Prdli mi žarovičky v tlačítkách na mlhovky,Kde je sehnat

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Franta.P

Prdli mi žarovičky v tlačítkách na mlhovky,Kde je sehnat

Příspěvek od Franta.P »

čauves-Dnes sem si stříkal na hliníkovo plast okolo budíků a ten dekl v kterym jsou ty tlačítka.tak sem je vyndal a už to mám v cajku ale nesvítí mi ani jedno tlačítko,všude jsou prdlý žárovky.i na štelování tlumenejch.i když před tim svítily.nevim jak se to stalo. jsou tam nějaky specialní,takové jako do blikaček na stromeček od vetnamců,ale menší.baňka a z toho vedou 2 drátky. Kde je seženu??? servis chevrolet je od nas 60km.tak jestli je budou mít v elektru fakt nevim.dík
Reklama
 

Uživatelský avatar
miv
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 06, 2004 14:08
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

skoda...

Příspěvek od miv »

skoda ze nie si zo SR zo zvolena lebo u nas no problem. v jednom takom shope ich maju. su to take malinke ziarovcicky z ktorych idu dva jemne drotiky...
miv
člen:NEXIA Club

Nexia skoncila svoju put...
Franta P.

Příspěvek od Franta P. »

No to jsou presne oni. snad je budu sezenu.kamos rikal ze na kazdy pumpe je maj ale tomu neverim.ale ze prdli vsechny svine.tak sem je prendal s tech kontrolek n tech tlacitkach ale zase oni mi nesvitej.nevim proc tam nejsou ty malinky ktery sou v osvetleni str.panelu.Kurvy sikmooke:)
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Ja som ich kupoval v predajni RadioTel - elektronicke suciastky a podobny sortiment. Na ziadnej pumpe ich nemali. Mali ich v roznych farbach,z tych povodnych sa mi podarilo nezachovat zelene baloniky. Pri stahovani sa mi potrhali. Treba ich do vypinacov napajkovat,je to strasne piplava robota,treba mat jemne prsty a cit.
Franta P.

Příspěvek od Franta P. »

Napajkovani to je dobrej napad.je bych tam fouknul ty malinky bezpaticovy me ty sprcky z toho prezily a nevite nejakej obchod v CR???
bodnul by i online. sem se dneska ptal na pumpach,v elektru i ve skodovce a vsichni na to koukali jak pul prdele z krovi.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jo sehnat tyhle žárovičky bude problém není to normální běžná žárovka možná by stálo za to sehnat diody a ty tam připájet a bude pokoj a rovnou můžeš udělat změnu barvy :lol: :lol: :lol:
Franta P.

Příspěvek od Franta P. »

To je sehr gut napad.ale ja tam pripajim ty male bezpaticové jak sou ve str.panelunormalne roztahnu ty dratky a frknu to tam.koupim modry sprcky protoze kupovat 4 modry diody to je dost penez.ja mam ted nejakou nouzi.ted sem si obednal modry diody do str.panelu i s tou umelohmotnou patici za 200kc dve i s postovnym na autodoplnky.cz.jinak sem fouknul ty modry diody po parkovacek pod budiky a je to cool 8)
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

S diodami je to myslim tak,ze musia byt spravne napojene na + aj - , nie ako bezne ziarovky,ktorym to je jedno. Takze najprv odskusat az potom pajkovat. :D
Franta P.

Příspěvek od Franta P. »

Tak uz mi to svítí.nic sem nepajkoval.kamos je mel v nejakych vypinacich z vw.sehnal sem v krame mensi nez sou tyhle ale sikla se mi do stelovani tlumenejch.tam byla ta sama.ale to sem pajkovat musel. :shock: diody az nekdy jindy.vim ze je nesmim prepolovat.na plus je ten kondenzator.a zkouseckou si najdu plus na vypinaci a je to 8) .ale rikam az budou money.
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Tie farebne diodove s tou plastovou paticou som dal dopredu ako obrysovky (modre) a dozadu do osvetlenia SPZ (biele). Vraj maju extremne dlhu zivotnost a ja svietim nonstop takze uvidim. A kupil som ich v Tescu za 180 Sk/sada 2 ks.
Do spinacov na regulaciu svetiel a cyklovaca stieracov ich treba napajkovat aj keby boli originaly. Do ostatnych spinacov (tlacitkovych) sa iba vkladaju. Ale v tlacitkovych spinacoch su dve,jedna na osvetlenie spinaca a druha ako signalizacna pri zapnutom spinaci.
Franta P.

Příspěvek od Franta P. »

Ja si obednal na autodily.cz dioby do stred.panelu 2ks za 200 i s balnym.maj bejt i stou patici.tak nevim.Ja premejslel ze bych si koupil ty modry bodovky u nas je maj za 100kc na pumpe.ja je mam v mrisce za tahokovem v rohach a u radici paky ktera mi osvetluje palubovku.tam sou ty pekny vysoce svítivé.sou tam 2 tak ze bych z toho vyoperoval ty diody a fouknul je do tech tlacitek.ale uz se mi to nechce znova rozebirat.je tam zima. :roll:
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Franto, za modrý diody v masce bych zabíjel!!!!!

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivan píše:Franto, za modrý diody v masce bych zabíjel!!!!!
asi tak nejak. Vse co na aute nema co delat se dozvi spravny tuzer ZDE - www.tuzing.com :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Franta P.

Příspěvek od Franta P. »

Ivan píše:Franto, za modrý diody v masce bych zabíjel!!!!!
Proc bys zabijel? sem se koukal na ty tuzery a to je moc preplacany az hnusny.
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Protože je to úplně k ničemu a jen to oslňuje a zbytečně upoutává pozornost. Copak je auto vánoční stromeček? :x

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Odpovědět

Zpět na „NEXIA“