Kecarna o vsem i o nicem...OT vitano...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Goosíku Gossíku, na vejšce nás učili, že když něco hledáš na netu, tak hledej co nejjednodušeji ;)

http://www.stpatrick.cz/
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Goose píše:No ja take nemuzu rict,ze se s tim setkavam porad...ale uz se mi to stalo...a ta diskriminace je i na Slovensku...stalo se to v jedne restauraci u Liptovske Mary...chteli jsme pivo a bylo nam receno,ze se narazi sud,ze mame vydrzet...nejaci slovaci prisli dlouho po nas a sedeli o par stolu za nami a tem pivo nosili...nejen jim ale i ostatnim slovakum...no a kdyz jsme se po presne 54 minutach dockali piva tak prinesli misto 8 jen 6 a chteli zaplatit za 8...no odesli jsme dost nasra** a uz jsme tam nikdy nesli... :evil: :evil: :evil:
Na tom samem miste ( takova velka hala bufet) , uplne na chlup stejna skusenost.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Brainman píše:
Goose píše:No ja take nemuzu rict,ze se s tim setkavam porad...ale uz se mi to stalo...a ta diskriminace je i na Slovensku...stalo se to v jedne restauraci u Liptovske Mary...chteli jsme pivo a bylo nam receno,ze se narazi sud,ze mame vydrzet...nejaci slovaci prisli dlouho po nas a sedeli o par stolu za nami a tem pivo nosili...nejen jim ale i ostatnim slovakum...no a kdyz jsme se po presne 54 minutach dockali piva tak prinesli misto 8 jen 6 a chteli zaplatit za 8...no odesli jsme dost nasra** a uz jsme tam nikdy nesli... :evil: :evil: :evil:
Na tom samem miste ( takova velka hala bufet) , uplne na chlup stejna skusenost.
No to jsem rad,ze nejsem sam...ano je to ono...no i jidlo tam stalo za nic...no hruza... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ivoš píše:Goosíku Gossíku, na vejšce nás učili, že když něco hledáš na netu, tak hledej co nejjednodušeji ;)

http://www.stpatrick.cz/
Jeeeeee...ja to hledal vsude mozne ale tohle me nenapadlo...dikes moc... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak jsem si zadaval trasy do navigace...myslim trasy srazu...na Plumlov mi to navigacka spocitala na 230 km... ;) a do Seletic 56 km... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Takze presunujeme diskuzi a prostoru na kutilstvi na aute sem...ja asi nejvetsi co jsem delal pred barakem byla vymena repraku...vymena tesneni vika ventilu a svicek,vymena krokoveho motorku a oprava predniho svetla...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Příspěvek od Honza Beneš »

Tak to jsou slušný výkony, Goosi!! Já jsem dvakrát měnil všechny kola s tím ručním zvedákem, tj. po jednom :lol: :lol:, potom výměna LZ a středového zadního světla - to ani nestojí za řeč, a zmiňovaná výměna náhonu na tachometr. Jo a nesmím zapomenout na pokus rozhýbat teleskopický prut antény, to bylo fakt výživný odpoledne zakončený roztržením antény na dva kusy a poté odpojením přívodu elektriky do antény, aby byl vod ní pokoj :oops:
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak neco podobneho jsem zazil s antenou i ja...porad mrcha nezajizdela a byla zatuhla...snazil jsem se rozhybat ale byly tam vylamane zuby...tak byla odpojena a je klid... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Goose píše:Tak jsem si zadaval trasy do navigace...myslim trasy srazu...na Plumlov mi to navigacka spocitala na 230 km... ;) a do Seletic 56 km... ;)
To jo,ale přes Pardubice. Přes Brno to je 260,ale o polovinu času mín.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Petr Soukup píše:
Goose píše:Tak jsem si zadaval trasy do navigace...myslim trasy srazu...na Plumlov mi to navigacka spocitala na 230 km... ;) a do Seletic 56 km... ;)
To jo,ale přes Pardubice. Přes Brno to je 260,ale o polovinu času mín.
Aaaaa podivejme kdo se ukazal...no hele ja dalnice nemam rad...nezazivna cesta proste pro me no...jen se drzis volantu a jedes "porad" rovne...me bavi si cestu uzivat...jet si svym tempem...kochat se krajinou... ;) Hele kdyz budes opravdu moc chtit tak pojedu po dalnici...nebo muzem dat zavod kdo tam bude driv...ty po dalnic a ja po okreskach... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Goose píše:
Petr Soukup píše:
Goose píše:Tak jsem si zadaval trasy do navigace...myslim trasy srazu...na Plumlov mi to navigacka spocitala na 230 km... ;) a do Seletic 56 km... ;)
To jo,ale přes Pardubice. Přes Brno to je 260,ale o polovinu času mín.
Aaaaa podivejme kdo se ukazal...no hele ja dalnice nemam rad...nezazivna cesta proste pro me no...jen se drzis volantu a jedes "porad" rovne...me bavi si cestu uzivat...jet si svym tempem...kochat se krajinou... ;) Hele kdyz budes opravdu moc chtit tak pojedu po dalnici...nebo muzem dat zavod kdo tam bude driv...ty po dalnic a ja po okreskach... :lol: :lol: :lol:
To víš,já v práci lítám a nesedim u kompu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ještě nevím,jak to bude,ale kdyby jsme jeli v pátek,tak se nějak dohodnem. Přes Pardubice mi to píše 5a půl hodiny a přes Brno jen 2 a půl.To je sakra rozdíl!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No tak to si dovolim nesouhlasit...z Baldovce jsem jel tusim neco okolo 3 hodin... ;) Kdyby jel nekdo z HK nebo PCE tak bychom se mohli nekde v HK nebo v PCE spojit... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Goose píše:No tak to si dovolim nesouhlasit...z Baldovce jsem jel tusim neco okolo 3 hodin... ;) Kdyby jel nekdo z HK nebo PCE tak bychom se mohli nekde v HK nebo v PCE spojit... :lol: :lol: :lol:
Záleží na tom,jak ta dálnice bude vypadat. No,ale přidat by se někdo po cestě mohl. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Petr Soukup píše:
Goose píše:No tak to si dovolim nesouhlasit...z Baldovce jsem jel tusim neco okolo 3 hodin... ;) Kdyby jel nekdo z HK nebo PCE tak bychom se mohli nekde v HK nebo v PCE spojit... :lol: :lol: :lol:
Záleží na tom,jak ta dálnice bude vypadat. No,ale přidat by se někdo po cestě mohl. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No prave z toho mam strach...na te dalnici je to o drzku...ale to je vsude...ale na te dalnici kdyz se neco posere tak tam starvis pul dne...po D1 jsem jel nastesti jen 3x a pokazde nekolik bouracek...ja tam malem boural taky ale ubrzdil jsem :lol: jinak pak byla stosovacka a kolona par set metru...no a to pohar trpelivosti pretekl...zahral jsem si na cune a vsechno jsem objel odstavnym pruhem...ostatni co stali nevericne koukali a ja byl za chvili pryc... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Příspěvek od Honza Beneš »

Dálnice v pátek odpoledne, v půlce června?? Ani náhodou!! I když já vlastně nemám co řešit, pojedu přímo směr Plumlov. Vyjíždím z Chrudimi, takže sraz v Pardubicích beru téměř jako samozřejmost (pokud se shodnem na čase odjezdu - já jedu v pátek nejpozději v 17 hod).
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“