Matíz se znovu narodil.

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Jarda.
Příspěvky: 129
Registrován: pon črc 17, 2006 08:42
Bydliště: Loštice

Matíz se znovu narodil.

Příspěvek od Jarda. »

V pondělí jsem sestřelil Matízem 70 kg divočáka. Náraz nepřežil, na autě škoda á 5000 Kč. Škoda je tak nízká díky přednímu ochrannému rámu.
Dávejte pozor na zvěř, v této roční době obvzlášť.
Jarda-Loštice
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No teda potěš Jardo....Tos měl i ty docela kliku....naštěstí rám zafungoval....v jaký to bylo rychlosti?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Vojta

Příspěvek od Vojta »

No to jsi měl docela kliku. Ještě že máš ten odhrnovač. Ale teď můžeš Matýskovi říkat BIVOJ :lol: :lol: :lol: Obrázek
Naposledy upravil(a) Vojta dne stř říj 10, 2007 20:44, celkem upraveno 1 x.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Fúha akorád predvčerom sme boli na výjazde a AUDI A8 trefilo tiež takého 70 kg a bolo docela dosť odrbané večer dám fotky lebo chudák kanec ten dopadl zle :o :o :o No a pak prečo na Maťulu rámy no predca preto že Jaroušku
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak takto dopadlo AUDI- Obrázek
A tu je diviak- Obrázek
No a chvílu na to - Obrázek
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Matíz se znovu narodil.

Příspěvek od J.Bad »

Jarda. píše:V pondělí jsem sestřelil Matízem 70 kg divočáka. Náraz nepřežil, na autě škoda á 5000 Kč. Škoda je tak nízká díky přednímu ochrannému rámu.
Dávejte pozor na zvěř, v této roční době obvzlášť.
Jarda-Loštice
No Jardu klobouk dolů - nebýt rámu tak nevím!Nemáš v zásobě nějaký fotky - jak dopadl Matízek?Tak na Baldovci se můžeme těšit na kančí gulášek - to překoná řezníka :-)
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Jarda.
Příspěvky: 129
Registrován: pon črc 17, 2006 08:42
Bydliště: Loštice

Matiz se znovu narodil.

Příspěvek od Jarda. »

Proti Audi jsem dopadl podstatně líp. Rychlost při dobrždění jse mohl mít asi 50km/hod. Guláš nebude, dohledání bylo až ráno, a to už byl divočák zapařený. Na Vojtovu připomínku musím přiznat že přezdívku Bivoj už mám v práci přidělenou. Fotku mám pouze z mobilu, kvalita nic moc.
Jarda-Loštice Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Jarda., to je stastie v nestasti. Som rad, ze sa nikomu nic nestalo... :!:

Matizka zachranil ten ram urcite...
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Tak to jsi dopadl fakt dobře, ale stejně je to asi nějaký pomačkaný, z těch fotek to není dost dobře vidět, ale mohlo to být mnohom horší. Tak ať je to co nejdřív zase jako dřív -i
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Spis to bylo stesti ze se trefil presne do ramu, ja takovy stesticko s nexii nemel, skoda 36000kc.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Jarda.
Příspěvky: 129
Registrován: pon črc 17, 2006 08:42
Bydliště: Loštice

Příspěvek od Jarda. »

Tak to tě Miloši lituji, 36000Kč-tat to je palba. Já počítá že se vejdu do 5000Kč,dík rámu.
Jarda-Loštice
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Mne na Ibize obyčajný zajac :!: :!: :!: narobil skoro 8000 vú škodu,a to som ho chytil v cca 90-ke predným spojlerom,ale to bola taká šupa,že odlomilo chladič z držiakov,ešte šťastie,že IBIZA má motor naprieč,takže remenica je naboku,inak by som ani nebol býval došiel domov :( (stalo sa to 29.2.2004 na obchvate Trnavy),takže Jardo mal si šťastie a môžeš vyplatiť jazyk každéme,kto sa bavil na účet toho rámu v Maníne :P :P :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Jarda. píše:Tak to tě Miloši lituji, 36000Kč-tat to je palba. Já počítá že se vejdu do 5000Kč,dík rámu.
Jarda-Loštice
Ja vedel proc platil havarijni, vse slo pres pojistovnu 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Miro L.Mikulas
Příspěvky: 9
Registrován: úte srp 14, 2007 20:14
Bydliště: Liptovsky Mikulas

Příspěvek od Miro L.Mikulas »

Cau Jardo to mas stastie,moj kolega pred tyzdnom v 90km/h zrazil 200kg srnu a jeho kia picanto si to odnieslo cely predok.
Cerveny Matiz-r.99-central,alarm,folie,hudba Orava 104,repro Hertz, 66000km
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

S těma 200 kg si asi děláš prdel, nebo to nebyla srna, ale kráva :twisted: ?
Ještě že máme Gůggla...
Ledaže by to bylo v Rusku, tam měli vždycky všechno větší než jinde, třeba kukuřici jak telegrafní sloupy ;) .
Odpovědět

Zpět na „POKEC“