Holt katování kostů :roll:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“