Nové Aveo 3D/5D

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Ja som spojler na Matiza dal napr. s Brava. Len Matizu a asi aj Aveu sa kufor otvára dovnutra a na to si daj pozor. Myslím hore pri pántoch tá čast ide dnu a nie ponad karosériu. Ak by si chcel predám Ti tie originál elektróny čo su na Aveu, mne sa velmi nepáčia, no ale čo už ked tam boli. :cry:
Škoda Roomster TSI
Reklama
 

Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Odkial si ak bývaš v blízkosti R.Soboty vedel by som Ti pomôcť.
Škoda Roomster TSI
jandaxx
Příspěvky: 78
Registrován: ned pro 17, 2006 14:59
Bydliště: Praha

test AVEO

Příspěvek od jandaxx »

právě vyšel test Avea na autorevue.

http://www.autorevue.cz/Magazin/Test-Ch ... fault.aspx
ciznarst
Příspěvky: 13
Registrován: ned led 18, 2009 18:51

Příspěvek od ciznarst »

jj, velmi pekny a dost podrobny a rozsiahly test.. btw slam ta predbehol v inom threade 8)
jandaxx
Příspěvky: 78
Registrován: ned pro 17, 2006 14:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Omlouvám se, nějak jsem si nevšiml. Předpokládal jsem, že se to sem hodí a ještě to sem nikdo nedal. :D
ciznarst
Příspěvky: 13
Registrován: ned led 18, 2009 18:51

Příspěvek od ciznarst »

nevadi, vsak je to v spravnej teme, tych testov je viac, mozu sa tu supnut vsetky;) ale tento je konecne taky obsiahlejsi.. aj ked vzdy sa najde par ludi, co poznaju len fabiu a vsetko ine je zle:D

je tam ale pekna diskusia ohladom crash testu, kazdy si totiz mysli, ze ta jedna hviezdicka z euroncapu patri aj 4d aj 3d/5d.. ale hb este v euroncape este netestovali, ono ma viac spolocne s kalosom ktory dostal tri hviezdicky ako so sedanom, ktory po preskrtnuti uz len jednu.. viaceri si to ale mylia alebo neuvedomuju..
Zeman
Příspěvky: 5
Registrován: stř úno 04, 2009 20:07

Příspěvek od Zeman »

mino píše:Tak tak 1,2 je 16v Máme aj 1,2 a aj 1,4 kupovanú pred mesiacom. Oco má ešte 1,2 ale 8v. Aj ja som si myslel že je len vymenený predok a zadok, ale mne to pripadá takto oveľa krajšie auto ako kalosík čo som mal predtým. 1,4 16v má teraz na plaste nápis ecotec. Ma 100,5 k. Zatial mám na 1,4 len 1100 km a 1,2 nieakých 650. Ale na 1,2 je to dosť cítiť ked si pustím klímu. Ak Vás niečo zaujíma tak sa pýtajte . Pekný den.

Ahoj mňa by zaujímalo, že akým spôsobom si zabehával motor a či je lepšie ked je motor ešte v zábehu vytáčať do vaščích otáčok na menšom prevodovom stupni alebo naopak. som total začaitočník a mám nové Aveo 1.2 16V a najazdene 240km
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Ahoj. Najazdené mám už cca 2,5 tis km. Prvých 1000 km som ho dosť šetril. Teraz už jazdím normálne, ako predtým na starom len s rozdielom že nenechám motor trápiť na nízkych otáčkach a do kopca podradím skor. Vytočím ho raz za čas okolo 5,5 tis otáčok. Ale vešmi sa mu ešte nechce. Beťne teraz chodievam do 110-120km/h.
Škoda Roomster TSI
Zeman
Příspěvky: 5
Registrován: stř úno 04, 2009 20:07

Příspěvek od Zeman »

vdaka
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Škoda Roomster TSI
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Aveo“