Kvalita náhradích dílů karosérie

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od hogofogo »

Ahoj všichni!
Mám 14 dní nové AVEO a už mě na parkovišti někdo "potěšil" a nacouval mi do pravého, předního blatníku :( . Mám v oblouku blatníku malé údolí. Metalíza je jen lehce škráblá. Chci se zpetat:
1. Vztahuje se na toto poškození havarijní pojistka?
2. V případě výměny celého baltníku za nový, lze očekávat stejnou odolnost nového dílu proti korozi?

Kamarád mi tu radí, že vzhledem k tomu, že samotný lak poškozeý není, tak by to na mém místě raději nechal tak, jak to je. Je fakt, že mám na hav. pojistce spoluúčast.....

Mám pocit, že počkám tak rok, protože těchto "potěšění" asi přibude. Hned druhý den, co jsem přivezl auto domů, mi někdo škrábnul přední nárazník. Naštěstí jen 2 cm, ale prostě tohle všechno jednoho "NASERE" :x !

Děuji za odpověď!
Naposledy upravil(a) hogofogo dne úte lis 03, 2009 11:17, celkem upraveno 1 x.
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
velkejkarel
Příspěvky: 18
Registrován: stř led 14, 2009 09:46
Bydliště: Bruntál

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od velkejkarel »

Časem to přebolí,čas to vyléčí. Hned v prvním týdnu po koupi Avea mi nějaký kamarád udělal škrábanec na boku auta. Dnes po půl roce už to tolik nebolí.
Bordové Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil,
Komfort, rok výroby 2009


člen AVEO Fanclubu č.23
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od sacurovca »

No ja som mal tiež auto asi len týždeň, a už mi ho doškrabali zo zadu z predu a ešte som pod kapotou našiel natlačený vysušený chlieb- čo už ľudia sú HOVEDA!!! Neboj sa havarijná by ti to mala kryť... Inak vitaj hogofogo v našej rodinke...
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od hogofogo »

velkejkarel píše:Časem to přebolí,čas to vyléčí. Hned v prvním týdnu po koupi Avea mi nějaký kamarád udělal škrábanec na boku auta. Dnes po půl roce už to tolik nebolí.
Já vím. Máš pravdu. Já měl dříve Matyze. Dva roky jsem stál na stejném místě, jako dnes nikdy nic!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od hogofogo »

sacurovca píše:No ja som mal tiež auto asi len týždeň, a už mi ho doškrabali zo zadu z predu a ešte som pod kapotou našiel natlačený vysušený chlieb- čo už ľudia sú HOVEDA!!! Neboj sa havarijná by ti to mala kryť... Inak vitaj hogofogo v našej rodinke...
Děkuji za přivítání!! Jsem v "rodince" moc rád!!
Musím se podívat, jakou mám vlastně na hararijním spoluúčast. Myslím, že asi nakonec na vším mávnu rukou. Metalíza to neodnesla.... Jen to prostě nasere.
:x
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od sacurovca »

Tak to ti verím... :?
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od hogofogo »

Mám pro Vás info. V případě menších promáčklin plechu, se samotný díl nemění. Mají nějakou jinou techniku, že postižené části vrátí její tvar mechanicky "za studena". Pak to stříknou do stracena, takže není poznat, kde bylo místo poškozeno.

Zatím jsem se na toto ptal jen orientačně přímo v prodejně Chevroletu. Odhadní cenu budu vědět tuto sobotu, to tam přijedu mojim Aveem. Bohužel u havarijka mám spoluúčast takovou, že budu muset vše hradit sám:-(((! Kurňa, auto mi ještě voní novotou a už toto. Jak jsem to teď viděl za světla, tak jsem na poškozeném místě našel modrou barvu, čímž se jen potvrdilo mé podezření na modrý Superb, který včera parkoval tak, že mi jako jediný mohl nacouvat do mého "Chevio". Ovšem víte, jak to chodí...důkaz není:-((!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od Jarik »

Čawes :PP: . Tak teraz nad tým mávni rukou , ak to opraviš , príde superb znovu :mrgreen: . Ja by som si ho ale nabudúce vychutnal. :PP:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od sacurovca »

Olámať mu ruky, že jarik... :PP: :D
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od Jarik »

sacurovca píše:Olámať mu ruky, že jarik... :PP: :D
Určite ano a aj spetáky a klučky na dverách, rozdupat brile a dialkové ovlad. od auta aby viac nejazdil :twisted: . Ale nie, on doma pri večeri nad tým určite premýšlal a bolo mu to lúto, ani jest mu určite nechutilo :lol: :PP:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od ladinek »

:lol: já bych takovým ........zapěnoval montážní pěnou všechny kola i s ramenama!!!! :lol: a výfukem!!!! :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
mato8876
Příspěvky: 408
Registrován: úte kvě 19, 2009 22:42

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od mato8876 »

Takéto veci sa stávajú,včera ti to ťukol iný a zajtra môžeš ty,Ale zbabelo ujsť to sa nepatrí.
Keď nieje majiteľ pri aute tak aspoň lístok z tel.číslom za stieračom by sa patrilo nechať,veď to celé vždy zaplatí poisťovňa.
No ale čo narobíš aj taký sa nájdu čo zdrhnú pred zodpovednosťou.
Aveo sedan 1.4 16V 74kw 100k
Čierna metalíza
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od hogofogo »

mato8876 píše:Takéto veci sa stávajú,včera ti to ťukol iný a zajtra môžeš ty,Ale zbabelo ujsť to sa nepatrí.
Keď nieje majiteľ pri aute tak aspoň lístok z tel.číslom za stieračom by sa patrilo nechať,veď to celé vždy zaplatí poisťovňa.
No ale čo narobíš aj taký sa nájdu čo zdrhnú pred zodpovednosťou.
PŘESNĚ tak to vidím i já!!! Do někoho ťuknout, to může stát..... Ovšem musím se k tomu pak holt postavit jako chlap!!!!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od Jarik »

Ved práve, postavit sa k tomu ako chlap :mrgreen:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Kvalita náhradích dílů karosérie

Příspěvek od sacurovca »

Možno šoférovala žena a ani si to nevšimla... :lol:
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“