co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Nuž ja som nepatril k sklaným skupiny Kabát,aj keď sú to naozaj rockeri a nie len komunistickí nomenklatúrni častuškári za rockerov sa vydávajúci,ako podľa mňa jedna slovenská skupina, ale dosiaľ ma nijaká zo skladieb skupiny Kabát výraznejšie neoslovilaaj keď nič proti nim,narozdiel od tej slovenskej skupiny ktorá sa dovolila nazvať rovnako ako svetoznáma značka lyži,preto tú kapelu od jej vzniku nevolám inak ako "Krípli", alebo "Súdruhovia Krípli" lenže Kabát je z iného vreca,je to poctivý rock,Ale táto skladba ,počul som ju pre pár dňami v jednom rádiu,čo nehrá od nich doblba len Pohodu :lol: :lol: :lol: :lol: ,toto je fakt super bomba dnes si to púšťam celý deň stále dokola http://www.youtube.com/watch?v=YGxfl_Gc ... re=related
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Me rovnez tesi vykon McLarenu...hlavne Lewisuv krasnej manevr kterym predjel to rudy Masso...sice skoncil ve finale az za nim ale i tak...byl to moc hezky zavod... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak dnes me potesilo,ze jsem byl v ty mototechne co jsem objednaval ty matky a bylo mi receno,ze tam budou ve stredu...takze aspon vim na cem jsem a jelikoz nemam pak uz volno tak kola budu nahazovat az o vikendu...to i Legu pekne vyluxuju a snad i umeju... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

mě potěšilo, že už je méně než měsíc do srazu :lol: :lol: , dnes mi taky přišli nový přední kotouče a brzdový destičky, trochu mě to kope při brždění do pedálu, doufám, že to bude těma kotoučema, jinak mě to moc nepotěší :D
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ja ti tedy nevim Bedo...me to naopka kopalu do pedalu kdyz jsem mel praskly kotouc...jakmile tam sel novy i s destickama tak krasa...je divne,ze to kope kdyz je oboji nove,dle meho nazoru by to delat nemelo... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

ne, ne - ještě jsem to právě nevyměnil, to budu měnit zítra, chtěl jsem říct, že to doufám po výměně přestane :D
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak to jo...to se omlouvam...ja to pochopil spatne,myslel jsem,ze uz si to vymenil a porad kope... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

Konecne som namontoval novy hlavny brzdovy valcek ktory ma vysiel 4000 Sk. najprv mal stat 9600 :) Aj to mi poslaly zly :) A konecne som si spravil v aute troska mensiu kablovacku takze uz ju len dokoncit namontovat blatniky a spojler predny a dat dokopy interier :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

Co mě dnes nepotěšilo jsem už napsal jinde, za to mě dnes potěšila velmi slušná odměna od předsedy představenstva :D :lol: :lol:
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Serpico »

...no a mě potěšila návštěva v květináči - no dravci si nás vybrali a nejdříve tam bylo jenom jedno... Obrázek

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak me dnes potesilo,ze jsem se konecne dockal a mam ty bezpecnostni matky...takze hned v sobotu dopoledne nahazuju kola na auto a vy se muzete tesim na exkluzivni fotografie... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Ale to už si je můžeš nechat...mě už nebavilo čekat, tak už je nechci vidět...tssss.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Si taky trhni nohou... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

:lol: Levou , Ivoši , pro štěstí! ;) :roll: :lol: :lol: :lol:
A ty to koukej vyfotit, ať se oko potěší!!! :lol: :D ;) ;) ;)
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

:roll: Mě dnes odpoledne nejvíc potěšilo, že jsem se v Milovicích "dostal" na zem s letadlem a zůstali jsme oba celí. Najednou to začalo foukat a dvakrát jsem se pokoušel na dráhu, ale nakonec jsem musel sednout "napříč" na stojánku. Ten vítr by mě obrátil. Straton, co šel na přistání za mnou ,už takový štěstí neměl. Dost to odřel o zem. Urazil si křídlový kolečko. ;) :roll: :roll: :roll:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“