Rozbité čelné sklo.

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Rozbité čelné sklo.

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

Dnes 24.4.2010 medzi 12,30 - 13,30 hod. mi neznámy cigán pred činžiakom na parkovisku rozbil na Nessi čelné sklo v pravom dolnom rohu v smere jazdy. Vybral som sa na nákup a vtedy som to zbadal. Krátko predtým som vysával autovysávačom . Videl som v okolí pohybovať sa veľa cigáňov. Nepýtajte sa ako som nas..ný. Vedel by som vraždiť. Akonáhle budem mať fotky , hodím ich sem. Pátram po cigáňovi, a ak ho vypátram ........
Mám len PZP ,a to mi asi nepomôže. V pondelok sa zastavím v poisťovni a uvidím čo bude ďalej.
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozbité čelné sklo.

Příspěvek od -peha- »

Tak to Ti verím že si nahnevaný (jemno som to napísal) mňa by rovno brali policajti lebo by som tým hajzlom rozmlátil aj tie ich chtrče :evil: Je to tak že naše štáty stále obhájajú tie monstra lebo ta čvarga nie je človek je to parazit a bohužial stále na to doplácáme my ,ono aj keby si mal pojistku tak si za ich debilitu zaplatíš sám takže robme aby sa im dobre darilo a mohli nás stále len devastovať :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozbité čelné sklo.

Příspěvek od simone »

Miki najdi nejakeho kamoša a urobte akože poistnu udalost že si šiel za ním MIMO OBCE :!: a ked si ho chcel obehnut tak ta trafil kamienkom a prasklo to... a zaplati to jeho poistovna a jeto žiaden peniaz max podakuj sa mu flaškou .. ja tak kupujem ročne jedno sklo pre kamošov a ani premna ak treba...
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozbité čelné sklo.

Příspěvek od FoXo »

Ale uz aj na toto si niektore poistovne davaju pozor lebo maju vela tychto "auto predomnou odfrklo kamienok" bacha na to
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Re: Rozbité čelné sklo.

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

Tu je fotka rozbitého skla. Dnes mi volali z JUMAZ-autosklo. V piatok mi dovezú nové čelné sklo zelené s modrým protislnečným pásom v hornej časti, rámik, a lepidlo. Sklo je 65,00 eur, rámik 10,00 eur a lepidlo 9,00 eur. Spolu 84,00 eur. Dovoz je zdarma. Namontujú mi v servise za 20,00 eur. Teda to bude 104 eur. Obehal som firmy tu v N. Zámkoch zaoberajúce sa výmenou skiel.
1.- sklo,lepidlo, rámik, práca - 190,00 eur
2.- detto - 170,00 eur
3.- detto - 200,00 eur
Zdá sa mi , že som ušetril nejaké to euro, pretože 104,00 eur oproti uvedeným cenám je dosť markantný.

Ja , v poisťovni som dostal ponuku na doplnkové poistenie skiel a iných vybraných rizík. Zrejme to využijem. Na rok by ma to vyšlo aj s KASKOm , čo platí aj v zahraničí a vôbec v europe 134,00 eur k PZP. Teda ak budem platiť štvrťročne, spolu s PZP na vyjde 75,00 eur.
Přílohy
Snímka001.jpg
(180.96 KiB) Staženo 622 x
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozbité čelné sklo.

Příspěvek od simone »

to nemaš kamoša kto ti to akože rozbije???? :?:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Re: Rozbité čelné sklo.

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

Boja sa , aby sa to neprišlo, pretože už majú niekoľko takýchto akcií za sebou. Už ich poznajú v poisťovni. Čakať nechcem , lebo auto potrebujem každý deň. Jazdím , a dúfam , že sa mi podarí až do výmeny skla.
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“