Kvalita náhradích dílů karosérie

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
mato8876
Příspěvky: 408
Registrován: úte kvě 19, 2009 22:42

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od mato8876 »

Aj to je možnéééé. :PP:
Aveo sedan 1.4 16V 74kw 100k
Čierna metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od hogofogo »

sacurovca píše:Možno šoférovala žena a ani si to nevšimla... :lol:
Jojo i o tom jsem už přemýšlel. Je to možné i když si myslím, že to muselo být cítit. Je ovšem fakt, že ženy tyto věci prostě vidí jinak. Zrovna včera jsem se o tom bavil s jednou kamarádkou a ona mi tak nevině řekla: "No co, škrábanec sem, škrábanec tam! Má to snad vliv na funkci?" Hihi no hned jsem ji to vrátil a řekl jí, ať se tedy ráno přestane dlouho líčit před zrcadlem, protože i bez líčení ji nohy fungují:-)))! Tak trošku pochopila, že holt chlap vidí své NOVÉ auto rád krásné, byť do něj sám vleze neoholen:-))!!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od sacurovca »

:PP:
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od Jarik »

Hogofogo -i , parádne si jej to vysvetlil :PP:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od hogofogo »

Daewoo master.....Díky:-))! Chvilku na mě hleděla, pak ještě znovu namítla, že je to přeci jenom lechová krabice, ale když jsem ji na to řekl, že jestli chce jezdit "krabicema", tak ať leze tramvaje.....pak už neříkala nic:-))!! :lol: :PP: -i
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od ladinek »

:lol: hogofogo toť ROZENÝ ŘEČNÍK!!! :lol:
Obrázek
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od sacurovca »

hogofogo, hogofogo :D :lol:
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od Jarik »

:D Neni nad to, mat poruke vždy adekvátny argument a ked je ešte správne podaný -i :o) -i HOGOFOGO -i :PP:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Marek Petružela
Příspěvky: 108
Registrován: sob úno 03, 2007 13:17
Bydliště: Teplice

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od Marek Petružela »

jsem v marketu nakupuji a v rozhlase jsem slyšel mou spz-ku ať se dostavím k informacím tam chlap a,že mu ujel košík do mého auta on ten srab chtěl ujet,ale jeden pán ho zastavil a že by mě měl hledat a ještě byl na pána zlej.že tam nic nemám ať se nestará,pán ho donutil aby mě našel a ještě dal za stěrač číslo kdyby se nepřihlásil.oprava stála 7000kč a vyník to zaplatil z pojistky pro blbost,parkuji daleko od aut a stejně mě ho nabořili. :( košík mu jel asi 20metrú -i jo a chleba jsem už také viděl,kamarád přijel,že chce pomoct vyměnit žárovku a když jsem otevřel kufr byl tam -i
Uživatelský avatar
Maveo
Příspěvky: 46
Registrován: pát říj 16, 2009 07:01
Bydliště: Bratislava

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od Maveo »

až teraz som si všimol toto téma, škrabanec nepoteší, no niekedy sa stane no treba odpustiť aj keď je to na porazenie. Nejde mi to hlavy ten chleba, neviem ako tam bol, ale nemohlo ho tam dopraviť zvieratko napr. kuna? na to sa dajú kúpiť normálne do auta odpudzovače, alebo možnosť naschválu aby to prilákalo zvery a poškodili auto.
Chevrolet Aveo 1.2 8V Komfort sedan 2008, bordová metalíza

Ex naše: Škoda 120 GLS, Lada 2105 1500cm3, Ford Probe 2.2 GT Turbo, Opel Corsa B ECO 1,2 8V, Opel Corsa C 1.0 12V.

Služobné: Octavia 1.6 SR 20V, Toyota Rav 4 2.0 VVTi, Fabia 1.4 16V, Peugeot Partner 1.9 D a 1.6 ben., Boxer 2.5D a 2.2 HDI
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od ladinek »

:evil: K těm škrábancům:Když jsem před pěti lety koupil za 90 000 kč na lesing mou ex felicii budihž ji vrkoviště lehké tak po 2 dnech po koupi mi nějaký závistivý dobrák /nevím co záviděl na 8 let starém autě ,asi korozi/ objel až na kit dveře spolujezdce.Byla to stříbrná metalíza takže by to šlo spravit jen přelakováním celých dveří na což jsem už neměl peníze.V ten moment ho dostat tak ho tak zmlátím že by ho museli odtáhnout.A to jediné na takový grázli platí.Ale jinak jsem klidný člověk to mi větře!!! -i Obrázek
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od hogofogo »

Hogofogo Vám děkuje, ale červená se:-)! No rád bych i něco přidal, ale přece si kvůli legraci nenechám zase domlátit auto:-))))! :PP: :o)
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od hogofogo »

ladinek píše::evil: K těm škrábancům:Když jsem před pěti lety koupil za 90 000 kč na lesing mou ex felicii budihž ji vrkoviště lehké tak po 2 dnech po koupi mi nějaký závistivý dobrák /nevím co záviděl na 8 let starém autě ,asi korozi/ objel až na kit dveře spolujezdce.Byla to stříbrná metalíza takže by to šlo spravit jen přelakováním celých dveří na což jsem už neměl peníze.V ten moment ho dostat tak ho tak zmlátím že by ho museli odtáhnout.A to jediné na takový grázli platí.Ale jinak jsem klidný člověk to mi větře!!! -i Obrázek
Já jsem taky klidný člověk, ale věřím Ti!! Jóóóó, když do mě někdo ťukne omylem a omluví se, tož pohoda, to se stát může, ale nechat pracovat pětikorunu, tak to prrrr! To bych se taky měnil v Tysona!!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od Jarik »

Kamoš takto chytil fetáka ako mu ochcáva prednú kapotu, naložil mu riadne. Feták nan zavolal fízlov a čo myslíte že sa stalo. Ešte sa vláčili po trestných komisiách a musel mu zaplatit ošetrenie v plnej výške a ospravedlnit sa mu na komisii a podakovat že si vlastne može dat prestriekat kapotu, samozrejme za vlastné :((
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od hogofogo »

Jarik píše:Kamoš takto chytil fetáka ako mu ochcáva prednú kapotu, naložil mu riadne. Feták nan zavolal fízlov a čo myslíte že sa stalo. Ešte sa vláčili po trestných komisiách a musel mu zaplatit ošetrenie v plnej výške a ospravedlnit sa mu na komisii a podakovat že si vlastne može dat prestriekat kapotu, samozrejme za vlastné :((
No jo no, co dělat:-((! Policajti za to nemůžou. Holt takový je zákon a oni ho nemůžou obejít, i když se vsadím, že kdyby mohli, tak tomu feťákovi, ještě přidají!!!!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“