Potahy na Leganzu(pomoc PLS)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Potahy na Leganzu(pomoc PLS)

Příspěvek od Patrick »

Zdravím Vsechny na tomto Foru. Jsem zde novy a pred půl rokem jsem si koupil Leganzu.Jsem sní velice spokojeny,ale nemužu sehnat nikde Potahy. Nevedeli byste kde bych je mohl Koupit ?? predem dekuji za odpoved.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazoun »

---------------------
No vidíš kolegáčku - nováčku a stačilo se jen zmínit a už víš kam se obrátit :lol: jinak Tě vítáme do řad příznivců značky Daewoo.Čau " Vazoun " :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak výtej a ako som pozeral tak ju máš krásnú no a strieborné asi už vedú :lol: :lol: :lol: Jo a k poťahom tak já som sa zatial dostal len k tomu že mi ich vedia ušiť na zakázku lebo som skúšal také čo podla papiera boli na Legu ale nepasovali tak že asi nič iné ako si to dať ušiť mi nezbude :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Ahoj,také tě vítám.Zrovna jsem si říkal,že bych mohl pořídit potahy aby kůžička zůstala nadále jako nová. Tak i mě přišel Slamův odkaz vhod.
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

MiSedl píše:Tak i mě přišel Slamův odkaz vhod.
Ja mam potahy prave z toho odkazu a sedi jak ulity - nemaj zadny knofliky, patentky, sesivani apod. vse budto pruzne tkanicky nebo suchy zip, aby sly pekne napnout...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Příspěvek od Patrick »

Jsem rád,že jsem se spravně rozhodl mezi dvěma Auty.Vybíral jsem Passata B5 a Leganzu,ale Leganza mně zaujala na první pohled.Ale jak jsem si sedl do Legy tak uz bylo rozhodnuto :lol: a jsem sní velice spokojen.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

MiSedl píše:Ahoj,také tě vítám.Zrovna jsem si říkal,že bych mohl pořídit potahy aby kůžička zůstala nadále jako nová. Tak i mě přišel Slamův odkaz vhod.
Tak kuzi bych urcite nehyzdil nakyma potahama a jinak rovnez nechapu pouzivani potahu proto aby se neposkodily sedadla..... :shock:
Patrick:Rovnez te tady vitam a hodne stastnych kilometru preju!!! ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Příspěvek od Patrick »

No ja ty sedacky v kuzi nemam a proto jsem se rozhodl pro ty potahy.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak to buď rád že nemáš kožu lebo keby si videl Hanzyho ako lezie z Legy a vrzgá mu zaparený zadok a hlavne pekne vrzgal keď mu nešla klíma to bol rachot :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Tak jednak: Vozím 2 děti+2 autosedačky a manželku,tak mi neříkej něco o nepoškození potahů :)
Za druhé, v letním období , klima - neklima, se mi potí záda z kůže. Zadní část těla, neboli zadek kupodivu ne. A pak dávám auto doplňky do modré a tak proč ne.
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Nevim ja osobne bych dal potahy az by sedadla byly znicene tak ze se na ne neda koukat ale jinak ten duvot nevidim a le znam i takove nelogiky kteri je tam davaji jen aby se origo neuspinily a neposkodily a to jako proc asi aby do srotu sly neposkozene...!!!To ma logiku!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Nie vzdy suhlasim s HANZYM ale teraz musim. Mam takisto kozu. Aj ked ciastocne znicenu, ale stale je pekna a ma svoje vlastnosti. Tak isto sa v lete potim, ale potahy tam nedam. Ta koza je proste imidz. Nemam male deti a v aute nevozim nic take ako sadacka a.t.d. Takze tuto otazku nemusim riesit. Ale viem to pochopit, ked si clovek svoje veci chce setrit, aby v buducnosti dobre vyzerali.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo hošani koža-nekoža s´úsili ste Fábiácké sedačky tak bacha tam sa spotíte tak že to ani koža v Legyne nedokáže sú síce omyvatelné což je výhoda TAXI ale potí sa tam zadok ako najatý :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Jo jo Fobie je děs a běs :D
Jinak , kdyby jsem chtěl dát na Leganzu vrtule tak je tam prostě dám a nebudu se trápit jestli se to někomu líbí či ne.
Přesně jak píše whisky 22 jde o to ošetřit vůz před zničením a tím taky zachovat nějakou jeho tržní hodnotu.Nevím jak ostatní,ale do smrti s Legynou jezdit nebudu.A pokud uchování kvality kůže pomůže při eventuelní výměně vozu (samozřejmě také za Daewoo-Chevrolet) tak v tom nebude asi nic špatného.Image je věc druhá,ale s tím dokážu žít :D :D :D :D .
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“