Odpojeni imobilizeru

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Odpojeni imobilizeru

Příspěvek od Goose »

Vim,ze to tu uz nekde bylo a asi ne jednou ale jsem tak nastvany,ze to nechci hledat...potrebuju poradit jak odpojit imobilizer...uz me vazne moc stve...startuju tak na podesaty nez si usmysli,ze prestane blikat a dovoli mi jet...pokud by stacilo vyndat nejakou pojistku tim lip...diky moc za pochopeni... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No kámo odpojenie imobilu je docela dosť složitý systém no a dokonca aj kolega elektrikár rezignoval nad jedným čo bol v Nissane ono pokud vyberieš pojistku tak si vlastne nepomôžeš potom Ti to už nenaskocí vôbec,ja by so sa skôr zaujímal v čom je problém a či sa dá imo opraviť lebo na legyne je sôčasťou centrálu a alarmu tak fakt dosť pochybujem že sa dá tak lahko odstaviť to by teda bol gól že po vybratí pojistky sa auto dá nastatovať :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak ja nevim...ja uz jsem z toho zoufalej...proste to vecne nejde...je ted uplne rozesra***...uz nevim co s tim...davat to do servisu se mi moc nechce...zkusim to dat kamosovy at zkusi neco vymyslet... :cry: :cry: :cry: Hlavne aby fungoval central a alarm... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Fakt je najlepšie ak nie si fenomén do elektriky a to nie som ani já dávať si to opravovať po tejto stránke odborníkovi lebo ja stále vravím že čo neviem tak do toho nerýpem lebo vetšinou škoda je potom ješte vetšia :D :D :D
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Pehacku ty jen strasis misto toho aby si me uklindnil...ted mam strach s tim vubec neco delat...no...zkusim se jeste ozvat palikxovi...ten uz to urco delal a rekne co bude nejlepsi...kdyztak to hodim jemu kdyz bude mit cas... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“