Tapec

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
K.ubajs
Příspěvky: 49
Registrován: úte čer 05, 2007 21:36
Bydliště: Teplice respektive Krupka u Teplic

Tapec

Příspěvek od K.ubajs »

Ja vim uz to tadfy bylo nejspis hodnekrat ale zustal mi v ruce rukojet od pravych dveri(ze vnitr) a potreboval bych celej novej tapecirunk jestli nekdo teda nemate je to s elektrikou



Díky
NEXIA 1.5 GTX 16V 65kw žlutá-metal trošku hudby,sportovní podvozek V-MAXX snižení cca 40mm

Do budoucna modrej O2 lak co maj ve předu(na těch octavkách(moooc hezkej))světle modrá
Reklama
 

K.ubajs
Příspěvky: 49
Registrován: úte čer 05, 2007 21:36
Bydliště: Teplice respektive Krupka u Teplic

Re: Tapec

Příspěvek od K.ubajs »

tak teda dik :? :?
NEXIA 1.5 GTX 16V 65kw žlutá-metal trošku hudby,sportovní podvozek V-MAXX snižení cca 40mm

Do budoucna modrej O2 lak co maj ve předu(na těch octavkách(moooc hezkej))světle modrá
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tapec

Příspěvek od Petr S. »

Nemusíš se hned naštvat,ale asi ho nikdo nemá. A co takhle sekce koupím?
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Deyw
Příspěvky: 48
Registrován: čtv led 15, 2009 08:19

Re: Tapec

Příspěvek od Deyw »

Nazdar chlapy, chci se vas optat jak sundám klicku na okno,kliku dveří a madlo??? Dík :?
Daewoo Nexia 1.5i 8v
Simson S51...


Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném
Kruger !!!
Příspěvky: 284
Registrován: úte říj 05, 2004 21:13
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tapec

Příspěvek od Kruger !!! »

Kuirnik, toto jsem taky nedavno resil, kdyz jsem montoval motorky pro central :-D Reknu ti ze sundat klicku je fakt makacka :-D Teda alespon poprve...

1) zatlac tu otocnou plastovou krytku bliz k tapeciku.
2) klicku si dej do polohy aby ukazovala dolu, pak tam uvidis takove neco kovoveho (je to pulkruhova zavlacka se zobacky)
3) vem si plocou jehlici nebo hodne tenkej plochej sroubovak
4) Vytlac zavlacku a snudej klicku (zavlacku dej hned zpatky na tu klicku dobre se ztraci)5)55
5) klicku vytahni.

jinak madla se sundavaji odsroubovanim tri sroubku (U nizsich verzi s netvarovanym tapecikem)
2 jsou pod plastovou krytkou horni casti madla (ta se normalne vypaci) a treti na konci madla tez pod plastovou krytkou)).

Hodne uspechu :-)
Nexia 1.5 SOHC 55kW 3dv HB; Highway yellow; rv. 1997, alarm, central, airbag. A na zaver mala tresnika: baterie DELCOR rv 10/96
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Tapec

Příspěvek od Franta P. »

Hahá tady je někdo línej listovat na fóru. Kličku umim už vyndat po slepu. :lol: Ještě že už je tam nemám. nejlepší bylo když ta závlačka vystřelila a človek ji nemohl najit. :lol:
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Kruger !!!
Příspěvky: 284
Registrován: úte říj 05, 2004 21:13
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tapec

Příspěvek od Kruger !!! »

Tak ja ji sice nelovil, ale na druhou stranu jsem cca 3 hodiny spekuloval jak to tam drzi... Jinak tady na foru to kdysi bylo, ale nedavno jsem to taky zkousel hledat (kvuli centralu), ale jak se prechazelo na nove forum tak je to vcil asi nekde v riti :-D A nekteri tu trpime samomluvou :-D Vcetne me ;-)
Nexia 1.5 SOHC 55kW 3dv HB; Highway yellow; rv. 1997, alarm, central, airbag. A na zaver mala tresnika: baterie DELCOR rv 10/96
Uživatelský avatar
foker
Příspěvky: 143
Registrován: pát čer 02, 2006 11:31
Bydliště: Nitra

Re: Tapec

Příspěvek od foker »

Takže vďaka mínusovým teplotám sa mi podarilo odtrhnúť madlo na strane spolujazdca.Síce som to pozliepal epoxidovým lepidlom,zajtra to namontujem keď nebude snežiť ale pochybujem že to vydrží.Takže musím zohnať zdravý kus.Neviete o niečom?Nejaké vrakovisko v okolí NR.Teraz po šrotovnom by som mohol mať šťastie
Přílohy
IM000163a.JPG
IM000163a.JPG (207.45 KiB) Zobrazeno 1491 x
IM000162a.JPG
IM000162a.JPG (200.84 KiB) Zobrazeno 1491 x
Kvety a bonboniery nepijem
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“