Návrat z Plumlova.

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Návrat z Plumlova.

Příspěvek od Petr S. »

Tak hlásím,že jsme v pořádku doma. Velké díky JRD McLerenovi za to,že jsme dojeli dom! Goosemu za to,že nás doprovodil až skoro domu a všem za psichickou podporu i za podporu při shánění. Ještě jedno veliké díky Romanovi z Brna za zapůjčení alternátoru. Mějte se fajn.
Naposledy upravil(a) Petr S. dne ned čer 15, 2008 16:22, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

Tak už jsme s Míšou taky dorazili domů. Akorát tak komlikovaný návrat jsem ještě neměla. Asi 20 km před Přerovem mě odpadl kryt katalyzátoru a držel pouze na jedné půlce. Michal se k tomu postavil jako chlap , zvedl pravé přední kolo na heveru a kryt odtrhl úplně. Naštěstí už mám domluveného servisáka který to spraví. Jinak sraz byl super, všichni jste byli skvělí a Ivoš se osvědčil jako dobrý organizátor. :D Ale já asi budu na příštím srazu raději chodit kanálama. :oops: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Tiež som už v poriadku doma: aj ja aj Kalos.
Vďaka vám všetkým za super zrazík. Bolo to výýýbornéé.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

A o me se Petr nezminil, no neva, priste na tebe se... (joke) :lol:

Ke srazu se zatim vyjadrovat nebudu, mam na to svuj nazor a pockam na vyjadreni ostatnich 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

milosh píše:A o me se Petr nezminil, no neva, priste na tebe se... (joke) :lol:

Ke srazu se zatim vyjadrovat nebudu, mam na to svuj nazor a pockam na vyjadreni ostatnich 8)
A samozřejmě i Miloshovi za to,že má v Brně takového kamaráda. Mildo sorry,ale i tak ti moc díííík!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Děkuju všem účastníkům za to, že jste přijeli. Valné většině se sraz líbil, takže jsem moc rád. A už teď se těším na Manín a další srazíky ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

My jsme take doma a cesta byla super...hlavne diky Petovi a jeho pritelkyni...stihli jsme zajit na obed a opravdu super...sraz byl take moc super a tesime se na pristi rok...a doufame,ze bude znovu Plumlov... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
mars2
Příspěvky: 60
Registrován: ned říj 08, 2006 11:05
Bydliště: Val.Meziřiči

Příspěvek od mars2 »

ahoj taky jsme dobře dojeli . Ivoši byl to super super sraz . :D :D :D a už se těšime na dalši :P Všechny vas pozdaravujem
Marek a Marketa, Daweoo Leganza 2.0 CDX, stříbrná metalíza,r.v.1998 již ji ma švagr,a ted vlastnime škoda fabia 1.4
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Také já hlásím příjezd. Sraz byl fajn, ačkoli to mělo svoje mouchy, které se do příště snad vychytají ;)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Do příště je určitě někdo vychytá...i když o nich nevím (nebo to aspoň dělám) :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Taktez hlasim prijezd v poradku ale slo na me spani na dalnici bylo to narocne ty dva dny jednani :PP: a malo spani.Jinak bylo to super zase jsme poznali nove lidicky a videli se po dlouhe dobe diky vsem co se na tom podileli hlavne Ivosovi a Jirkovi reznikovi za jeho grilovanou filtrovanou zeleninu :D
Taky podekovani panu Horečkovi a jeho pani prodejcum vozu Chevrolet z Kunína u Nového Jičína ze prijeli se na nas podivat a vzali sebou nove Aveo a urcite se budeme tesit jak prijedou znovu a podeli se s nama o informace z jejich 15 lete praxe z prodejem a servisem vozu Deewoo a Chevrolet,jeste jednou dekujem a tesime se na priste... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Tak už sme doma Návrat domů byl ve 14hod.. Cesta probíhala v klidu. jenom U Velkého Meziříčí nás chytnul veliký slejvák. Jinak Moje 8V Nexia trhla rekord a mile překvapila. Při 4,5tis otáčkách 190km/h. :lol: :lol:
Jinak sraz byl super Děkujem až na tu zimu v noci brrr.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

pehovci sú doma no skôr som nemohol písať lebo díky Jardovi z Loštic sem se vrhnul na fajnovou večeři takže za ní Jardo velmi velmi ďakujem :lol: :lol: :lol: No a ke srazu takže Ivošku velice,velice,velice dobrýýý no trocha mínus to bydlení ale to vše vynahradilo počasí a hlavne kolektiv ktorý tam bol v nádhernom složení takže všetkým obrovská vďaka za účasť a fantastickú atmosféru ale najvetší díky Ivoškovi že to tak dokázal spaktovat :lol: :lol: :lol: Bolo to vážne ako vždy nádherné a už teraz sa teším na dalšie stretko a fakt už je mi jedno kde hlavne s VÁMI :lol: :lol: :lol:
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Iveta píše:Ale já asi budu na příštím srazu raději chodit kanálama. :oops: :lol: :lol: :lol:
É? Něco, čeho bychom měli my nezúčastnivší se trpce litovat ;) ?
Odpovědět

Zpět na „Srazy“