Moje dnešní nehoda ...

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivane, tvych 140km je asi jako ja kdybych jezdil 20km po meste kde je 50 :lol:

No je nam jasny ze jsi nejel tak pomalu,ale hlavne ze se nic nestalo tobe, na aute aspon muzes udelat novej lak 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Miloši, asi tomu fakt nebudeš věřit, ale v ten okamžik jsem fakt jel celkem předpisově...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Ivan píše:Miloši, asi tomu fakt nebudeš věřit, ale v ten okamžik jsem fakt jel celkem předpisově...
Já ti to věřím,protože jinak by jsi asi už nepsal. :( Kdy bude foto?
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
congo
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 01, 2006 22:06
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od congo »

ivane,

fakt smola s tou nehodou ale hlavne ze sa nestalo nikomu nic :)

a zima bude asi fakt dost dlha :)
Nexia 1.5 16v, SONY CDX-GT 500, Jensen XS1693, Magnat Basstec 225
prekrocil som magicku hranicu 200.000 km :D
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no to teda opravdu nastve a zaplat buh ze je vse ok.dnes jsem projel celou d1 a nastesti zadnej crash nebyl tak dobry ale predjizdeni kamionu je snad zakazany (teda aspon to je tak v predpisech.)no co se da delat.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

palikx píše:no to teda opravdu nastve a zaplat buh ze je vse ok.dnes jsem projel celou d1 a nastesti zadnej crash nebyl tak dobry ale predjizdeni kamionu je snad zakazany (teda aspon to je tak v predpisech.)no co se da delat.
jo to je, kdyz vidim ty kokoty co jeden jede 90 a druhej 91 a predjizdej se 5km tak to je na pest :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

palikx píše:no to teda opravdu nastve a zaplat buh ze je vse ok.dnes jsem projel celou d1 a nastesti zadnej crash nebyl tak dobry ale predjizdeni kamionu je snad zakazany (teda aspon to je tak v predpisech.)no co se da delat.
Není... Mělo to tam být, ale nevím, díky které straně se to tam nedostalo (nejspíš díky příznivcům volného trhu...).
Ale kamioňáci nejsou debilní jen u nás, já jel jedou 7 km! v levým pruhu za kamiónem mezi Würzburgem a Frankfurtem, měl německou značku, předjížděl kolegu taky s německou značkou, rozdíl rychlostí tak 0,3 km/hod... Pak už jsem nevydržel a položil ruku na klaksón, takže se stáhnul zpátky...
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

milosh píše:
palikx píše:no to teda opravdu nastve a zaplat buh ze je vse ok.dnes jsem projel celou d1 a nastesti zadnej crash nebyl tak dobry ale predjizdeni kamionu je snad zakazany (teda aspon to je tak v predpisech.)no co se da delat.
jo to je, kdyz vidim ty kokoty co jeden jede 90 a druhej 91 a predjizdej se 5km tak to je na pest :roll:
Mildo né všicni. Kdo si to jednou skusil,sedět za volantem kamionu,tak ví o co jde. Samozřejmě,že neschvaluju to co provedl ten idiot Ivanovi,ale když jede jeden 83 a druhej 90,tak na cestě do z Prahy do Brna to udělá i půl hodiny! Taky se mi nelíbí když to tam jen tak někdo nandá bez blinkru,ale to dělaj i osobáky,třeba ted po Praze pozoruju,že čím mín blinkrů,tím víc Octavia. :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Taky se mi nelíbí když to tam jen tak někdo nandá bez blinkru,ale to dělaj i osobáky,třeba ted po Praze pozoruju,že čím mín blinkrů,tím víc Octavia. :lol:[/quote]

Víš jak jsou drahý žárovky?Nejdřív šetří aby si koupil Oktávku a pak šetří na žárovkách a relátkách!!S tím nic nenaděláš - je fakt že blinkry občas ignoruju na dálnici,ale s tím buď se vracím do pruhu,nebo za mnou nikdo nejede a šetřím tlumiče když je místo v levém a pravý je vyježděnej od kamionů.Viz dálnice okolo Prostějova na Brno - to je šílený - ten Matízek jede v kolejích jako vlak a těžko se z nich dostává!
Jen cituji ostatní - hlavně že se nic vážného nestalo...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Petr Soukup píše:Samozřejmě,že neschvaluju to co provedl ten idiot Ivanovi,ale když jede jeden 83 a druhej 90,tak na cestě do z Prahy do Brna to udělá i půl hodiny!
To si snad děláš kozy, ne :evil: ? Zkus si to spočítat, Praha - Brno je 208 km podle TomToma, takže to vyděl jedou 90, podruhý 83... A fakt to není půl hodiny, je to blbých 12 minut... A to fakt stojí za to, nasrat kvůli 12 minutám mraky lidí a o něco málo méně jich ohrozit :evil: !
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

hmmmm smutny!!!!!!!!!!!!!!! ale se stasnejsim koncem
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Docent píše:
Petr Soukup píše:Samozřejmě,že neschvaluju to co provedl ten idiot Ivanovi,ale když jede jeden 83 a druhej 90,tak na cestě do z Prahy do Brna to udělá i půl hodiny!
To si snad děláš kozy, ne :evil: ? Zkus si to spočítat, Praha - Brno je 208 km podle TomToma, takže to vyděl jedou 90, podruhý 83... A fakt to není půl hodiny, je to blbých 12 minut... A to fakt stojí za to, nasrat kvůli 12 minutám mraky lidí a o něco málo méně jich ohrozit :evil: !
Kozy si nedělam! Nemá cenu to probírat tady,protože by to bylo jak "ježíšek" (100 stran). Až se někde na srazu sejdeme,tak o tom můžeme hodit řeč,tady to nemá smysl probírat. Já mezi kamionáky strávil 5 let života,tak mám na věc jinej názor.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
stefan
Příspěvky: 640
Registrován: čtv črc 28, 2005 09:21
Bydliště: Žilina

Příspěvek od stefan »

Žeby nešťastný mŕtvy uhol v späťákoch?
Prajem skoré uzdravenie nessinke.
ex - Espero, 11/96, 1,5 DOHC, 66 kW,strieborná metalíza, 107000km, plná výbava.
Renault Scenic, 12/2000, 1,9 dti, 72 kW, bordová metalíza, 150 000 km, ešte lepšia výbava.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

SPíš bych to tipoval an debila, kterému je to jedno.....a hlavně se nevěnoval řízení....1) I když udělal tuhle magořinu, tak by každý normální řidič zastavil....2) Předjíždět se na dálnici krokem vedle sebe je hovadina....kamarád s kamionem jezdí a tohle dělá jen v noci a když není provoz - to pak jsou závody kamionů, ale nikdy za rušného provozu.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

kamiony

Příspěvek od Serpico »

...to Ivane je mi to líto ( hlavně že Ti nic to nestalo...) ale to je věčné dilema kamiony versus ostatní účastníci provozu...nejdůležitější faktor vidím v nezkušenosti řidičů kamionů ( dříve musel najezdit mnoho set tisíc kilometrů, než se dostali na TIR, dnes to nikdo nechce jezdit za ty " prachy ".... a mít za sebou 20 a více tun není legrace...tedy legislativa a praxe ( kvalifikace ) co více dodat...ohleduplnost ( to zní jako fráze ) ale jinak pokud někdo jede 200 a má na to, proč se mu plést...( existujou zpětná zrcátka, a tiráci je mají dostatečně velké )...


Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“