co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Ivo R. »

Serpico píše:...tak mě pro dnešek potěšilo, že jsem se včera namích na UPC, mám kabel a opět se mnou nemluvil STB ani ovladač a tak jsem si koupil " pokojovou anténu " k nové televizi ( udělal jsem si radost ) pochopitelně Samsung - FŮJ HD ( vyrobeno ale na Slovensku ) s korejskou elektronikou mám dobré zkušenosti ) a budu dnes sledovat na Nově GP 1 a to ve formátu MPEG 4 - HD a je to zdarma, UPC požaduje za formát HD další stokoruny... ( v Praze jsem krásně chytil i regionální vysílání plzeňského kraje...) jinak UPC to jsou podvodníci s nejlevnějšími a poruchovými komponenty s Číny, kdyby tam nebyl eurosport tak s nima dávno končím, chtěl jsem satelit ale jsem na blbé straně domu, stíní mi...tak asi se pokusím přemluvit celý dva vchody 64 byt. jednotek a satelit pro celý dům, no uvidím. Ty darmožrouty s UPC už nebudu podporovat, pokud jsme měli Dattel nevěděl jsem o tom, prostě to jenom fungovalo a teď běhají " nohsledi " z UPC u nás furt a nanic, mě je jich vlastně líto...

A tak se mějte fajn
Také mám UPC (TV i internet) měsíčně 2600,- a v poslední době mě docela štvou, výpadky internetu i TV, asi s nima skončím. Posledně , když jsem chtěl odejít, tak mě dali slevu 50% na vše, ale ta už skončila :evil:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Serpico »

...to Ivo pokud máš možnost příjmu na satelit ( nemáš případné stínění ) není co řešit, v základu jsou všechny česky a slovenský programy a neplacené kanály, no a ty placený vycházejí odhadem v balíčku na 250 Kč / měsíc ( roční karta ), internet jde už od 250 Kč / měsíc, no a telefon, všichni už mají vlastně mobily a jenom doplním známý je u O2 platí komplet 1 900 ( TV + internet + telefon ) a nadává internet jde blbě ( pomalý, vypadavá, televize hrůza... no a telefon jediný snad funguje - tak co si neuděláš sám ( satelit ) to asi je na nic, bude zajímavý jak se bude rozšiřovat DBV - T pozemní vysílání je kvalitativně lepší než analog, co to udělá s cenovou nabídkou UPC aj., já jsem to zkusil v neděli VC nova MPEG - 4 HD a pak UPC eurosport SBK ( už jsem to zase zprovoznil ) tak je v tom velký rozdíl a až mi to překvapilo, chytá to jednou za čas určité poruchy - no digitálně kostičky... ( vliv vnějšího rušení ) ale nakonec co bych chtěl od pokojové antény, pro mě to je určitá záloha

Tak se mějme fajn i bez UPC
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Ivo R. »

Serpico píše:...to Ivo pokud máš možnost příjmu na satelit ( nemáš případné stínění ) není co řešit, v základu jsou všechny česky a slovenský programy a neplacené kanály, no a ty placený vycházejí odhadem v balíčku na 250 Kč / měsíc ( roční karta ), internet jde už od 250 Kč / měsíc, no a telefon, všichni už mají vlastně mobily a jenom doplním známý je u O2 platí komplet 1 900 ( TV + internet + telefon ) a nadává internet jde blbě ( pomalý, vypadavá, televize hrůza... no a telefon jediný snad funguje - tak co si neuděláš sám ( satelit ) to asi je na nic, bude zajímavý jak se bude rozšiřovat DBV - T pozemní vysílání je kvalitativně lepší než analog, co to udělá s cenovou nabídkou UPC aj., já jsem to zkusil v neděli VC nova MPEG - 4 HD a pak UPC eurosport SBK ( už jsem to zase zprovoznil ) tak je v tom velký rozdíl a až mi to překvapilo, chytá to jednou za čas určité poruchy - no digitálně kostičky... ( vliv vnějšího rušení ) ale nakonec co bych chtěl od pokojové antény, pro mě to je určitá záloha

Tak se mějme fajn i bez UPC
Na chalupě mám Digi TV (satelit) za 260,- včetně HBO 1,2, jenže doma jsem na druhé straně , než je potřeba k příjmu. A internet bych dal ten, co mám v kanclu www.kve.cz (navíc bych ho měl v nákladech ve firmě). Musim to nějak pořešit, protože mě již štvou. Když to bylo pod Karnevalem, tak to docela šlo. Ale UPC, nic moc.
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Serpico »

