ABS modulator

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
jerzikes
Příspěvky: 11
Registrován: pát říj 09, 2009 18:12

ABS modulator

Příspěvek od jerzikes »

Zdravim mistni odborniky
vlastnim nubiru 1.6, 78Kw, r.v.1998 (151000Km)
za par let co ji vlastnim uz sem opravoval hlavu (tekla voda), nove rozvody, komplet predni zadni brzdy, tlumice, dva chladice klimatizace,P+L zamky dveri a dalsi drobnosti, uz sem si mysle ze budu mit chvili klid ale nevyslo to
vyskytl se mi prolblem z ABS (rozsvitila se kontrolka)n doufal sem ve spatny drat max. cidlo
v servise mi sdelily problem z ABS modulatorem (ta hydraulicka jednotka v motorovem prostoru)
nova pry stoji 22tis, takze to je pro me zbytecne, jedine zkusit najit nejakou starsi na vrakovisti (jak dlouho bude fungovat pokud vubec )
hledam nekoho kdo je schopen jednotku ABS pripadne repasovat nebo poradit nejake reseni
zatim sem smiren stim ze asi vytahnu zarovku ABS at mi nesviti porad do oci, a budu jezdit bez ABS

diky vsem J.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS modulator

Příspěvek od Vlasta »

Zkus se podívat ještě na relé, které je umístěné v kabině u pojistek. Jde přes něj dost velký proud a já měl na něm úplně upálené kontakty. Po jeho výměně ABS začalo zase bez problému fungovat.
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
jerzikes
Příspěvky: 11
Registrován: pát říj 09, 2009 18:12

Re: ABS modulator

Příspěvek od jerzikes »

tak sem to rele zkontroloval, kontakty sou jako nove
me se kontrolka ABS rozsvitila a asi po 14 dnec se rozsvitila i (P) rucni brzda
v daewoo servisu (v ostrave), mi zdelili ze tam byla chyba v kabelazi za 1400 to odstranily ABS i rucka fungovaly tyden normalne, pak se zase tak nahodne ABS rozsvecovalo a zase zhasinalo(kontrola rucni brzdy uz funguje jak ma), jeden den to fungovalo tak vselijak a drudy den to uz svitilo od rana do ted
pri reklamaci opravy mi zdelili ze na diagnostice vypisuje chyby ABS modulator
Zdeněk1
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 13, 2009 00:00

Re: ABS modulator

Příspěvek od Zdeněk1 »

Pokud máte zájem o ABS modul na Nubiru tak se ozvěte na email: lena1812@seznam.cz
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“