Servis na Daewoo na Třebíčsku ??

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
skull
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 12, 2009 09:33

Servis na Daewoo na Třebíčsku ??

Příspěvek od skull »

Dobrý den ,jsem novým majitelem Tacumy a potřeboval bych udělat pár oprav-nevíte, jestli někdo dělá daewoo v Třebíči a okolí ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: Servis na Daewoo na Třebíčsku ??

Příspěvek od blackjohn »

Když jsem jel přes Třebíč před měsícem, tak jsem na Brněnský v bazaru viděl jednu stříbrnou Tacumu, to je ona? Vypadala jako ta moje, moc jich teda nepotkávám.
Daewoo servis u Vás asi nenajdeš(kromě Brna), spíš jestli máš na někoho dobrý reference, tak to dej tam, mě povídal v autoservisu, že Tacumu dělal poprvý(mám 1.8ku), tak snad ty rozvody chvilku vydržej :)
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
skull
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 12, 2009 09:33

Re: Servis na Daewoo na Třebíčsku ??

Příspěvek od skull »

Tu na Brněnské mi prodali, tak jsem si dovezl 1.6 ze severních čech. Tu opravu musím pořešit s místními "odborníky", tak to snad dopadne dobře.
Uživatelský avatar
ninja3
Příspěvky: 114
Registrován: pon led 16, 2006 23:42
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis na Daewoo na Třebíčsku ??

Příspěvek od ninja3 »

Ahoj, originál servis Daewoo tady v okolí opravdu nikde není, ale nejblíž takový autorizovaný, tak u Auto Dobrovolný ve Velkým Meziříčí (nemám zkušenost), pak v Jihlavě taky Opel Dobrovolný (mám zkušenost a docela dobrý) a potom nejlepší rada. Mám dvorního mechanika, kterej auta dělá poctivě a není drahej a tam to dávám de facto už celý 3 roky (auto mám 4 roky). A je to servis v Okříškách. Majitel servisu je pan Valík a je to až na výjezdu z Okříšek směrem na Zašovice, těsně před cedulí vlevo. Vřele doporučuji, jsou to všeumělové.
HHR LT, LPG, r.v. 2009, 17'' ALU Borbet
spotřeba cca 11 ltr. LPG
http://www.ilkyok.taekwondo.cz
skull
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 12, 2009 09:33

Re: Servis na Daewoo na Třebíčsku ??

Příspěvek od skull »

Díky za tip
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“