Nádrž paliva Matiz

Moderátor: Blue Lanos

Rejnok
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 17, 2007 07:25

To V.Brousek

Příspěvek od Rejnok »

Všichni asi ne.
Auto jsem koupil od prvního majitele.
Má důvěryhodně vedenou servisní knížku.
Mam faktury od předpokládám všech návštěv servisu.
Původní majitel není typ člověka, který by si sám měnil olej, natož pak
montoval neoriginální nádrž.
Úchyty nebyli nikdy rozmontovány. Ta nádrž je tam opravdu originál.
Můj předpoklad je, že v Dánsku (země prodeje nového Matízka) platí možná nějaké jiné předpisy.
Možná se pokusím dotázat na některém zahraničním fóru, nebo pro zajímavost přímo u výrobce.
Tohle fórum mne moc nenadchlo. Většina lidí zde má zájem jen o nesmyslné tlachání (neodsuzuji to - je to způsob zábavy) ale mne to nebaví.
Tkaže se loučím a přeju příjemné "drbání".
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

No Rejnoku, po pěti postech posoudit kvality fora, to jsi teda fakt king. Čím jsi foru přispěl ty, že jej hned z počátku odsuzuješ?
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

To je moula...asi čekal hned třístránkový elaborát o jeho problému s tím, že to spraví šroubovákem....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

:( Rejnoku , ale ,ale,ale - já jsem opačného názoru na toto fórum ač vůz značky Daewoo nevlastním, hodnotím zde příspěvky za dobré a rád sem chodím, což namítneš je má věc. Samozřejmě.
Ale soudím dle tvého posledního příspěvku, že s tebou nebude něco v pořádku. :(
Dobře to myslím napsal p.Brousek. Pokud by jsi na toto fórum chodil delší dobu, p. Ondráš ,Palikx, Petrm a mnoho dalších zde mají spoustu kvalitních odpovědí na dotazy a jistě budeme rádi, pokud něco zjistíš ohledně tvé plechové nádrže, že nám to tu napíšeš. A jestli ti tu nesedí někdy občasné poškádlení - tak se na kluky od Daewoo nezlob. Mají se tu rádi a pomahají si jak jen můžou.
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od Happy »

Bergman píše::( Rejnoku , ale ,ale,ale - já jsem opačného názoru na toto fórum ač vůz značky Daewoo nevlastním, hodnotím zde příspěvky za dobré a rád sem chodím, což namítneš je má věc. Samozřejmě.
Ale soudím dle tvého posledního příspěvku, že s tebou nebude něco v pořádku. :(
Dobře to myslím napsal p.Brousek. Pokud by jsi na toto fórum chodil delší dobu, p. Ondráš ,Palikx, Petrm a mnoho dalších zde mají spoustu kvalitních odpovědí na dotazy a jistě budeme rádi, pokud něco zjistíš ohledně tvé plechové nádrže, že nám to tu napíšeš. A jestli ti tu nesedí někdy občasné poškádlení - tak se na kluky od Daewoo nezlob. Mají se tu rádi a pomahají si jak jen můžou.
Nezbývá než stoprocentně souhlasit.Osazenstvo tohoto fóra mi už ušetřilo mnoho problémů a hlavně peněz,takže nebuď Rejnoku urážlivka a zachovej přízeň.Ono se to opravdu vyplatí. :lol: :lol: :lol: Happy
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Ivoš píše:To je moula...asi čekal hned třístránkový elaborát o jeho problému s tím, že to spraví šroubovákem....
Alebo čakal,že mu to dokonca niekto z nás sám od seba spraví.Tiež musím súhlasiť tu s ostatnými,mne osobne toto fórum ušetrilo len niekoľko ciest do servisu,vždy som našiel tu,to čo som potreboval,myslím,že ešte ďaleko viac.Ale príde si taký "pan chytrý" a hneď sa snaží vynášať súdy.Nechcite,aby som tu požil slová klasika :P :P :P :P :P .Bez takých ľudí ako on,sa tu skutočne zaobídeme.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

To každopádně...už tu byl jeden takovej...týkalo se to Nitro v Nexii....zajímavá diskuze...vskutku...pak nastalo nevyhnutelné - BAN....a už se sem nepodíval ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no neodsuzoval bych nikoho za nazory.jestli jsme ho nastvali tak se to tak asi stalo.p.brousek no napsal pekne a myslim slusne.
at si kazdy mysli a rika co chce je to jen jeho vizitka o sobe samem.
na zaver by me ale zajimalo-pokud se sem rejnok jeste nekdy podiva-jak to s tou nadrzi opravdu je.
omlouvam se jestli jsem plechovou vanou motoru nekoho urazil ale opravdu se mi to jiz parkrat stalo ze si nekdo myslel ze je to nadrz paliva.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Nuz co, stalo sa....

...Rejnok ale tu nadrz pozeral a pise, ze vyzera nepremontovana a prvy majitel bol poctiva "obet servisov" - sorry za vyraz :) Takze kovova asi fakt bude, a ja sa zase musim vratit k otazke - no a co? Vadi vlastne nejako, ze je kovova? Ked ju vraj mali montovane Tica, a nepocul som, ze by nejake kvoli tomu trebars vybuchli... :)
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

Určitě Vaše fórum Rejnok ještě navštíví a přehodnotí své jednání. Internet a diskuzní fóra jsou přece a vzájemné komunikaci, tlachání a i škádlení. Je škoda, že to Rejnok vzal moc osobně a z mého pohledu to tu dobře napsal i Palikx, který se setkává ze spousty mylných názorů od majitelů svých plech. miláčků.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Plechová nádrž nevadí ničemu, ale je záhadou kde se mu tam vzala.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Možné to je ?

Příspěvek od Vazoun »

V.Brousek píše:Plechová nádrž nevadí ničemu, ale je záhadou kde se mu tam vzala.
----------------------------
Možné to je ? Proč mu nevěřit ? Vždyt se jenom zeptal ? Čau " Vazoun " :lol:
Všichni jsme jednou začínali - no né :?: :idea:
------------------
Člen matiz clubu reg.č.20 :P
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Tak poviem Vám švandu,ona tá nádrž je naozaj plechvá a mechanik mi potrvdil,že u Matiza nič výnimočné,hoci sa v popisoch píše iná,nádrž z TICA sa do MATEJa nedá nijakým činom dopasovať.Nuž tak nie vždy plati Scripta manet ,teda co je psáno,to je dáno.To je asi ako kedysi so škodou 125L,tiež mala mať prístrojovku so 4 hranatými budíkmi - otáčkomerom a veru nie každá mala :P :P :P :P :P :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Alebo ako s tesnenim pod vekom rozdelovaca - tiez ho tam kazdy nema od vyroby
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

:D Nesnáším dva druhy lidí. Mezi ty první patří ti, co se ráno probudí a už jsou nasraní! Ti druzí jsou ti neomylní, jako byli komouši, kteří mají vždy pravdu a běda, když o nich zapochybuješ! Okamžitě se urazí. Při bližším poznání zjistíš, že mají většinou pracně, velmi pracně nabytý titul. Tím se nechci dotknout VŠ vzdělaných, normálních lidí.Obrázek
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“