TAK A JE V PR..................A LEGÁLNĚ

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
pagi
Příspěvky: 59
Registrován: sob úno 02, 2008 14:12
Kontaktovat uživatele:

TAK A JE V PR..................A LEGÁLNĚ

Příspěvek od pagi »

Tak jsem dnes dokončil přestavbu a vyhodil jsem onu přebytečnou přepážku. Shrnuto a podtrženo stát se namastil, chevrolet se namastil, metalex se namastil a já to zaplatil -P . V tuto chvíli je auto o 50 kg lehčí a já o 5 litrů.
Reklama
 

Uživatelský avatar
jiruna
Příspěvky: 50
Registrován: úte črc 17, 2007 23:14
Bydliště: Praha

Re: TAK A JE V PR..................A LEGÁLNĚ

Příspěvek od jiruna »

Já už jsem jí vyhodil fyzicky někdy před rokem, původně jsem to chtěl také zlegalizovat, ale po vyčerpávajícím rozhovoru se zástupci Chevroletu, zda je možná zpětná přestavba nebo ne, jsem to vzdal a řešil sám. Zatím nevím, co by na to řekla policie - auto vlastním jako fyzická osoba, takže berňáku se nebojím. Investovat zbytečně 5tis. se mně opravdu nechce (platit pokutu ovšem už vůbec ne).
Chevrolet Captiva 2.0D 4x4
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ + navi, Pewter Grey
Uživatelský avatar
pagi
Příspěvky: 59
Registrován: sob úno 02, 2008 14:12
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK A JE V PR..................A LEGÁLNĚ

Příspěvek od pagi »

ono asi nejde až tak o policajty, ve starém autě jsem ji taky vyhodil a nikdo si toho nevšiml, ale až půjdeš na STK, tak ji tam musíš vrátit a nejvíc jsem se obával nějaké nehody, to je potom v tahu, jelikož jezdíš s nehomologovaným autem tím pádem za všechno můžeš a pojišťovna nic nezaplatí. Co se týče Chevroletu, tak ten si vezme 2.400,- za schválení a vystaví ho na základě telefonátu.
Tonik
Příspěvky: 73
Registrován: sob čer 20, 2009 21:02
Bydliště: Kezmarok

Re: TAK A JE V PR..................A LEGÁLNĚ

Příspěvek od Tonik »

Pani ak tam ta prepaska bola este pred tym ako vysiel ten zakon o prestavbavbach na N1 tak tam aj musi ostat demontaz je nelegalna ,legalna je az vtedy ak auta s odpoctom dph su bez prepazky ,predane az po platnosti zakona
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK A JE V PR..................A LEGÁLNĚ

Příspěvek od Krtek »

Mně vždycky drtilo když sem viděl ty ceny z přepážky. Má to hodnotu litr + 500 za montáž. Ušetříš na daních 30 tisíc a oni ti jí jsou schopný prodat za 20 :shock:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Re: TAK A JE V PR..................A LEGÁLNĚ

Příspěvek od PavelZ »

Ahoj Krtku,
je potreba taky pocitat s naklady na homologaci. Podle toho co vim, tak homologace N1 verze pro jeden model pro CR mela stat cca 400 000 Kc. A pak uz jen zalezi na tom, kolik aut tu prodas.

Pavel
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“