tak to me poser! prazakovina!

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Serpico »

...Bade to bylo nejvtipnější...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od J.Bad »

Serpico píše:...Bade to bylo nejvtipnější...

Mějte se fajn
Díky ... pochvala potěší
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Ale toto mě moc vtipný nepřipadá :(
http://ekonomika.idnes.cz/pad-ekonomiky ... nomika_vel
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Serpico »

...Bade není zač...vtipnost se hodnotí sama, nakonec opak i blbost taky...
to 3M3 nikdo Tě nebije, proč taky co je malý může být i hezký ale jde přeci o vtip, tak proč nééé

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od pekrtek »

Narodil jsem se v Praze, téměř do 30 let bydlel na Žižkově, stále bydlím v Praze (i když za barákem Praha končí) a vyšlo mi 30%. Prý člověk jako já by se v těchto zeměpišných šířkách neměl od r. 1847 vyskytovat. Tak nevím ..... asi bych na sobě měl začít pracovat.
3M3: ten vtip mě pobavil. Taky makám v Praze na MHD a humorem řidičů jsem už prolezlý.
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od pekrtek »

Tenkrát, když běhali po Jarově králíci a bažanti, tak tam bylo líp. Už tak ve 12 letech, díky tomu, že na koleji Na chmelnici bylo honě asiatek, tak to na mně nechalo následky. Ale pouze platonické, jinak jsem normální (alespoň doufám). Dneska, když odmyslím to denní cestování do centra, tak je to na kraji Prahy lepší.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Serpico »

...to pekrtek, to jste dobrý ( MHD ) jezdíte na čas, tařka se podle Vás dají řídit hodinky a ještě máte čas na vtipy...jo beru na vás ohled, když jedu s nesií, byl jsem taky zaměstnanec DP - DS Trojická deset let, no vlastně skoro, poslední rok jsme byli jenom St. podnik taxi v likvidaci ale tehdy koncern na nás a Pragocaru neprodělával ( plnily jsme vždy víc jak na 100%, jinak to ani nešlo ) a měl jsem jízdenku na všechno a v celé republice i pro ženu... no vlastně jednou jsem to využil v Brně ale tenkrát se dalo autem jezdit všude...a dnes jedu do centra radši metrem

Inu autobusáci mějte se fajn, pokud to jenom trochu jde...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Serpico »

...a ejhle dle tisku máme novou řidičskou masku z Prahy, masku prasete..., to není vtip ale fakt, nelze na fotech z radaru poznat řidiče, tak ke slunečním clonám a kšiltofkám přibyla maska prasete, řidiče jezdícího taky jako prase a ser. přitom na radary...

Inu mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Serpico »

...jenom jestli to není sám primátor, teď se chce soudit za svou karikaturu " chrochtajícího prasátka " v REFLEXU, ....no viděl jsem ten časopis zdálky ale teď jsem četl v tisku ohlas pana Béma o znevažování důstojnosti a to i prý najednou celého magistrátu ( chce to dát k soudu ), třeba má REFLEX svoje zdroje, nevím ale slušelo mu to...

inu vona to je zase pražákovina
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od J.Bad »

Serpico píše:...a ejhle dle tisku máme novou řidičskou masku z Prahy, masku prasete..., to není vtip ale fakt, nelze na fotech z radaru poznat řidiče, tak ke slunečním clonám a kšiltofkám přibyla maska prasete, řidiče jezdícího taky jako prase a ser. přitom na radary...

Inu mějte se fajn
Tak zkus sehnat v Praze masku prasete - sou všechny vyprodaný - po té kampani "jak na radary" !!
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od V.Brousek »

Jezdím po Praze a masku nepotřebuji - jezdím totiž podle předpisů. :D díky mému věku již není kam spěchat. :D
Zrovna dcera dostala pozvánku na policii - dostane do ruky foto a bez masky za 1500 - 2500 Kč.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Serpico »

...to Václave dcery je mi líto..., obdivuji však tvoji jistotu a tak ji zkusím nahlodat - manželka ti koupí novou pastu na zuby, ústní vodu a nebo si dáš k vepřovýmu v poledne PITO a ejhle polismeni ti naměří ( nové nakoupené digitální měřáky ) ráno, v poledne 0,24 promile a problém, proboha ne, že bych ti to přál a protože nepiješ tak budeš trvat na odebrání krve, lékaři při odběru a naměření 0,2 promile hodnotí jako bez alkoholu a odběr platí policie v opačném případě řidič. A polismen nemá volbu rozumu, digi má pamět a ta se kontroluje.
...Byla to velká diskuze v TV šéf policie Tržil a toxikolog v podstatě Tržil zákonem je daná nula fyziologický nesmysl - my měříme a předáváme na MÚ, toxikolog se přimlouval za 0,35 promile z důvodu praxe a stopových prvků podobně vyhodnocovaných dechovým testerem, příklad diabetici a aceton v dechu byly i uváděny i jiné případy, na druhou stranu toxikolog přiznal, že do této hranice by se bez problému schovalo i jedno pivo.
...a není to už jinde vyřešeno například v " D " a hranice 0,5 promile, vím je
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od V.Brousek »

Milane - nenahlodáš :PP: :D - co se týče dcery má smůlu, třeba se zklidní.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Serpico »

...ale ale Václave, ty profíku jeden ...no vono snad jde taky kolik tam měla a pak je to Tvoje dcera...

:PP: ....tak kolik Ti naměří ráno toho " zbytkového ", zlatý dýchací trubičky po jednom 10° pivu a jedné cigaretě zhnědly a ukázaly nula, nic...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Re: tak to me poser! prazakovina!

Příspěvek od Brainman »

No nevím co tím autor myslel ale mám svou teorii. Jelikož je tak 75%, v současnosti, lidí žijících v Praze neplaveno z vesnic, není co se mu divit :) Jelikož se to za posledních deset let tak zhoršilo tak moc, že se ti rodilí (a několika generační) Pražané začli stěhovat do vesnic a malých měst. Tak kdo je "pražák"?
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Odpovědět

Zpět na „POKEC“