Facelift Leganza

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Facelift Leganza

Příspěvek od mzprx »

Ja som len chcel povedat len to, ze medzi Evandou a Veronou je rozdiel LEN ta predna maska.
Evanda nie je faceliftom Leganzy.
Zdielaju sice podobny motor, resp. u poslednych verzii leganzy bol zhodny, ale inak ide o ine auto.
Da sa napriklad povedat, ze Verona je faceliftom Evandy a naopak.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Facelift Leganza

Příspěvek od -peha- »

No nie len to tie 4 čo tu servisujeme tak jedna z nich má od motora po komplet podvozok rovnaký ako Lega a druhé už na motore majú ten plastový kryt ale treba sa pozrieť na EGR ventil ten je na Legách už od roku 2001 elektronický ale aj napriek tomu daktoré Evandy majú ješte mechanický.A podvozok no tam je markantný rozdiel v náboju kolesa - Evanda má ložisko pevne zalisované ale Lega ho má volné čiže ide vymeniť samostatne no na práve tej jednej Evande je to rovnaké čiže s toho vyplívá že proste prvé Evandy skladali zo zbytkou Leganzy :lol:
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Facelift Leganza

Příspěvek od FoXo »

Pehacik mas pravdu takuto Epicu by som bral aj ja :)
Chevrolet-Epica-Accessories.jpg
Chevrolet-Epica-Accessories.jpg (34.99 KiB) Zobrazeno 1332 x
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Facelift Leganza

Příspěvek od Slam »

-peha- píše:No takhle mala vyzerať lega po faceliftu ale bohužial sa nedostala do výroby nahradila ju EVANDA ktorá si z nej dačo zobrala a zhranatela :lol: :lol: :lol: Jo ješte bol pokus SUZUKI Verona ale to bola hrôza
Tak to ale nebylo - první prototypy Evandy se sice jmenovaly ještě Leganza (resp. New Leganza nebo Leganza II), ale jinak je to stále to samé auto stejně jako Verona (pod značkou Suzuki se v USA a Kanadě prodávala a prodává většina Daewroletů). A facelift se tomu říká oprávněně - Kalos/Aveo změnilo platformu už 3x a je to stále bráno jako facelift (i když ten první a poslední mají společného podstatně méně než Leganza s Evandou) a ne jako úplně nové auto... Navíc je fakt, že fůru dílu musím já kupovat pro Evandu, protože stejný díl z Leganzy mi tam prostě nepasuje... Už tu o tom thread je, já si vzpomínám, že třeba vedle krytek autobaterie i řadící páka a páčka na posun volantu je u mě stejná jako v Evandě.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Facelift Leganza

Příspěvek od -peha- »

No veď som skladal predok na Evande a tam sú práve veci z mojej tedy 99 a niššie ale druhá je rovnaký ročník a ta už to má inak.Tak preto si myslím že prvé Evandy sú skladané zo zbytkou a až potom prišli na radu veci z roku 2001 - 2002 což je tvoja :lol: :lol: :lol: Inak som objednal termostat a keď došiel tak som zistil že ta Evanda má presne ten istý motor ako Já a dokonca bez plastu ( jo a oba boli Holden :lol: )a myslím že Jo čo bol v Baldovci má tiež taký hybridík :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Re: Facelift Leganza

Příspěvek od Beda »

sakra. to je můj sen tu moji předělat na tu černou
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“