Dotaz matice na alu disky...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
bely3
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 11, 2010 11:45
Kontaktovat uživatele:

Dotaz matice na alu disky...

Příspěvek od bely3 »

Zdravim chci se zeptat jesli máte někdo zkušenosti s maticemi na alu kola.Po dlouhém shánění jsem sehnal alu kola ze Suzuki Swifta .Pasujou tam parádně akorát mám původní matice z plechových kol.Sháním teda matice na alu kola ,ale marně:( Všude se mi vysmívaj ,že tak malý matice nemaj.A na Matizu maj matice větší závit.Tak co s tím?? Poraďte mi někdo prosím děkuji
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepino_99
Příspěvky: 168
Registrován: pon led 19, 2009 18:06
Kontaktovat uživatele:

ODP: Dotaz matice na alu disky...

Příspěvek od Pepino_99 »

Máš štěstí, stejný problém už mám vyřešený. Američan by řekl, že slovo NE nezná. : -)
Máš dvě možnosti, buď si ty matice M10x1,25 necháš někde vysoustružit jako kdysi já
anebo si koupíš tyto drahé, ale krásné, v současné době taky používám. Ale co mi
to dalo práce, než jsem je sehnal! : -)

Link: http://www.ctyrkolky1.cz/shop/index.php?productID=341

P.S: Na ty 13" si sežeň nějaký nízkoprpofilový gumy, ať ti to trochu jede, mně se
podařilo sehnat origo 12" li´táky. : -)
Tico - it's fun!
bely3
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 11, 2010 11:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz matice na alu disky...

Příspěvek od bely3 »

Děkuju ti moc , hned si je jdu objednat .Vypadaj i pěkně:) Akorát se bojim aby mi někdo ty elektrony neukradl. A pojištovací matky neseženeš na Tico už vůbec:( Ty máš nějak tohle vyřešený?? Pneu mám 165/60 r13 Debica Passio a docela dobrý,ale nízkoprofily by byli lepší :) A chci se zeptat nevíš kde se dají sehnat prahy??díky
Uživatelský avatar
Pepino_99
Příspěvky: 168
Registrován: pon led 19, 2009 18:06
Kontaktovat uživatele:

ODP Prahy

Příspěvek od Pepino_99 »

Máš opět štěstí, chce to jen trochu googlit, měj se, kolego. :o)
Link: http://www.e-cat.cz/c-1384_148251_20109 ... prahy.html
Tico - it's fun!
Odpovědět

Zpět na „TICO“