co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Dnes mě moc potěšilo, že Autodíly Krč velice rychle vyřídily moji objednávku nových stěračů. V neděli mi nějaký "dobrák" upravil stěrače tak, že pravý stírá jen trochu a pravý prakticky vůbec. I když jsem dal nová stírátka, bylo to furt stejné. Tak jsem poslal maila do Krče a včera v poledne už jsem měl odpověď, že ráno objednané zboží odeslali. Tomu říkám služba.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Vojta píše:Dnes mě moc potěšilo, že Autodíly Krč velice rychle vyřídily moji objednávku nových stěračů. V neděli mi nějaký "dobrák" upravil stěrače tak, že pravý stírá jen trochu a pravý prakticky vůbec. I když jsem dal nová stírátka, bylo to furt stejné. Tak jsem poslal maila do Krče a včera v poledne už jsem měl odpověď, že ráno objednané zboží odeslali. Tomu říkám služba.
Mě by spíš potěšilo, kdyby si napsal, že si právě přerazil hnátu tomu smradovi co to udělal ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To je pravda to by potesilo vic ho u toho chytit a upravit mu ksicht ale jinak budu prave s autodily krč resit reklamaci tesneni vika ventilu i kdyz asi za to ani oni nemohli ale vyrobce nebot na obalu bylo jasne napsano 2.0 16V ale bylo tam na 8V ...coz po rozebrani a sundani stareho bylo skvele zjisteni... :shock: Ale nakonec dobre nebot jsem koupil nove zaroven s rozvody v Polsku za super peniz a navic z lepsiho matrose nebot to predchozi po roce opet na prd a tvrde kdezto tohle vypada suproucce taky je origo opel ;) Obrázek
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

pozor to je ale na 1,8 16v to je uplne jiny motor.takze chyba v dodavce.
no ale k tematu
dnes me potesilo ze mi odpovedeli z pojistovny ze opravdu vyridili moji pojistnou udalost a posilaji penize za peugeota.jeste nevim kolik ale nakonec to asi dobre dopadne.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Neee uz je tam a na dokladu o zaplaceni bylo 1.8 a 2.0....
Na rozdil od toho co me prislo od auto krc tam bylo primo napsano a byl tam hybryd 8V asi... Obrázek Obrázek
Asi chlastali vo fabrice no uz je tam spravne a sametove heboucke a to me tesi... ;)
Jinak teda super Palikxi uvidi se jen jeste jak se pojistovna ukaze ale nekdy je to lepsi prodat pojistovne nez normalne... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

Dnes mě mooooc potěšilo, že jsem se konečně dostala na stránky klubu. Nevíte co se děje ???
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Iveta píše:Dnes mě mooooc potěšilo, že jsem se konečně dostala na stránky klubu. Nevíte co se děje ???
Tak to mě taky potěšilo. Jsem chtěl včera kouknout na fórum a....nic. Jsem byl z toho rozhozený celý den. :lol:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

Filipe, na to když jsem rozhozená se mi osvědčila čokoláda. ;) A velikáááá s oříškama. :P :P :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

palikx píše:pozor to je ale na 1,8 16v to je uplne jiny motor.takze chyba v dodavce.
no ale k tematu
dnes me potesilo ze mi odpovedeli z pojistovny ze opravdu vyridili moji pojistnou udalost a posilaji penize za peugeota.jeste nevim kolik ale nakonec to asi dobre dopadne.
Tak to držím palečky,at je to nějakej slušnej peníz! Budou se ti hodit,jo a to pozvání na pivko beru. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

ok neni problem pivo bude.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
keszi
Příspěvky: 205
Registrován: úte led 03, 2006 08:50
Bydliště: Moldava nad Bodvou,okr.Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keszi »

Na dneska ma potešilo, že nemusím do servisu. V piatok mi začalo dačo pukať a hučať v prednej náprave mojho 4 mesačného Sparku. Až ma to troška nasralo lebo som kúpil nové auto preto aby som nemusel chodiť po servisoch. Tak som sa objednal na pondelok do servisu na reklamáciu. Dneska som išiel drobca umyť a záhada bola objasnená. Vo vnútornej časti blatníka je ešte dajaký ten plech a ten nie je uzavretý. No a tam sa mi dostal kamienok a ked som bral zatačky tak samozrejme kamienok sa posúval doľava a doprava. Ale ani sa mi nechce veriť aký hluk to vie urobiť. Hlavne že servis sa odkladá a dúfam že čo najdlhšie. :D :D
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Tak toto ma vcera potesilo.

este emisie na LPG a zas dva roky pokoj.
Emisie na benzin v poriadku. To som sa cudoval ale je to tak.


Obrázek
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

QAko som už v Histor. Kalendári spomenul,dnes oslavuje 65.narodeniny britsky Glamrockový a rock´nřollový spevák Alvin Stardust.
Včera som si to dovolil pripomenúť aj mederátorovi na Radiu MAX v spomienkovej relácii s názvom Verklík,tak najprv sa pomýlil,zle to pochopli,že to dávam zahrať PRE oslávenca anie OD OSLÁVENCA,ako som mu napísal,ale zahral tam jeho najväčši hit,v h.kalendári jej link na jeho klip,ale mne skôr teraz chodí po rozume tento url http://pl.youtube.com/watch?v=Fr8u31M9VxA
veru,mnohí ľudia okolo nás sa pretvarujú,ale mne sa to protiví,tak by som milému Alvinovi Stardustovi hneď odpovedal na otázku,ktorú kladie v refréne tej skladby "..Tak prečo sa nepretvaruješ???" _"Lebo to neznášam a teda ani nedokážem..." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Dnes ma stráááášne potešilo že som bol na koncerte mojej kapeli z mladosti ktorú som na živo nevidel 22 let a vlastne na jejich koncerte v Teplicích som sa zoznámil s mojou žeuškou a tak som dostal v robote pár hodín volna aby sme sa zúčastnili :lol: :lol: :lol: Jóóó a kapela no predca----OLYMPIC---a bola to nádhera práve sme sa vrátili :lol: :lol: :lol: Skončili sme jasná správa není komu s okna mávat víc jasná správa rub co nemá líc...........

Obrázek
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Samozřejmě Olympic nemá chybu, ale řekl bych že žijí ze své bývalé tvorby. Sice je moc nesleduji, ale pokud je slyším , tak pouze starší pecky.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Odpovědět

Zpět na „POKEC“