Problemy so startovanim

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
SV-STORM
Příspěvky: 46
Registrován: úte úno 19, 2008 10:12
Bydliště: Bela nad Cirochou, Slovensko

Problemy so startovanim

Příspěvek od SV-STORM »

Zdravim, vyskytol sa mi taky problemik, stava sa v 6 pripadoch z 10 ze ked startujem tak motor toci, ale akoby nedostaval palivo alebo iskru, sviecky mam nove, palivovy filter bol meneny pred cca rokom a pol... stava sa to aj ked je motor studeny aj ked je teply... dokonca sa mi parkrat stalo ze mi pocas jazdy skapal ked som vyradil rychlost,nedrzal volnobeh - okolo 400 az 500 ot a potom skapal, mal som pocit ze ide na 3 valce...ak by ste mali niekto podobny problem a vedeli ho vyriesit tak budem vdacny ak mi to tu napisete...dikes
SV-STORM
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Problemy so startovanim

Příspěvek od ppp »

Na benzin sa mi nieco take stalo len ked som mal vadnu lambdu, lenze nie proste umretu ale trochu specialne vadnu :lol: . Ked ma motor problem taky, ze klesnu otacky pod 500 tak uz obvykle zacne ist na 3 valce a triast sa. Kedby problem nemal tak to RJ vyreguluje nazad na 850. Len na skodovka alebo favo s karburatorom mohli ist 400 otacok bez vibracii ;) . Ale pri starte lambda nehra rolu. Snad motorek obtoku, klapka, ktovie. Ved odpoj benzinovu hadicku pri motore a uvidis kolko paliva ide.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Problemy so startovanim

Příspěvek od palikx »

jasne lambda krokovy motorek nebo cidlo teploty.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
sopco
Příspěvky: 77
Registrován: stř bře 07, 2007 10:31
Bydliště: trnava

Re: Problemy so startovanim

Příspěvek od sopco »

No ja som mal podobny problem, vyriesila to vymena cerpadla (stare sice islo, ale malo slaby tlak), odvtedy startuje lepsie ako ktorekolvek nove auto, nastartuje hned po otoceni klucikom, az neuveritelne rychlo.
DAEWOO ESPERO 1.5 16V r.v.96
MAZDA 6 WAGON 2.0D r.v.06
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“