Lanos Sezóna 2009 :)

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od FoXo »

Takze,
Odkukal som od Necie :)
Sem mozme pisat kto ake prekvapenia planujete pre svojich Lanosikov na sezonu 2009 :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Reklama
 

Uživatelský avatar
lubopower
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 24, 2008 22:51
Bydliště: Zvolen

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od lubopower »

Ja planujem konečne nahodiť pružiny, ktore som kupil od IMPULSE...dalej dat konečne nové kolesa( http://62.129.212.187/alegaleria/podgla ... C_0689.JPG) a spraviť dva výfuky( jeden vľavo a jeden vpravo) max. do 2 týždňov by všetko malo byť hotové...
FoXo píše:Takze,
Odkukal som od Necie :)
Sem mozme pisat kto ake prekvapenia planujete pre svojich Lanosikov na sezonu 2009 :)
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od FoXo »

Ake pruziny tam ides dat ? Aj znizovane budu?
Ja rozmyslam ale do zadu by som potreboval dake tvrdsie , do bunucna chcem aj hudbu a aby to mojich tucniakov kamratov udrzalo :-P
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
REBEL

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od REBEL »

ja si upravil masku a do srazu budu mit hotovou rozpernou tyc a vymenil sem predni origo repro za lepsi
Uživatelský avatar
lubopower
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 24, 2008 22:51
Bydliště: Zvolen

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od lubopower »

malo by to byť - 35mm a masku tiež plánujem spraviť....
FoXo píše:Ake pruziny tam ides dat ? Aj znizovane budu?
Ja rozmyslam ale do zadu by som potreboval dake tvrdsie , do bunucna chcem aj hudbu a aby to mojich tucniakov kamratov udrzalo :-P
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od vado »

Ja neplanujem nic.
Asi som uz moc dospely, ale ja Lanosika vyuzivam hlavne ako auto. Staram sa o neho v ramci standardnej starostlivosti, aby mi este posluzil co najdlhsie. Na to, aby som investoval do akehkolvek tuningu ci uprav, nemam ani peniaze, ani cas a uz ani chut (jj, ked si mam rozdelit povinnosti medzi rodinu, decka a auto, tak si to niekto musi odtrpiet :-) Asi uz starnem :-(.
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od SkylineGTR »

Zatím nemám hotové nic, ale chystám se na vyřešení náporového sání. Snad to do Olšovce bude.
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
maiki1
Příspěvky: 36
Registrován: stř led 14, 2009 23:36
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od maiki1 »

mě čeká tak leda hromada oprav...do měsíce to budou nové zadní brzdy a vyměněné silentbloky zadní nápravy,pak je třeba provést něco s kulisou řazení a dát orig.čep k řadící tyči(ať mi to zas někde neupadne)...dále mám v plánu novou elektriku, kabely, výměna filtrů a čištění všeho co mi příjde pod ruku...když nakonec ještě zbydou nějaký penízky, tak budou možná i nové tlumiče a uvidíme co s výfukem...jj,až dám to auto aspoň trochu dohromady, jediný tuning bude za odměnu nějaká pěkná šaltrpáka a křídlo na zadek :o)
daewoo lanos 1.5 S sedan, r.v.99 alias "lienka"
chevrolet nubira 1.6 kombi, r.v. 2006
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od Jajuska95 »

Tak opravy už mám za sebou.. tak teď snad nějaké lehčí úpravy, tónování skel a hlavně pěkné elektrony ;)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
REBEL

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od REBEL »

me opravy cekaj cepy,zadni brzdy,a v zari stk
Uživatelský avatar
Fanny22
Příspěvky: 45
Registrován: čtv úno 26, 2009 13:22
Bydliště: Proboštov u Teplic

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od Fanny22 »

Zdravím všechny Lanosáky ;)
Tak mě čekala v dubnu STK, kterou už mám bez problémů za sebou.Po STK jsem si koupil nová kola "15" chrom., dále jsem vyměnil volant za sportovní, výměna koberečků, madla ruční brzdy a sportovní koncovka řadičky, nyní jsem vyměnil starý podspojler za nový a taky jsem vyměnil prahy(teď maj lepší a sportovnější vzhled).To mám ještě doma připravené folie, které taky přijdou na řadu.Ještě mě čeká výměna předního nárazníku za sportovní a výměna pravých poškrábaných dveří.Jen teď uvažuji o koupi turba nebo intercooleru.
Fanny22-Lanos 1,6 16V SX,přední a zadní podspojler,křido + prahy a alu kola "15"od MS Design s pneu 195/50/15,výfuk Remus-interiér=koberečky a potahy na sedačky,volant a pásy od SUPER SPEED,sportovní pedály,podsvícení Led diodovými neonami po obvodě vč. kufru + profesionální stroboskopy.
Uživatelský avatar
Fanny22
Příspěvky: 45
Registrován: čtv úno 26, 2009 13:22
Bydliště: Proboštov u Teplic

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od Fanny22 »

Jo a mám ještě stříklé prasátka a bubny na červeno a plánuje se koupě sportovního vzduchového filtru.Až dorazí nárazník a dveře tak nás čeká nový lak :D .
Řekl bych ,že proběhlo docela dost úprav teď už jen to doladění ;) .
Fanny22-Lanos 1,6 16V SX,přední a zadní podspojler,křido + prahy a alu kola "15"od MS Design s pneu 195/50/15,výfuk Remus-interiér=koberečky a potahy na sedačky,volant a pásy od SUPER SPEED,sportovní pedály,podsvícení Led diodovými neonami po obvodě vč. kufru + profesionální stroboskopy.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od Blue Lanos »

Ja planujem udrzovat lanosika najma v dobrom technickom stave a bez nehod -i
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
impulse
Příspěvky: 23
Registrován: úte úno 24, 2009 19:06

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od impulse »

No tak ja mam toho naplanovaneho dost, tak napriklad konecne nastriekat narazniky, prahy, strechu, potom namontovat servo na ktore sa chystam celu zimu, vymenit predne kotuce a domontovat zadne kotuce a doladit rozne detaily v interieri.A rozmyslam aj nad novym motorom, ale to je hudba buducnosti :D
Drzte palce a zelam vam vsetkym vela stastnych kilometrov s vasimi milacikmi...
Lanos sedan 1.5 8V, 17" Oz Hydra,205/40 Pirelli,V-Maxx podvozok -40mm,Radio s DVD JVC,Lcd Sony,Repro Sal a nejake tie spojlere...
Uživatelský avatar
impulse
Příspěvky: 23
Registrován: úte úno 24, 2009 19:06

Re: Lanos Sezóna 2009 :)

Příspěvek od impulse »

Ozaj a este mam rozpracovany vyfuk...
Lanos sedan 1.5 8V, 17" Oz Hydra,205/40 Pirelli,V-Maxx podvozok -40mm,Radio s DVD JVC,Lcd Sony,Repro Sal a nejake tie spojlere...
Odpovědět

Zpět na „LANOS“