Brzdi az na podlahe

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

rado75
Příspěvky: 21
Registrován: úte led 02, 2007 09:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od rado75 »

Podobný problém mám už vyše týždňa aj ja. Chod pedála pri prvom zabrzdení je relatívne krátky. Pri opakovanom zošliapnutí už ide ale až na podlahu. Pri vypnutom motore je tvrdý ale pomaly klesá pri silnejšom stlačení. Po rôznych konzultáciách som dospel k názoru, že chyba bude v hlavnom brzdovom valci. Takže ho budem v najbližších dňoch meniť. Mám zistené nejaké ceny. V BA v Carmaxe majú komplet za cca 3400,- Sk bez DPH a samostatné vnútro za cca 1400,- Sk bez DPH. V predajni AZ autodiely v BA v Krasňanoch ho majú komplet za cca 3300,- Sk s DPH. Uvidím či vymením komplet celý valec alebo iba vnútro. Len mám obavy aby som po výmene iba vnútra valca nemusel potom kupovať komplet celý, lebo niekedy že to nepomôže. Po oprave dám vedieť či to pomohlo.
Nubira II. 1,6 16V, sedan, r.v. 10/2001, 86000 km, LPG Lovato, disková nádrž 47 l, klima, spotreba LPG okolo 10 l
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

pokud to dela co rikas tak urcite vymen celou pumpu.vymeny vnitrku nepomuze jelikoz uz je poskozeny.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

brzdy

Příspěvek od Serpico »

....to palikx - dobrá rada nad zlato - pumpa se mění, už ji moh mít, za ten servis...co se u toho modlili, že na to nepřišli...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“