Zamlzena okna...

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Mne se teda osvedcila takova ta uterka proti zamlzovani - je napustena nejakym sajrajtem, staci okna jednou lehce otrit a celou zimu je pokoj, skla se ani nezamlzuji a ani se na nich netvori v pripade tuhe zimy namraza. IMHO efektivnejsi, nez cekat, jak se s tim popere klima... BTW letos jeste takova zima, abych musel topit a poustet klimu, rozhodne nebyla.
Naposledy upravil(a) Slam dne čtv lis 01, 2007 09:07, celkem upraveno 1 x.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

zamlžení

Příspěvek od Beda »

mě na to pomáhá jedině klima,. musím zapnout klimu a vytápení zadního skla, pak je to pohoda. Když jsem jel v autě první den tak, to byl horor, teď už v pohodě
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 15
Registrován: pát dub 06, 2007 23:05
Bydliště: Humenne SK

Příspěvek od pali »

Cauko kluci.ked vam mozem poradit mne sa stala taka vec ze sa mi ti okna zahmlievali tak ze som musel 10 az 15minut cakat aby sa to ofukalo.Nevedel som co stim tak som zacal hladat pricinu a nakoniec som ju nasiel.Na spolujascovej strane sa mi zdal kobercek trochu vlchy a ked som to rozobral tak ta molitanova pena pod nim bola cela mokra aj ked na koberceku to nebolo tak velmi citit.Ked som ju vybral a nechal vysusit tak po namontovani som na okne nenasiel niesto na ktorom by to bolo zahnlene zarosene alebo vlhke.
Daewoo Leganza CDX 2,0 l biela HE-603AV full vybava,koza,Folie,LPG LOVATO,vyfuk POWERFULL,KOLA ALLESIO 17"Xenony:)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak dnesek byl nejhorsi...zadni okno bylo totalne nepruhledny...dokonce kyz jsem ho otrel hadrem abych aspon trochu videl tak to jakoby zustalo...zitra okna umeju a budu je klidne mit kazdej den... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
romishowski
Příspěvky: 66
Registrován: pát bře 30, 2007 11:13
Bydliště: Ostrava - Zábřeh / Kotva /

Příspěvek od romishowski »

:lol: Měl jsem taky tento problém.Ale musím říci,že rada s klimou je výborná. Dnes se mi to osvědčilo.Při kontrole těsnění kolem dveří řidiče jsem ale zjistil,že těsnění je poškozené. Díval jsem se na náhradní díly do Krče,ale těsnění tam není. Nevíte náhodou někdo,kde by se dalo koupit nové?
Jinak přeji všem hezký,podzimní den a víkend! :D
Daewoo Leganza CDX 2.0, /1999/, full výbava, vše ve stříbrné metalíze,bez tempomatu,Clarion DRX6575Rz, SKYPE: jironov
Uživatelský avatar
Mikeš
Příspěvky: 329
Registrován: stř srp 29, 2007 08:37
Bydliště: B.n.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikeš »

Zkus to treba na czdrafel.cz.Primo v nabidce ho sice nemaj,ale treba Ti pomuzou ;)
Matýsek z roku 99", odjeto 160 tkm, zrecyklováno :-(
Land Rover Discovery 3 2.7 - vé šestka v dechtu :-)
2x Land Rover Freelander Td4
Fábia HTP
aleksandar
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 18, 2009 16:52

Re: Zamlzena okna...

Příspěvek od aleksandar »

Ahoj, mam sice nubi 1, ale mal som podobny problem so zahmlievanim okien.
Jedna sa hlavne o to ze zo spodu pod kobercekmi aj molitanmy aj vsetkym co tam este je su vyvrtane diery ktore su zaslepene gumou, a ako kazdy vie guma casom dozrieva a uz nerobi to co by mala... Tak ak vam vsetkym mozem poradit, nechajte si vysusit auticko ale poriadne, a vymente tie gumove kruzky... (nesnazte sa ich zalepit natrvalo ako ja :-) nepomoze to. ale este shorsi) su tam na to aby odvadzali vodu s auta, (aj v kufri take najdete) Ja som ich kupil v original daewoo-e servise...
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“