ventilator kurenia

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
bzukul
Příspěvky: 80
Registrován: pon led 19, 2009 17:48

ventilator kurenia

Příspěvek od bzukul »

stala sa mi hrozna vec. Neviemkade ale dostal sa mi do kurenia list. ked zapnem motor, je pocut ako lopatky narazaju do stonky a je to dost neprijemny zvuk. Neviete ako ho mam dostat von? Je to velmi SURNE. Dakujem A este mi poradte keda sa tam ten list dostal a ako zabranit dalsim takymto problemom.
Reklama
 

Uživatelský avatar
tulen
Příspěvky: 119
Registrován: čtv led 22, 2009 16:33
Bydliště: Topolcany SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tulen »

zrejme to budes musiet rozobrat a tak vybrat, a dostal sa tam cez tie mriezky v predu pod stieračmi, mne sa tiež vždy stáva že ked zaparkujem pod stromom tak na druhý den ked pustím ventilátor tak mi nafúka do auta listy alebo ihličie
TICO SX r.v. 1997
Jak na to TICO v PDF :arrow: Tico links
bzukul
Příspěvky: 80
Registrován: pon led 19, 2009 17:48

Příspěvek od bzukul »

a ako to mam rozobrat, kde najdem ten ventilator? poprosim presny postup ak sa da, som na taketo veci kripel
Uživatelský avatar
tulen
Příspěvky: 119
Registrován: čtv led 22, 2009 16:33
Bydliště: Topolcany SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tulen »

nerozoberal som to takze postup ti neporadim ale skus pozriet v manuali
TICO SX r.v. 1997
Jak na to TICO v PDF :arrow: Tico links
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 99 »

Mňo, já bych to nerozebíral, také se nám tam dostal list, dali jsme to na nejvyšší stupeň a po čase ho to prostě vyfouklo, tak bych to řešil já... 8)
bzukul
Příspěvky: 80
Registrován: pon led 19, 2009 17:48

Příspěvek od bzukul »

Pepino_99 píše:Mňo, já bych to nerozebíral, také se nám tam dostal list, dali jsme to na nejvyšší stupeň a po čase ho to prostě vyfouklo, tak bych to řešil já... 8)
skusal som a nepomohlo, 25 km trasu bo v kuse pusteny vetrak, heblal som s packami co to slo a nic. Dnes som ale v tej velkej rule nad spolujazdcovymi nohami nasiel taky kus hrubej lepiacej pasky, asi sa to tam odniekial uvolnilo. Mozno to bolo tym...ovsem ak je ta rula naozaj kurenie.
Uživatelský avatar
tulen
Příspěvky: 119
Registrován: čtv led 22, 2009 16:33
Bydliště: Topolcany SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tulen »

tak už sa tam aj mne dostal list ktorý nejde vyfuknut takze to budem musiet tiež rozobrat :evil:
TICO SX r.v. 1997
Jak na to TICO v PDF :arrow: Tico links
bzukul
Příspěvky: 80
Registrován: pon led 19, 2009 17:48

Příspěvek od bzukul »

rozmyslal som ze na tie nasavacie otvory prirobim nejake decentne "sito", cez ktore tie listy neprejdu. Jedine co som zvladol - dolamal som tie skrutky, takze som to len zhorsil, radsej som to pridelal naspatek. List tam uz neni, alebo je a neviem o tom. Ja osobne som to nerozoberal. Ale ta rula co je nad spolujazdcovymi nohami je tam nalepena, tu dole nedas. Potom napis ako si to rozobral.
bzukul
Příspěvky: 80
Registrován: pon led 19, 2009 17:48

Příspěvek od bzukul »

skus pobuchat po tej rule nad spolujazdcovymi nohami. Ked som sa v zapche nudil, pobuchal som po nej a este teraz mam v hlave listy a iny bordel.
Uživatelský avatar
tulen
Příspěvky: 119
Registrován: čtv led 22, 2009 16:33
Bydliště: Topolcany SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tulen »

najlepsie by bolo dat pod tie nasavacie mriežky cierne sito a hotovo, len treba prist na to ako to rozobrať
TICO SX r.v. 1997
Jak na to TICO v PDF :arrow: Tico links
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

neviem ako to ma tico ale kvoli najhorsiemu bordelu ako je listie som zakryl na skodovke aj espere nasavaci otvor do vetrania natiahnutou silonkou, za par mesiacov bude od smogu cierna ako uhol ale listie ostane na nej a nie na radiatore ktory bude stale menej a menej priepustny.
bzukul
Příspěvky: 80
Registrován: pon led 19, 2009 17:48

Příspěvek od bzukul »

tulen píše:najlepsie by bolo dat pod tie nasavacie mriežky cierne sito a hotovo, len treba prist na to ako to rozobrať
rozhodne neolamovat ako to spravil jeden "kutil"...ano som to ja :?

mam v hlave taky napad ze by som natiahol nejake tensie drotiky pozdlz celeho toho plastu kde su aj nasavacie otvory, nech to vyzera esteticky. Dal by som tam asi 5 drotov, boli by tam sice trocha vacsie diery, ale myslim ze listy cez to neprejdu.
Uživatelský avatar
tulen
Příspěvky: 119
Registrován: čtv led 22, 2009 16:33
Bydliště: Topolcany SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tulen »

droty zabrania listom ale to si este asi neparkoval pod ihličnanom alebo nebodaj brezou...
TICO SX r.v. 1997
Jak na to TICO v PDF :arrow: Tico links
bzukul
Příspěvky: 80
Registrován: pon led 19, 2009 17:48

Příspěvek od bzukul »

tulen píše:droty zabrania listom ale to si este asi neparkoval pod ihličnanom alebo nebodaj brezou...
pod takymi stromami som nikdy neparkoval, ale asi budem nuteny. Na to ma teraz napadla troska uprava. Namiesto drotov by som pouzil tenke pasiky plechu, vodorovne by som narezal ten plast po celej dlzke asi na piatich urovniach a pozasuval tam tie plechy.
Odpovědět

Zpět na „TICO“