...to Ivo to samé u mě pod Dattel - em bez problémů vlastně jak se tak dívám UPC v podstatě co do objemu je asi největší... převzala dost předcházejících fy. a v tom bude asi problém - náklady v poměru k zisku a to může začátek jejich konce...hodně lidí je nespokojených s kvalitou a navíc nastoupila vlna nových televizorů s kvalitativně lepšími technickými možnostmi kvality obrazu, víceméně předběhly stávající kvalitu vysílání ať budu mluvit o full HD tak 100Hz ( v této frekvenci nikdo nevysílá, a tak si to dopočítavají telky digitálně sami ), jeden známý co dělá do satelitů mi řekl, že záleží už jenom na samotném kabelu - koaxiálu...a to všechno něco stojí...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od V.Brousek »

Já jsem dokoupil obyč. pokojovou anténu (asi 450 Kč ) , mám asi 12 programů, nějaké to rádio. Využívám ty 4 základní programy, vnučka Óčko a na ostatní stejnak nemám čas. :D A když mám čas, tak ustoupím manželce - a je to :D
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Serpico »

...Václave taky řešení ( já jsem závislák na eurosportu, moto )...nicméně ta moje pokojová anténa stála asi 330 Kč ale i pozemní DBV - T půjde nahoru, bude se rožšiřovat a už dnes nabízí řekněme tu vyšší kvalitu a to zdarma, bez příplatků jako u UPC....

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Vojta

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Vojta »

Já naštěstí teď tyhle problémy nemám - máme kabelovku a přes ni i internet, celkem 25 programů a měsíčně celkem 810,-Kč. Ale příští rok se chceme odstěhovat na jižní Moravu a problém nastane. Taky jsem závislák na Eurosportu :lol:.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od V.Brousek »

jasně Milane, vím že někdo nemůže bez sportu být a potom to holt stojí nějaké korunky.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od cobyll »

tak mě dnes potěšilo, že tady ve Valašském Meziříčí dnes čistí kanály v cestách...zároveň mě nepotěšilo, že je nevyčistili před týdnem. Nemusel bych mít vodu v autě :twisted:
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
Vojta

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Vojta »

cobyll píše:tak mě dnes potěšilo, že tady ve Valašském Meziříčí dnes čistí kanály v cestách...zároveň mě nepotěšilo, že je nevyčistili před týdnem. Nemusel bych mít vodu v autě :twisted:
U nás je silničáři čistili minulý týden ve středu, po pátku a sobotě je to stejné jak před tím. Včera v noci už kanály nebraly nic. Teď moc čistit nebudou, nejdřív se musí spravit potrhané a někde i zmizelé silnice
:(
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Ivoš »

Je to mazec, kluci....ale díky bohu, že jste živí a zdraví....to je nejdůležitější....zbytek naštve, bolí to, ale je to nahraditelné :?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od cobyll »

Ivoš píše:Je to mazec, kluci....ale díky bohu, že jste živí a zdraví....to je nejdůležitější....zbytek naštve, bolí to, ale je to nahraditelné :?
Jo, máš pravdu Ivoši. Všechno je nahraditelné...uvažuju o tom, že bych nubiru nahradil tacumou (to mi bude tacumák Rudla dělat výslech, až se vrátí po dovolené do práce). Na daewoo jsem si zvykl, je spolehlivé, pohodlné a nemůžu o něm říct křivého slova. Jen přemýšlím, kde na tu tacumu vzít a nejít při tom do banky s kvérem :) ...
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od cobyll »

Dnes mě potěšilo, že tady konečně po dlouhé době VYSVITLO SLUNÍČKO !!!!!! Myslím, že větší radost než já z toho mají už jen ti, kteří vysušují své vyplavené domy... TAK AŤ NÁM SVÍTÍ A NEPRŠÍ !!! ;)
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od V.Brousek »

Mě před chvilkou potěšilo, že jsem na půl očka záhledl Topolův Kalos. Vláďo byl jsi to opravdu ty ?
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol »

V.Brousek píše:Mě před chvilkou potěšilo, že jsem na půl očka záhledl Topolův Kalos. Vláďo byl jsi to opravdu ty ?
Pěkný den :D
No Václave asi jo ;)
No a když jsme v tom těšení tak mě potěšilo,že pohled na mě může ještě někoho potěšit a nebo to byl jen můj Kalos :lol: :lol: :lol:
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Odpovědět

Zpět na „POKEC“