Zajimavá oprava promačklin na aute

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Nic to nedela me casto cakne LPG na lak nebot mam tankovani standartne jako u benzinu po vickem a zaden problem... :D
Hold profi prace ze zapadu tady ti lenosi delaj diry do narazniku at si ulehci praci ale vysledek hruza vzhled a hruza se ohybat pri tankovani ze Pehacku... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Póčkaj až Ti začne hrdzavieť a tiecť do kufra--ppp čko Ti o tom môže rozprávať on to už zažil a to nebol jediný no teda vlastne na Esperku je problém dať tankovanie na nárazník lebo to sa musí poškodiť vnútorný blatník :D Jinak já som proti tomu robiť diery do plechu lebo sa to nedá aj tak dostatočne ošetriť já radši do plastu tam to nevadí a teraz som našiel na Legyne miestečko a velmi ma mrzí že som nebol pri montáži mojej ono sa tam dá perfektne dať do nárazníka zo spodu a nič nevidno :D A tankovacia služba je za to platená že sa zohne :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Nebavim sa o fuserskej robote,pokud se to udela dobre tak neni a nemuze byt problem a co se tyce tankovani tankuju sam a jsem rad nebot kolikrat to jsou na tech plynovkach lopaty az to boli... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Našťastie tady u nás máme slušný a solídný obsluhovatelou a v rámci bezpečnosti je tady u nás zakázaná samoobsluha LPG čerpačiek aj keď sa to nie všade dodržuje no a pred týždnom sme na Slovnafte zasahovali práve pri tom keď TAXIkár sám tankoval a postriekal si ruku takže už má plastiku a čerpadlári dole majú prúser :D Jinak aj mne sa to na začiatku podarilo bo tankovanie mal fešák dole v motorovom priestore no a ako som to zapájal tak mi to strieklo na ruky bo som samo nemal rukavice(od tej doby je nosím)no jazvy som mal parádné tak bacha lebo ako sa vraví s LPGčkom je všetko len raz :)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Jj vim pozor se davat musi musi u nas to udelal jen Shell a proskolil nas ale ja stejne to peru bez rukavic ale v pohode diky tomu ze to mam nahore ale samo s respektem a ve strehu... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Bulldog1988
Příspěvky: 54
Registrován: stř led 14, 2009 10:41

Příspěvek od Bulldog1988 »

Tady je další video o tom..:)

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=yrUV_7kefCY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=pIw3s9WTRXY
Ale nejlepší je Pops a Dent :lol: :lol: :lol:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=SdVpvL_FpoQ&feature=related
A nebo DentOUT :lol: :lol: :lol:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=a9qr61C54uY&feature=related
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Mne tieklo do kufru vdaka poskodenemu tesneniu na kufre. S tesnenim z favorita je to ok.
Ja mam praveze hrdlo v plastovom narazniku ale tak blbo, ze az. Keby ho posunuli o 3cm nizsie, nemuseli sa plechu ani dotknut. Takto vysekali (asi sekerou) dieru do vnutorneho blatniku a vykaslali sa na to. Takze cely kufor pod kobercom bol plny jemneho prachu. Ale zase aspon odtekala voda ked natieklo cez tesnenie :).
Je fakt ze lpg dokonca ani aceton 10rocnemu laku viditelne neuskodi. Ale cerstvo (rok, dva) lakovanym veciam moze.
A este na skodovke som si vyklepaval zadne celo potom co mi ho svetlom zatlacila jedna sierra asi o 10cm dovnutra. Prilozil som kus dreveneho hranolu obaleneho latkou a mlatil po hranole najvacsim kladivom ake som nasiel :). Vysledok super :) Ale neviem ci je to mozne pouzit aj na male jamky.
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“