VW nema rad nexie

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Chlapci-poznám jedného chlapíka,čo opravuje vládne bavoráky-NIKDY by si BMW nekúpil!! Ale aspoň majú istotu,že ich neprepustia,lebo sú stále v oprave :lol: :lol: :lol: :lol:
A VW asi o nič lepšie na tom nebude :roll: :roll:
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Muco píše:Uffff....ešteže to nepadlo na Toyotu
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ivoš píše:Nejsem, Škodovánkům stačí, že mají kousek něčeho za horu peněz. Já (teda naše rodina) má všechno za pěkný peníze ;)
To Kesslere-traz Ti Miloš dal.... ;) ;)
No jo, podívej jak to se mnou mlátí o zem...asi se rozbrečim a hodim si mašli... :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

V urcitych vecech urcite ano ale srovnatelne podle me s vetsinou beznych automobilek vyjma luxusnejsich jako BMW AUDI atd tam na vas kvalita dychne po nasednuti ale mluvim o starsich modelech nebot ted novy napriklad ceed nebo i 30 je uz nekde jinde a naopak uz evropske auta vypadaji i co ce tyce interieru a zpracovani jako chudi pribuzni a ted jsem videl faceliftovanou novou Sonatu halvne interier a opravdu tempo ktere nasadili je brutalni smerem nahoru ve vsem a Chevrolet rovnez jede dobrym smerem a myslim ze my fandove znacky mame se jen na co tesit... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Nevadí mi býti zaslepeným ;) Porovnám BMW s Epicou, protože nemá cenu si kupovat menší BMW. Bral bych třeba BMW 5kový řady, ale raději si koupím Epicu, která je za 783 400 Kč totálně v plné výbavě (kromě gumových koberečku, který nemám rád)
http://www.daewoodedek.cz/chevrolet/akce/epica.pdf
oproti BMW 530i s chudší výbavou tj. v základní výbavě za 1 299 300 Kč.
viz. PDF ceník možný ke stažení
Můžeme se bavit o tom, že porovnávaná Epica je 2,0 VCDi a BMW je 3,0 Diesel, předpokládám též turbo.
Volba je jasná ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Mimochodem když se podívám co si naopak myslí skalní příznivci škody o daewoo, tak si nemáte co vyčítat... :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Kessler píše:Mimochodem když se podívám co si naopak myslí skalní příznivci škody o daewoo, tak si nemáte co vyčítat... :lol:
To je vsude pane :D Ale i kdyz si Hanzy mysli ze muj sen je oktavka tak to neni pravda, to uz je na me moc velky auto a nemam rad kdyz svoji karu vidim 100x na silnici kdyz jedu treba jen do Brna. I kdyz O2 kombi by nebyla spatna :)

JA ted treba dost pokukuju po nejakym MPV jako je treba Zafira, ale to treba korejci vubec nenabizi a kdyz jo tak ten design je s prominutim na pobliti :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Miloso nemyslim tys to tak prezentoval jako by to byl tvuj sen octavka.... :D
S ti se da jen souhalsit ze v tomhle zatim korejci pokuhavaji...Jinak co se tyce Zafiry neni spatna ale hlavne neber 2,2 tdi nebo jak to maji znacene pry velky problem tato motorizace na to jak je jich malo tak uz sam vim o dvou co mely problem v mem okoli...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

MPV od Opla, do servisu honem hopla...baterka a vůbec celá elektrika naprd.....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

MPV od Opla, do servisu honem hopla...baterka a vůbec celá elektrika naprd.....zkušenost klienta ze Sintra a Zafira....pár desítek tisíc na opravách a pak raději prodej. Teď má Nissan "Kaškaj" a je megaspokojenej...hlavně s tou automatickou převodovkou - prý nějaká spešl....faktem je, že když jede, tak nejsou slyšet radící se stupně....prostě to jen zrychluje....MPV pro mě by byla Tacuma...nejen ze srdcovýho hlediska, ale i designovýho...prostě se mi líbí...a pak bych vybíral u Renaultu ;) Asi Espace ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tacuma, to jsem myslel, to je dobrej humac :lol:

JA zase znam par lidi co maj zafiry a nikdo si nestezuje, spis to je o tom jak se kdo o auto stara a ne primo o znacce.

Jinak quasqai nebo jak se to pise to je spis typ auta jako treba santa fe, vysoky, ale mista vevnitr jako v osobaku 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Na zadních sedačkách je místa jak ve Fóbii :lol: .....jasně, že jde o to, jak se o to člověk stará...ale ten klient kromě těch Oplů měl ještě Nissan Almera Tino, teď Quashquai a stará se o auta pořád stejně...jen u těch Nissanů ještě nebyl problém ;) :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Ivoš píše:MPV pro mě by byla Tacuma...nejen ze srdcovýho hlediska, ale i designovýho...prostě se mi líbí...
To bys pak už ale nemohl pomlouvat škodovky za tvrdej podvozek...kam se hrabou na Tacumu... :)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Ivoš píše:MPV od Opla, do servisu honem hopla...baterka a vůbec celá elektrika naprd.....

Niečo na tom pravdy bude... :? :? :?
Tiež mám také info,že tie OPLE už nie su tak spolahlivé ako pred 10 rokmi vyrobené.
Ale zasa, čo je dnes spolahlivé....je to samé ASR,EBD,FBD,GBD...a podobné kraviny,čo sa niekedy nevedia dohodnúť s palubákom a pod.Môžeš mať BMW hoci aj Q-čkovej rady za niekolko melonov a ak si smoliar môže sa Ti je... viac,ako to Aveo za 300tisíc...
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Právě :? Nevím, líbí se mi nová auta, ale děsí mě ta porce elektroniky, která tam je. Proto dávám přednost starším autům, kde ta porce je podstatně menší....teď nedávno jsem viděl test právě BMW 530i v plné výbavě a ten moderátor říkal, že je to moc pěkný auto, ale člověk nemá ten pocit z jízdy...to auto řídí skoro samo....já mám rád motor, kterej slyším a to, že si všechno musím zařídit sám a ne nějakej systém místo mě. 8)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivoš píše:Právě :? Nevím, líbí se mi nová auta, ale děsí mě ta porce elektroniky, která tam je. Proto dávám přednost starším autům, kde ta porce je podstatně menší....teď nedávno jsem viděl test právě BMW 530i v plné výbavě a ten moderátor říkal, že je to moc pěkný auto, ale člověk nemá ten pocit z jízdy...to auto řídí skoro samo....já mám rád motor, kterej slyším a to, že si všechno musím zařídit sám a ne nějakej systém místo mě. 8)
co budes delat za 20 let? porad budes mit auto z roku 2000? v lepsim pripade? :lol: ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „POKEC“