Jaká značka autorádia......

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
mario.sudzin
Příspěvky: 43
Registrován: úte dub 10, 2007 13:56

Jaká značka autorádia......

Příspěvek od mario.sudzin »

Zdravím.Mám možnost dovezt autoradio s USA a nevím jakou značku si mám vybrat.Snad by mě mohl někdo poradit,kdo s tým má nějake zkušenosti.Je lepší vzít obyč. rádio např. JVC,Sonny apod. zhruba kolem 170$ nebo vzít 1din vysouvací s DVD TFT/LCD značky Pyle nebo Boss za cenu zhruba 200$.Ty značky Boss a Pyle nejsou asi moc známe a prej ani nějak kvalitní ale jinač ty radia tam sou za cenu kolem 500 dolaru což si myslím že zas nějaký šunt to byt nemusí.Moc dík za odpovědí.Mějte se.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Jaká značka autorádia......

Příspěvek od Richard »

Jen poznámku k americkejm radiím, kdysi jsem v Pontiaku měl radio Delco samo americký, ale mělo jednu nevýhodu, mělo ladění jen v lichých frekvencích, teda názorně: 88,1 88,3 88,5 atd. takže Evropu2 na 88,2 bys nenaladil..... ale radio bylo jinak výborné. Nevím je možné že dnešní radia v Americe ladí všechny frekvence i sudé........
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
stefan zbortek
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 30, 2007 19:23
Bydliště: Praha 9

Re: Jaká značka autorádia......

Příspěvek od stefan zbortek »

Čau,třeba PYLE je super značka.Zesilovače a subwoofery hrajou pěkně čistě a tvrdě..Ten boss mi tak moc neříká.Já osobně mám rádio Panasonic a jsem naprosto spokojenej -i
DAEWOO NUBIRA SX 1.6,16V 1999 již prodaná...
Peugeot 406,combi,2.0 Hdi,80Kw,Full výbava
mario.sudzin
Příspěvky: 43
Registrován: úte dub 10, 2007 13:56

Re: Jaká značka autorádia......

Příspěvek od mario.sudzin »

Takže radši vzít obyčejne radio ale značkove a bez LCD.To co mám vybrane je JVC KD-R800 30K tak si myslím že to nemusí byt špatny výběr
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká značka autorádia......

Příspěvek od simone »

no výber by som zužil skor na cenu lebo ako mam skusenost vnutro je rovnaké, aj funkcie, jedine vstupná jednotka tuneru sa mení niekde Philips niekde NEC. A všetko je china. Aspon tie čo mi prešli pod rukou.
http://www.lightinthebox.com/index.php? ... word=2+DIN
tu je nejaký výber. Poštovne zdarma ceny v USD. :D bez označkovania ale pri odbere viac ti označkuju ako chceš :D
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
mario.sudzin
Příspěvky: 43
Registrován: úte dub 10, 2007 13:56

Re: Jaká značka autorádia......

Příspěvek od mario.sudzin »

Tak nakonec asi budu brat Alpine Ida x305 vypada docela fajn.Vyjde to na 235$ což je kolem 4500Kč U nas stoji kolem 9000Kč.Akorat je možná menší nevýhoda že to nemá přímí vstum na CD,Musí se dokoupit CD měnič což není zrovna moc levné ale aspon to má USB vstup.Myslíte že by to mohl byt dobrý kuo to rádio?Dík
mario.sudzin
Příspěvky: 43
Registrován: úte dub 10, 2007 13:56

Re: Jaká značka autorádia......

Příspěvek od mario.sudzin »

Koupil sem JVC KD-r800 u nás pod značkou KD-r801.Asi to nebude tak jednoduché namontovat.Všechno je amozdřejmě anglicky.Neznáte někdo stranku kde sou česke překlady k montaži radií?A ještě sem si všiml že tam sou odlišne konetkory takže nevím jestli se da koupit nějaka redukce anebo ty dratky jednoduše zpájet dohromady jestli by to šlo......Dík za radu
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká značka autorádia......

Příspěvek od simone »

nebudem tu znepokojovat ale: na svete niektore firmy vyrabaju prijimače FM a su 1,2, 3 trieda... a napr. taka firma Alpine odobera 1 triedu/ vyrobenu v tom istom zavode ako 3 trieda/ ale taký Panasonic berie aj druhu triedu preto je lacnejší... a neznačkova čina berie všetko ale to neznamená že berie ine len si nevyberá a... preto ta cena je 1/2 z Alpine
ale ak si na nemenovanej sytranke v chine kupiš viac ako 100ks daju ti značku aku im pošleš .Tak su značky Orava. Homemade, Homelite ale to neznamená že su tam ine sučiastky!!!! iba je vyššie poruchovosť. tak napr na mikrovlnky ma výrobný patent samsung ale predava to iným ale pod svojou značkou
CD mechaniky su IBA sony pozname podla toho že čočka ma rovnu drahu alebo Philips tam sa čočka pohybuje po kružnici.. viacej ich niet!
To iste je pri autach ... par firiem vyrába podvozky a ostatný nato montujú karoseriu a interier ... preto sa zhoduju napr tlmiče zo Saab na Opel lebo je to GM takže

oplatí sa kupit "značkove radio"???ak vnutru je to iste ako cinsky shit????
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká značka autorádia......

Příspěvek od -peha- »

Nazdar Mario tady máš prechodky :lol:

http://www.aukro.sk/item1010112956-iso- ... covka.html

Tady je ješte lacnejšia...........

http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=9
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Re: Jaká značka autorádia......

Příspěvek od Honza Beneš »

Chápu, že se tady bavíte o vyšším levelu, ale jen pro info, já jsem koupil Pioneer MVH-S100UBG tady v Chrudimi asi za 1400, bez CD, s USB vstupem. Spokojenost.
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Jaká značka autorádia......

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den .
Tak já mám v autě Kenwood a má funkcí víc jak některej poslanec v parlamentu a navíc má důležitej
knoflík ten zmačknu a je ticho !!! /To škoda, že to nejde s některejma poslancema /
No nic hlavně ať nám jezdí a nezlobí !!!
Ale voni ti poslanci jsou vlastně chudáci !?!?!
https://flek.cz/clanky/dalsi-tipy-a-inf ... roposlancu
wolf.totem
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 10, 2019 09:53

Re: Jaká značka autorádia......

Příspěvek od wolf.totem »

Ola. Pokud se to povede přímo z USA, kteří si docela potrpí na kvalitní zvuk (stará stocková chryslerácký rádia hrála lépe než tytéž JPN výroby), takže thread užitečný pro mě, nechce se mi měnit za 1din rádio s redukcí.
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“