Asistencna sluzba Chevrolet 24h denne 365dni v roku

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
tarale
Příspěvky: 103
Registrován: pát led 16, 2009 20:35
Bydliště: Levoča

Asistencna sluzba Chevrolet 24h denne 365dni v roku

Příspěvek od tarale »

Napisem Vam moju skusenost s asistencnou sluzbou Chevrolet ktora nam klientom Chevroletu garantuje 24hod non stop sluzbu ,pred dvoma tyzdnami som sa vybral do madarska mesto Siofok siel som tam po pokazeneho Fiata aj z autoprepravnikom z mojou Captivou ja som z vychodu takze som siel cez Kosice asi cca 30km za hranicou v Madarsku prva MOL pumpa sme sa zastavili ze si kupime dialnicnu znamku a pozeram na zadnom kolese mojej Captivy na vodicovej strane defekt tak som hned volal do asistencky na slovensko pre opel a chevrolet ju robi ASA nech mi niekoho poslu ze mi koleso opravy a vymeni ved mam nato narok zadarmo zaplatil som aj zato pri kupe auta dvihol mi operator ktory odomna asi 12min pytal udaje tie som mu nadiktoval a vravel ok poslem vam tam niekoho z madarskych kolegov 2 hodiny sa nic nedialo potom som sa nasral vytiahol malu samorezku co som mal v kolese do diery napchal krizovym srubovakom kusok handricky dofukal koleso kompresorom a v tom mi volal z asistencky ze nikoho nemozu zohnat ze jedneho maju ale ten moze najskor za 2-3hodinky a to ja som tam bol uz 2hod tak som mu pekne podakoval a odysiel som aj z mojou handrickou v kolese ktora mymochodom drzi dodnes , Super sluzby to su predstavte si ze sa to stane v noci v zime ked je fujavica vy mate dnu rodinu dieta a oni vam po dvoch hodinach povedia ze najskor za 2-3hodinky??? co vy nato??? jasne rezerva ale v Captive je len dojazdova a s tou sa neda ist 800km aj autodopravnikom nalozenym .....
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Asistencna sluzba Chevrolet 24h denne 365dni v roku

Příspěvek od FoXo »

A ty si si este nevsimol ze si na Slovensku ? :) Ale nie toto ti verim a nezavidim . Clovek si dnes plati za vseliake sluzby kazdy ho vsade nahovara slubuje a potom ked je najhorsie sa na neho vysere.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Asistencna sluzba Chevrolet 24h denne 365dni v roku

Příspěvek od ladinek »

:o) když ptáčka lapají ,pěkně mu zpívají :o)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: Asistencna sluzba Chevrolet 24h denne 365dni v roku

Příspěvek od mino »

Ani ja si nerobím iluzie že to bude fakt fungovať...Aj ked je to smutne... -P
Škoda Roomster TSI
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“