Trhanie auta a Krokovy motorcek

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Trhanie auta a Krokovy motorcek

Příspěvek od Dark69 »

Zdravim kolegovia :D stale mi pocas jazdy ako chce sem tam na chvilku zacne trhat auto a triast sa mi volant mam dojem ze do vtedy kym sa nezohreje motor a potom je to ok....uz neviem co mam skontrolovat :? nemoze to mat suvis s krokovym motorcekom??ak je ten krokovy motorcek nedobry aky to ma vplyv na auto??kde ho najdem pri vstrekoch??a inak mam 16V dokazem ho aj sam precitit ?alebo radsej servis neze mi nieco vypadne DAKUJEM!
Reklama
 

SK
Příspěvky: 203
Registrován: stř bře 29, 2006 09:02

Příspěvek od SK »

krokovy motorcek je pri skrtiacej klapke a s trhanim ma velmi malo pravdepodobny suvis. Skor by ostavali visiet otacky.
Skontroluj najprv. sviecky uz to tu bolo daj origo co tam patri ziadne skusky co je lepsie (NGK BPR 6ES ak sa nemylim), potom kable k svieckam musia byt 100% na to je 16V citliva, samozrejme palec a hlava rozdelovaca........a posledna a pomerne casta zavada nielen na nexii ale aj na oploch s tymto zapalovanim je cievka v rozdelovaci. Tu treba proste vymenit a mas pokoj.
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

PeterMI_SK píše:krokovy motorcek je pri skrtiacej klapke a s trhanim ma velmi malo pravdepodobny suvis. Skor by ostavali visiet otacky.
Skontroluj najprv. sviecky uz to tu bolo daj origo co tam patri ziadne skusky co je lepsie (NGK BPR 6ES ak sa nemylim), potom kable k svieckam musia byt 100% na to je 16V citliva, samozrejme palec a hlava rozdelovaca........a posledna a pomerne casta zavada nielen na nexii ale aj na oploch s tymto zapalovanim je cievka v rozdelovaci. Tu treba proste vymenit a mas pokoj.
jasne dikes som si myslel..sviecky mam NGK uplne nove takze je to ok len kable su v zlom stave zvnutra uchytky pohrdzavene takze asi to bude problem idem menit kable a ked nepomoze tak vsetko co sa tyka rozdelovaca a bude to..tak sa majte
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“