Fotogaléria majiteľov Leganzí

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Nó já tam taky žádnej čouhající kablík nemám ale zato tam mám jednu koncovku a ta má dva kablíky ale to je tam od začiatku a jo takhle takové kábliky a koncovky som už na pár vozoch videl a dokonca rôzne značky čiže asi každé auto má predprípravu na dačo :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

@ros&-peha-: Dik za podivani se... -i Auto jezdi, tak to asi nic duleziteho nebude, ale zvedavost mi nedala se nezeptat, nemam rad couhajici hole draty kdekoliv. 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Ani třeba okolo vany, nebo sprchy? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
zovi
Příspěvky: 54
Registrován: čtv dub 26, 2007 22:33
Bydliště: Hlohovec - SK

Rozlučka

Příspěvek od zovi »

Všetko dobré v Novom roku ! Veľa sťastných Km !!! :P
Tak sa s Vami oficiálne rozlúčim skončilo to (s LEGANZOU ) 28. 12. !!! :roll:

Presedlal som do auta s veľkým A! AUDI A8 - 4,2 V8 Q tip Fúúl +LPG :lol: cítiť a držať 303 koníkov na uzde je fantastický pocit :shock:

Zistil som , že objem ničím nenahradíš ! :D
Leganza 98 bordová 17" 215/45, LPGdo 10L Lovato - minulosť. Pôvodne cez Tico, Nexiu a Leganzu k autíčku s veľkým A !!!
Pribudla znova Nexia GTX LPG stieborná !
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

A fotky máš kde :?: :?: :?: ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
zovi
Příspěvky: 54
Registrován: čtv dub 26, 2007 22:33
Bydliště: Hlohovec - SK

Lega minulosť

Příspěvek od zovi »

Aj fotky budú! Ale takúto chrípku som ešte nemal :oops: takže chvíľku strpení. Obrázek Obrázek

Toto sú teraz moje osemvalcové krásky a tretia je v garáži takže neskôr!
Leganza 98 bordová 17" 215/45, LPGdo 10L Lovato - minulosť. Pôvodne cez Tico, Nexiu a Leganzu k autíčku s veľkým A !!!
Pribudla znova Nexia GTX LPG stieborná !
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Pekné ale to v zelenom je ovela krajšie :lol: :lol: :lol: Jo prajem Ti brzké uzdravenieObrázek
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Teda ta Audinka je krasna...kamos si koupil tuhle radu ale s oznacenim S8 a to je teprve bomba...to auto je opravdu strela...ale ta spotreba...to bych se zblaznil... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
zovi
Příspěvky: 54
Registrován: čtv dub 26, 2007 22:33
Bydliště: Hlohovec - SK

Spotreba

Příspěvek od zovi »

Na tej Adinke sa to ešte dá vydržať pri 14-15L LPG! ;) Ale ten Chevrolet Malibu si nedá povedať a niekedy je mu málo aj 24L BA na 100km !!! možno sa to časom zlepší (na 12L na 50km ! )
To je potom radosť jazdiť! :roll:
Ale zase to nie je každý deň, len mesačne ;)
Leganza 98 bordová 17" 215/45, LPGdo 10L Lovato - minulosť. Pôvodne cez Tico, Nexiu a Leganzu k autíčku s veľkým A !!!
Pribudla znova Nexia GTX LPG stieborná !
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To jde na ten vykon je to krasa ja s Legou standartne jezdim za 12l lpg nebo jezdim zeee.... :D ale ten Chevrolet si teda papne ale taky krasa... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak to je krasa na ten obsah...a taky na ten vykon... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Slam píše:A jak jsem se strachal kolem motoru, nasel jsem pomerne tlusty drat v jasne cervene buzirce s napisy (nachazi se vlevo uplne vzadu v rohu motoroveho prostoru), ktery vede z interieru do motoroveho prostoru, kde ale neni nijak zakoncem, na konci je holy! :shock: Netusi nahodou nekdo, co to je a kam ten volny konec pripadne patri? :?:

Obrázek
Dneska jsem se na ten drat ptal servismana ve znackovem servisu a on mi rikal, ze to je pravdepodobne vyvedene napajeni pro subwoofer... Ja si teda zadnych uprav na audiosoustave auta nevsiml, ale asi to neco takoveho bude (resp. bylo). Jeste me akorat napadlo, ze tam bylo handsfree od Nokie, kdyz jsem to koupil, tak jestli to neni pozustatek treba po nem. V kazdym pripade je to tam pry dodelavane dodatecne, protoze originalni kabelaz je vedena ve svazcich, kdezto tenhle kabel je tam vyveden volne vedle bovdenu kapoty... V kazdym pripade auta zatim stale jezdi i s tim dratem "navic", tak to necham bejt... :)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 15
Registrován: pát dub 06, 2007 23:05
Bydliště: Humenne SK

Příspěvek od pali »

August 2007 nahodne som objavil toto fotoObrázek
Daewoo Leganza CDX 2,0 l biela HE-603AV full vybava,koza,Folie,LPG LOVATO,vyfuk POWERFULL,KOLA ALLESIO 17"Xenony:)
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Slam píše:
Slam píše:A jak jsem se strachal kolem motoru, nasel jsem pomerne tlusty drat v jasne cervene buzirce s napisy (nachazi se vlevo uplne vzadu v rohu motoroveho prostoru), ktery vede z interieru do motoroveho prostoru, kde ale neni nijak zakoncem, na konci je holy! :shock: Netusi nahodou nekdo, co to je a kam ten volny konec pripadne patri? :?:

Obrázek
Dneska jsem se na ten drat ptal servismana ve znackovem servisu a on mi rikal, ze to je pravdepodobne vyvedene napajeni pro subwoofer... Ja si teda zadnych uprav na audiosoustave auta nevsiml, ale asi to neco takoveho bude (resp. bylo). Jeste me akorat napadlo, ze tam bylo handsfree od Nokie, kdyz jsem to koupil, tak jestli to neni pozustatek treba po nem. V kazdym pripade je to tam pry dodelavane dodatecne, protoze originalni kabelaz je vedena ve svazcich, kdezto tenhle kabel je tam vyveden volne vedle bovdenu kapoty... V kazdym pripade auta zatim stale jezdi i s tim dratem "navic", tak to necham bejt... :)
To vypadá,že předchozí majitel měl v autě zesilovač. Hledej ještě jeden,ale v černé barvě. Určitě končí oba někde v kufru.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Tak jsem koukal pořádně na tu fotku a je tam i ten černý. Obrázek
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“