Hlavní ČR/SK sraz 2008 - termín

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Termíny pro konání hlavního srazu:

24.5 - 25.5
5
16%
30.5 - 1.6
6
19%
7.6 - 8.6
4
13%
14.6 - 15.6
16
52%
 
Celkem hlasů: 31

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To myslim nebude problem asi uz zadne mozne misto nepribyde a timto opet vyzyvam jestli ma jeste nekdo nejake vhodne misto a jinak 15 unora dame hlasovani o misto z navrzenych lokalit.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Takže přátelé, z hlasování vyplynulo, že sraz by mohl být 14. - 15. června 2008....

Nyní tedy dáme hlasovat o místě konání ;)
Naposledy upravil(a) Ivoš dne pon úno 18, 2008 14:00, celkem upraveno 1 x.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Příspěvek od Honza Beneš »

Ivoš píše:Takže přátelé, z hlasování vyplynulo, že sraz by mohl být 14. - 15. června 2008....pokud by někdo (víc kolegů myslím) opravdu z vážných důvodů nemohl přijet, mohli bychom datup upravit třeba i týden déle....ale to záleží na domluvě nás všech.

Nyní tedy dáme hlasovat o místě konání ;)
Ivoši, teď si mi v tom udělal slušnej chaos, jak jako upravit termín?? Když bysme ho změnili, tak hrozí, že ve změněným termínu nebude moct někdo z tý většiny, která vybrala 14-15.6. :shock: Vím, že jsou to ještě čtyři měsíce, ale někteří musí plánovat nepřítomnost v práci dlouho dopředu (viz příspěvky na fóru). Takže já jsem pro, aby se jasně řeklo, že termín je neměnný, ať máme první jistotu, a můžem se plně věnovat výběru místa. Co ty na to?? Jo a taky mně zajímá, jestli mezi lokalitama na výběr bude nebo nebude Baldovec. Zajímě mně to z toho důvodu, že v Baldovci sraz bude tak jako tak, čili plánování srazu který probíhá v této diskuzi by asi mělo být o nějaký alternativě.. :?: :idea:
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Baldovec je samozřejmě ve výběru a máš pravdu. Termín je konstantní.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Daewoo/Chevrolet - sraz 2008

Příspěvek od Vazoun »

Zdravim všechny kluky aj dívky, chystající se na společné setkání a to : jarní sraz Daewoo - Chevroletáků r.2008.
Předpokládám, že pokud vyhraje místo " Baldovec " tak se opět ujme svého působení kolega " Ivan " a zkusí zajistit nějaké posezení venku v případě pěkného počasí - dle termínu konání.Já osobně s bábinkou přijedu kamkoliv a termín si uspůsobím abych se mohl srazu zúčastnit :lol:
Srazu zdar a Matízkářúm - zvlášt :lol: zdraví " Vazoun " :lol: :PP:
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ivoši, díky, že ses toho ujal, bohužel ale trochu chaoticky. Nejprve je třeba vybrat místo, poté zjistit, jaké tam mají volné termíny, pak udělat hlasování (na výběr max. 2 termíny) a do týdne rozhodnout a místo zamluvit. V tomto případě platí, že přílišná demokracie škodí a nikdy bychom se nedomluvili. A nikdy se nezavděčíš všem... místem, termínem, obsahem... Je někde nějaký seznam pěkných lokalit, o kterých se tu už v minulosti hlasovalo? Kouknu na to, něco vybereme, zamluvíme a hotovo.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Ivan píše:Ivoši, díky, že ses toho ujal, bohužel ale trochu chaoticky. Nejprve je třeba vybrat místo, poté zjistit, jaké tam mají volné termíny, pak udělat hlasování (na výběr max. 2 termíny) a do týdne rozhodnout a místo zamluvit. V tomto případě platí, že přílišná demokracie škodí a nikdy bychom se nedomluvili. A nikdy se nezavděčíš všem... místem, termínem, obsahem... Je někde nějaký seznam pěkných lokalit, o kterých se tu už v minulosti hlasovalo? Kouknu na to, něco vybereme, zamluvíme a hotovo.
Výběr lokalit je v hlasování o místě konání srazu: Téma se jmenuje stejně - hlasování o místě.

http://daewooclub.com/viewtopic.php?t=10924&start=30

Je fakt, že mi to taky vrtalo hlavou, že jsme to udělali naopak, ale když už to bylo hotový, tak se nedalo nic dělat. Nicméně znova musím zopakovat, že nejsem příznivcem direktivních nařízení. Mám rád volbu, takže proto více lokalit a snaha domluvy na výběru. ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ivoši, časem zjistíš, že pokud potřebuješ něco rychle a efektivně rozhodnout, tak nemůžeš poslouchat hlas každého... ale třeba na to přijdeš sám...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Asi jsem prohnilej pravou demos krates :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

to Ivan: Ivošek to zas tak nechce přehánět s tou demokracii. Ale trochu zdravé volby tu musí být,ne? Dá se nějaká deadline, pak se to uzavře, spočítají se hlasy a bude rozhodnuto. Tak to vidím já. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Polemika ?

Příspěvek od Vazoun »

Rozhodně nepatřím mezi nevěřící " Tomáše " jak se říká všeobecně. Našemu kolegáčkovi " Ivošovi " věřím na 100% ,že pokud by opravdu měl zorganizovat takovou akci jakou je plánovaný - jarní sraz - určitě by se jej zhostil v plné parádě se ctí. Natolik mu věřím, ono se sice říká, že nikdo učený z nebe nespadnul a vyzkoušet si to poprve musí také.Že to není žádná legrace,to určitě již poznalo několik našich kolegáčků - jako jsou : patroni - středočech Jiří Vít, alias " řezník " východočech " Conpet "
severomoravák " Vojta " ale nejvíce zkušeností přeci jenom má patron a organizátor srazu na Baldovci " Ivan " který těch srazů má svých bedrech zřejmě nejvíc. Dalšího organizátora Slovenského srazu v Maníně - znám pouze kolegu,no vidíš a ted mi vypadlo jeho jméno?Omlouvám se mu tímto - jiné patrony / organizátory srazů / osobně neznám, neb v clubu
Daewoo/Chevrolet ještě nejsem tak dlouho/mám na triku 5 srazů a jeden minisrázek pod " varhanami " v Kamenickém Šenově. Čau lidi - to jsem se zakecal :lol: zdraví " Vazoun " :lol: Obrázek
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

čauko Vazounku a ten slováčik je MIPO a Manín bol tiež velmi dobrý srázek :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Poděkování

Příspěvek od Vazoun »

Já Tě moc zdravím " Peháčku " a děkuji za upřesnění jména toho kolegy který zorganizoval ten pěkný " Slovensko - Český sraz - který se nejen nám severočechům líbil moc :lol: děkujeme " MIPO " :lol: budu si to pamatovat - čau všem " Vazoun " / byli jsme na Maníně 2 noci s Jiřím Badem a jeho Bohdankou , Vojtou Častulikem a jeho Jarkou,ostatní dorazili až druhý den ráno včetně organizátora - ale bylo to vše OK :lol:
Odpovědět

Zpět na „Srazy“